NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 sie 2011, 10:22

to fajnie ze tak bezbolesnie.ja jeszcze nie mam i super mi z tym
bo pewnie jeszcze piersia karmisz... ja z blizniaczkami to po 7 mies. dostalam...
oby mi juz tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do stópek to moja narazie tylko oglada.
to tak samo jak u nas... moja je lapie, ale do buzki nie wklada...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 sie 2011, 10:22

NowaSejana, ja jeszcze @nie dostałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 sie 2011, 10:27

Hej dziewczyny.

Gabriel troche niechetnie dzisiaj w przedszkolu zostawal, mam nadzieje, ze nie bedzie plakac... kurde Pola sie obudzila jak zaczelam klikac w klawiature :ico_haha_01:
Ona ostatnio prawie nie spi w dzien :ico_olaboga: no wczoraj chwile w wozku tylko spala, a potem pod wieczor pol godzinki :ico_sorki:
ten zab jej dokucza, cala mokra od sliny, az po pepek, a jak reke do buzi wklada to placze, bo sie tym pierwszym zabkeim gryzie, bo on juz taki dosc pokazny jest...

Mi czasami nie starcza czasu na zrobienie wszystkiego :ico_noniewiem: wczoraj na przyklad, ale przewaznie sie tak dzieje, jak mi dzieci placza i stekaja caly dzien, jak sa grzeczne to jakos sie kreci to wszystko...

My sie na szczescie powyplacalismy z zaleglosci finansowych, ale czeka nas sprawa w sadzie po tym jak mojego meza potracil samochod i zobaczymy jak sie to zakonczy, bo na teraz chca od nas 3.5 tys.€ za zniszczenie auta :ico_puknij: uwazaja, ze to wina mojego meza, bo nieuwaznie wszedl na jezdnie...

Fajnie dziewczyny, ze te rehabilitacje tak pomagaja, przez pierwszy rok to podobno wszystko u dziecka mozna "wyprowadzic na prosta"
te livebox'y palą podczas burz i teraz wymieniają na ulepszone.
no wlasnie mojej mamie w pl tez dali nowego teraz

Oj odwazne jestescie, ze chcecie miec wiecej dzieci :ico_haha_01: ja sie nie zamykam oczywiscie przed taka mozliwoscia, bo jak nam sie przypadkiem zdarzy to nie bede histeryzowac i plakac w poduszke, ale tak z wlasnej nieprzymuszonej woli to moze jak mnie po 30tce jakis kryzys ogarnie to mi takie glupstwo do glowy wpadnie-jak zapomne juz jak to jest jak sie takim nieborakiem opiekowac trzeba :ico_oczko:

Ide zupe jakas wstawic...

[ Dodano: 18-08-2011, 10:30 ]
Ja tez nie mam jeszcze @ :-)

a stopy Pola ciagnie, ale cos nie moze az do buzi dociagnac :ico_haha_01: przewaznie zatrzymuje sie ta noga gdzies przed oczkami i Polka w wielkim skupieniu na nie patrzy i tak ciumka jezykiem jakby je chciala possac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 sie 2011, 10:57

NowaSejana, doczytałam i odpisałam....
Fintifluszka, moja tez mało śpi w dzień,góra razem wszystkiego z 2 godz

a nie pisałam wam nie wiem czy pamiętacie moją kuzynkę tą co syneczka urodziła w 35 tc.tyle przeszli,mały ledwo co wyszedł z tego,teraz się okazało że nie słyszy,prawdopodobnie przez laki jakie dostał jak ratowali jego życie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 sie 2011, 11:14

okazało że nie słyszy,prawdopodobnie przez laki jakie dostał jak ratowali jego życie
ojej, co za nieszczescie :ico_olaboga: przykre to strasznie...

Moj Kuba jak mial 2 latka to dostal za silny lek od lekarza i tez przez niego stracil sluch w jednym uchu :ico_noniewiem: slyszy tylko na lewe ucho

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 sie 2011, 11:17

Moj Kuba jak mial 2 latka to dostal za silny lek od lekarza i tez przez niego stracil sluch w jednym uchu slyszy tylko na lewe ucho
ojoj,kurcze ,ale z drugim wszystko ok???daje sobie rade???czy dla niego to żaden problem?

[ Dodano: 18-08-2011, 11:18 ]
ok zmykam kobitki bede się szykowac na ten basen,będe póżniej pewnie :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 sie 2011, 13:14

a nie pisałam wam nie wiem czy pamiętacie moją kuzynkę tą co syneczka urodziła w 35 tc.tyle przeszli,mały ledwo co wyszedł z tego,teraz się okazało że nie słyszy,prawdopodobnie przez laki jakie dostał jak ratowali jego życie
o matko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Fintifluszka, moja tez mało śpi w dzień,góra razem wszystkiego z 2 godz
to moja spi bardzo dlugo... za dnia z 4 godziny sie uzbieraja

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 sie 2011, 13:38

to moja spi bardzo dlugo... za dnia z 4 godziny sie uzbieraja
Polka teraz tak spi przez tego zeba :ico_noniewiem:
z drugim wszystko ok???daje sobie rade???czy dla niego to żaden problem?
z drugim ok, przyzwyczail sie do takiego stanu rzeczy, mnie to czasami wkurza :ico_haha_01: bo np jak jedziemy autem i cos mowie do niego, a on ma uchylone okno to mnie w ogole nie slyszy :ico_haha_01: albo jak lezy na lewym boku to tez nie slyszy co mowie do niego, On sie smieje, ze to zaleta, bo jak dziecko placze w nocy to sie kladzie na lewe ucho i spi dalej :ico_oczko: ma problem glownie z okresleniem zrodla dzwieku, jak ktos go wola to czesto nie wie z ktorej strony, jak gdzies slyszy muzyke to tez nie potrafi powiedziec skad, ale adzi sobie z tym dobrze.

U nas w miasteczku byl pozar, salon bmw sie palil, wielgachne kleby czarnego dymu zasnuly niebo, a to jakies 500m od naszego domu, teraz niebo sie przejasnia, wiec pewnie juz ugasili, ale ze 2h sie palilo...

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 sie 2011, 16:02

Blanka26 Wituś pływać nawet lubi, choć nie wykazywał szczególnego zainteresowania na tym basenie :ico_haha_01:

Piszecie o tym kiedy mieć drugie dziecko... Ja właśnie z jednej chciałabym szybko ale mój mężuś na pewno się nie zgodzi :ico_haha_01: on już mi mówi, ze drugie za 10 lat :ico_haha_01: ale ja i tak już powiedziałam, że jak Wituś skończy 3 lata to odstawiam plastry... Ale ostatnio myślę czy by nie wcześniej.. :ico_noniewiem:
A za kolejnych parę latek bym i 3 chciała tak jak Aniaaa...:-)

NowaSejana to :ico_brawa_01: , za udaną rehabilitację nóżek
Ona ostatnio prawie nie spi w dzien
A mój bardzo często ostatnio robi drzemki w dzień, co prawda dosyć krótkie, ale śpi co 2 godziny ok...
Może zrób zdjęci tego jej ząbka:-)
, bo na teraz chca od nas 3.5 tys.€ za zniszczenie auta :ico_puknij: uwazaja, ze to wina mojego meza, bo nieuwaznie wszedl na jezdnie...
coo?? :ico_szoking: jakie chamstwo...
teraz się okazało że nie słyszy,prawdopodobnie przez laki jakie dostał jak ratowali jego życie :ico_olaboga:
ojej, biedactwo... :ico_sorki:
teraz niebo sie przejasnia, wiec pewnie juz ugasili, ale ze 2h sie palilo...
oj to dobrze że już ugasili :-) musi być niezły zaduch

A dziś Witek mi spadł z tapczanu... :ico_szoking: na szczęście tapczan jest niski a on spadł prosto na plecki :ico_sorki: ale i tak płacz był co nie miara, ja przerażona ale nic mu nie było, uspokoił się jak dosłał w rękę batonika ;-) a najlepsze, że ja prezy nim siedziałam na tym tapczanie... On sobie leżał spokojnie, ja na sekundę popatrzyłąm w telewizor i hop, przekulał się i już widziałam jak w zwolnionym tępię jak spada :ico_wstydzioch:

I w ogóle zaczynają mu już nowe włoski rosnąć, ma coraz więcej ich, fajne takie bląd mu wychodzą teraz :-)

[ Dodano: 18-08-2011, 16:05 ]
Wasz maluchy tez już czają jak coś przy nich jecie?? Mój normalnie patrzy jak zaczarowany, a do butelki z piwem to ręce jak dzikus wyciąga :ico_haha_01: już mu tatuś dał gwint do oblizania :P
dziś jak jadłam ciastko to też już się do niego wyciągał a jak schowałam to zaczął płakać, mały spryciula...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 sie 2011, 16:24

Dobrusia, dobrze, ze Witusiowi nic sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki: Marcelina tez patrzy jak jemu.. czasem to mam wrazenie, ze by mi z buzi wycignela... Kiedys dalam jej raz czekolade polizac, a innym razem loda... byla wniebowzieta.. bolu brzuszka nie bylo, kupki regularnie, wiec jest ok. Czasem tez dam jej ze swojego talerza troche ziemniaczka z sosikiem :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość