Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

19 sie 2008, 11:44

hej

poccoyo wózki są naprawdę bardzo ładne, tylko jedna osoba zwróciła mi uwagę na gondolki - żeby zwrócić uwagę na ich ciężar, bo np. 10 kg gondolki + 5 kg dzidzi to już 15, a jak ktoś mieszka w bloku bez windy ( tak jak ja :ico_haha_01: ) to ciężko będzie tak codziennie nosić

ja wybrałam wózek firmy Graco QTD, jeszcze nie wiem dokładnie jaki kolor itd ale coś z tej firmy prawdopodobnie kupię (może już we wrześniu :-D )

dzisiaj miałam straszną noc - obudził mnie o 3 nad ranem ból brzucha - na szczęście to tylko żołądek :ico_sorki: stanęła mi prawdopodobnie skórka od pomidora :ico_chory: strasznie się męczyłam ale przeszło - nauczka na przyszłość: :ico_nienie: zawsze obierać pomidora!!!

moja kropka dzisiaj mało coś bryka - chyba odpoczywa po nieprzespanej nocy :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sie 2008, 12:11

Witam się po krótkiej przerwie :ico_oczko:

Niestety pracowałam sobotę, niedzielę i poniedziałek i szczeże mówiąc czuję się wypompowana :ico_sorki: Szef mnie poprosił żebym pojechała do innego sklepu w poniedziałek kogoś zastąpić no i się zgodziłam ale wymęczyłam . . .

Mam teraz po tych trzech dniach zaległości w domku, czeka mnie dziś duuuuużo sprzątania, prania itd. . .

Filipek ostatnio znów bardziej ruchliwy się zrobił i przeważnie jest ułożony w poprzek brzuszka bo kopie mnie z jednej strony a z drugiej udeża główką i rączkami :-D Czasami się przekręci i kopie mnie w pęcheż ale to już nie jest takie miłe.

poccoyo z wózeczków które pokazałaś najbardziej podoba mi się Bebecar u nas kosztuje ok 2000,- jak dla mnie za drogi ale bardzo fajny.

Anetka29 Filipek to nasz pierwszy długo wyczekiwany synek :-D
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 13:23 przez Motylek22, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 sie 2008, 12:13

A u mnie w koncy ladna pogoda i nie pada. Zaraz zdejmę ten cieply sweterk. Musze w koncu zabrac sie za pranie Mai ale proszki lovela się w tesco skomczyly :ico_olaboga: Jak tylko kupie te proszki to zaraz zabieram sie za pranie. No i musze sie na zakupy wybrac do hurtowni do szczecina. Popatrze co i jak i kupię pare rzeczy, reczniki z kapturkiem, wanienke moze, rozki jekies i co tam jescze upatrze. Laktator i podgrzewacz najtaniej na necie kupie.

Anetka29, - mnie brzuszek nie męczył ale bolało lewe diodro od ciągłego spania na nim :) Przewrociłam sie na prawe :) ALe faktycznie ostatio gorzej sypiam w nocy :ico_placzek: a ja tak kocham spanko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

19 sie 2008, 13:05

blumek jak będziesz już po zakupach to napisz jak tam, bo ja też z okolic szczecina jestem i chyba we wrześniu wybiorę się na większe zakupy, chciałabym trafić do jakiejś dobrze zaopatrzonej hurtowni a znam tylko Oleńkę i Tato, czekam na wrażenia :-) miłych zakupów życzę :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 sie 2008, 14:35

Anetka29, - na słonecznym są dwie fajne hurtownie. Boboland - jak się wjezdza do NOMI, gdzies kolo hurtowni z oswietleniem. I druga po drugiej stronie drogi BEBECOMFORT. (czy jaoks tak) Jak sie jedzie do castoramy to wczesniej na samymy rogu jest jaiks duzy supermarket, ale nie pamietam jak sie nazywa. I za tym supermarketem jest taki spory żółty budynek. Te hurtownie są najfajniejsze i najtansze. Kolezanki juz sie tam obkupily. Jak bedziesz chciala to podam dokladne adresy.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 sie 2008, 20:28

:ico_placzek: pisalam i sie wylaczylo :ico_placzek: a juz konczylam :ico_placzek:
Ale co tam jeszcze raz napisze :-) Wrozilam wlasnie do domku z zakupow. Bylam tylko w tesco i jestem bardzo zadowolona. Za ok 60 zl kupilam
- 14 par bodziakow z krotkim rekawem (mysle ze i takie tez sie przydadza, zwykle bawelniane ale nie kosztowaly wiele wiec kupilam)
- spodenki polarowe, takie dresiki
- bluzeczka z mikolajem i jakims akcentem swiatecznym :-)
- 5 par skarpetek takich grubych za zime - takie byly sliczne ze nie moglam sie powstryzmac
- koszulke na wiosne lato z jakims napisem
- rekawiczki do szpitala zeby dzidzi sobie buzki nie podrapalo
- bodziaki z dlugim rekawem w niebiesko biale paseczki
i to chyba tyle

Takze za naprawde niewiele kupilam wiele.

blumek, co do laktatora to ja tez ogladalam. Ale dzis widzialam sie z kolezanka i powiedziala mi ze ona tez ma, a uzyla tylko raz. Tazke z tym moze warto poczekac, jesli bedzie potrzebny to zamowisz, a bez sensu wydawac pieniazki na cos co moze okazac sie zbedne. To samo powiedziala o wkladce do wanienki - ponoc najlepiej myc maluszka na jednej rece go trzymajac a druga myjac. Ja tego nie wiem z wlasnego doswiadczenia ale warto posluchac doswiadczonej kolezanki tym bardziej ze te rzecy mozna dokupic juz po porodzie.

Ja juz bodziakow mam od groma. Z ciuszkow brakuje mi jeszcze jakis cieplych ubranek na te bodziaki, czapeczek, rekawiczek i calej wyprawki kombinezonowej na zime, i pewnie jeszcze miliona rzeczy o ktorych narazie nie zdaje sobie sprawy. A poza tym calej wyprawki nie ciuszkowej - tez nie mam!!! a ta akurat wydaje sie najdrozsza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

19 sie 2008, 21:43

życze spokojnej nocy :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 sie 2008, 23:43

ja tez juz padam. dzis wstalam o 8 - tzn obudzialm sie, bo wstalam o 9. Padam. :ico_spanko:
spijcie dobrze!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 sie 2008, 08:50

A ja dzis dla odmainy zle spalam obudzilam sie o 5.30 na siusiu i nijak nie moglam juz zasnac. Przysypialam tylko na 10 minut co chwila :ico_placzek: Dzis mamy wizyte u gina i odebranie wynikow. Moze dowiem sie czegos ciekawego. Poki co ide wstawic pranie, poscierac kurze i posprzatac w lazience.

betka, - alez masz juz tych ubranek :) Ja nadal czekam na to co mam obiecane w spadku a reszte we wrzesniu dokupie. Co do laktatora , jak znam zycie to bedzie mi potzrebny. Zawsze miala duuuze piersi, teraz mam D lub E iwec i mleczka pewnie bedzie duzo. Koleznka tez ma ale jak pytalam czy odsprzeda to tak niepewnie przytaknela. Chociaz w sumie jeszcze nie spieszy mi sie :)

Milego dnia :)

[ Dodano: 2008-08-20, 10:18 ]
No, my juz po sprzataniu, Pranko się robi. Dzis jeszcze chcę posciel wygotowc i wykrochmalic bo ladna pogoda. Na piatek zostalo myci podłóg i schodów i finito. A w sobote weselicho :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 sie 2008, 11:16

Witajcie, ja ostatnio jakos nie mam natchnienia na pisanie.. w ogóle czuje się wypompowana, zmęczona i niewyspana, mimo że śpie po 10 godzin z 3 przerwami na siku :-) My mamy już spory zapas ubranek dla Jasia, tzn tak myślałam, ale przyjechała do nas ostatnio znajoma i powiedziała, że to co mam to może jakaś 1/4 z tego co będzie nam potrzebne.. Ale dzisiaj jedziemy do Tesco i może uda się kupić coś ciekawego i w miare taniego..

No i najważniejsze, nasz dach już prawie zrobiony, nie kapie!! Więc jak tylko zacieki powysychają to bierzemy się za poprawki i znów będzie pięknie :-)

[ Dodano: 2008-08-20, 11:17 ]
Przegapiłam wczoraj swoją 100dniówke, ale za to dzisiaj stawiam :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość