Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 kwie 2009, 21:51

madzulla, :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze ze wszystko jest ok
magduś81, ejstusia juz pisala na majoweczxkach

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

16 kwie 2009, 22:05

Sabcia, widziałam własnie i się wypowiedziałam co myśle na ten koszmarnie beznadziejny sposób jej potraktowania!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 kwie 2009, 22:44

Witam nocna pora :ico_oczko: ja to chyba nocny marek jestem :ico_haha_01: ale nie miałam kiedy w ciągu dnia do was zajrzeć bo miałam urwanie głowy :ico_olaboga:
magduś - :ico_brawa_01: śliczny brzusio :ico_brawa_01:
wiolaw - należy Ci się odpoczynek bierz wolne a co :-)
Sabcia - napewno usg będzie ok i zobaczysz swoją śliczną dzidziulkę
madziulla - :ico_brawa_01: dla twojej dzidziuni niech zdrowo rośnie :ico_brawa_01:

To co przydarzyło się ejustysi :ico_olaboga: :ico_szoking: szok słów brak, jak wogóle mogą się dziać takie cyrki :ico_puknij:

Czy któraś z was ma problemy z cera ? bo ja mam tak suchą skóre na całym ciele że szok :ico_noniewiem: smaruje się pije wapno ale poprawa znikoma - a nigdy przedtem nie miałam problemów z cera :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

16 kwie 2009, 23:20

Witam brzuszatki.

Ja jak zawsze ostatnia bo pracuje bardzo długo i do późnych godzin ale mam nadzieję że od jutra to siępoprawibo idę do ginka założyć w końcu kartę ciąży i pokazać jemu moje wyniki jakie sobie zrobiłam wcześniej.

Sabcia, spokojnie nie denerwuj się wizytą bo wszystko zobaczysz będzie ok.
wiolaw , kobieto bierz wolne bez gadania i wypoczywaj jak najwięcej.
magduś, brzusio śliczny :ico_brawa_01:
madziulla, dzidzia niech dobrze rośnie i będzie zdrowiutkie

Mi jak na razie brzusio kiepsko rośnie w porównaniu z Waszymi i to mnie najbardziej martwi. Mam nadzieje że wszystko jest w porządku bo nie przeżyje tego :ico_placzek:

Dobra kobietki ja kładę się spać bo ciężki dzień mnie czeka buziaczki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 kwie 2009, 03:21

witajcie Październikowe Terminatorki!!!! tu październikówka 2008 :-D
macie gdzieś listę kto, gdzie, kiedy???
przede wszystkim-ogromne gratulacje i spokojnej, szczęśliwej fazy dwupakowej!!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

17 kwie 2009, 10:34

Witam brzuchatki można powiedzieć że z rana :ico_ciezarowka:

Jestem już po wizycie u ginka i jestem załamana. Myślałam że dostanę zwolnienie bo kiepsko się czuję w pracy a ginek stwierdził że nie może mi dać. Nawet mi nic nie powiedział czy z ciążą wszystko jest ok czy jak. Jestem ZAŁAMANA :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A co tam kobietki u Was słychać??

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

17 kwie 2009, 11:22

bigottka, jak to nie dał ci zwolnienia?? Ja tego nie rozumiem dlaczego nie chcą dawać niektórzy lekarze L4, mój nie robi z tym żadnego problemu. Ja z ciążą nie mam żadnych kłopotów a siedze na L4 od samego początku.
I jak to ci ne powiedział co i jak tam u ciebie w brzuszku, co to za wizyta?? Prywatnie czy na NFZ? bo ja prywatnie to bym się wróciła!!
Paranoja!!
zirca, cześć miło że zajżałaś do nas :-D a listy nie mamy rzeczywiście można by było pomyśleć o tym :-D

[ Dodano: 2009-04-17, 11:24 ]
U mnie dzisja znowu dzień zaczynałam od przytulania z moją ukochaną muszeklą :ico_sorki: ciekawe czy dalej się będe męczyć czy może przejdzie za jakiś czas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

17 kwie 2009, 11:36

magduś81, niestety z NFZ bo prywatnie też trzeba czeka,c miesiąc ale zaczynam się zastanawiać czy nie zacząć chodzić prywatnie. Powiedział że nie może każdej tak dawać wolne bo ciąża nie jest zagrożona i jestem zdolna do pracy. Nigdy nie byłam taka załamana jak dzisiaj cały czas chce mi się płakać :ico_placzek:

Ja na szczęście nie obejmuje toalety ale po każdym jedzeniu to mam takie mdłości że szok.

zirca, dobry pomysł z tą listą :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 kwie 2009, 11:38

Witam!
Padnieta jestem przez te noce. antek je co 1,5-2 godz !!!!!!!!!! Szok :ico_zly: nawet jako noworodek jadł co 3 godz.

bigotka idz do innego ginka.

[ Dodano: 2009-04-17, 11:39 ]
ach pochwalę się ,ze od wczoraj mój synek sam chodzi :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

17 kwie 2009, 11:47

asika82, :ico_brawa_01: gratuluję :ico_brawa_01: i teraz tylko patrzeć jak zacznie ściągać z szafek wszystko co będzie pod ręką.
Właśnie się zarejestrowałam do prywatnego i zobaczymy jak to będzie u niego.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość