Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 sie 2008, 20:22

Gie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do blizny po cc szwy sciagaja z regoly po7 dniach .U mnie goila sie super szybko i po 12 tygodniach mozna bylol zaczac cwiczenie miesni brzucha :ico_brawa_01:

Ania Zaba dzieki za nr :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

11 sie 2008, 22:33

Gie gratuluję kochana :-D :-D :-D :ico_prezent: :509:
Wreszcie jesteś po wszystkim.
Nie zazdroszczę ci już bo ja mam sie stawić w szpitalu w środę o 12. Mam rozwarcie na 2 cm i podstarzałe łożysko :ico_placzek: - mam nadzieję że wytrzymam do środy - muszę bo mój P. będzie wtedy z nami :ico_brawa_01: więc jutro nic nie robię i ściskam kolana.

shoo pisze:aha, na Upragnionym Malenstwie jest zdjecie Zuzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a gdzie to upragnione maleństwo - nie mogę znaleźć tego wątku :ico_zly: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-11, 22:46 ]
No właśnie znalazłam foto Zuzki - jest urocza :DD :509: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
Gie gratuluję z całego serduszka :ico_buziaczki_big:

Do juterka kochane, ja pewnie nie będę mogła spać dzisiaj z wrażenia, no ale zobaczymy. Jutro mój P. jedzie do pracy jeszcze i po drodze kupi wózek dla Majki.
W środę rodzimy, a we czwartek musi jechać na Słowację :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , ale wróci wieczorem i już zostanie ze mną do końca sierpnia :509: :509: :509:

Kurczę faktycznie się posypiemy po Gie. Jagna pewnie jutro, tak jak pisała zresztą, ja w środę więc zostaną szkrab, i shoo, i donapril chyba - dziewczyny więc ustawiać się po kolei w tym tygodniu - natychmiast :-D :-D :-D

Kolorowych snów kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 sie 2008, 23:21

Gie serdeczne gratulacje !!!!! :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: macie sliczną córeczkę!!

margarita83, donapril już urodziła :-D za to ja zostaję - o mnie wszyscy zapominają :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 sie 2008, 08:15

sensibel, razem ze szkrabkiem zostaniemy ostatnimi niedobitkami :ico_placzek: a nawet polowy sierpnia nie ma... heh, ladnie sie posypaly dziewczyny.

margarita83, na jakiej podstawie Twoj gin stwierdzil, ze masz podstarzale lozysko? jakie to badanie bylo?

PS. pierwsza noc przespana w calosci bez zadnej pobudki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 sie 2008, 08:43

sensibel, wybacz kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: przepraszam, ale po prostu sie pomyliłam :ico_olaboga: - przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

shoo, zrobił mi USG i KTG i normalnie zbadał.
I wy sie posypiecie - zresztą przede mną też jeszcze wszystko, nic nie wiadomo co i jak będzie. No ale jutro idę do szpitala :ico_brawa_01:

Tak jak pisałam, nie mogłam spać - obudziłam sie o 4 rano i koniec. Wyobrażałam sobie to wszystko, myślałam co i jak zorganizować, wypisywałam rożne rzeczy na kartkach dla męża - normalnie paranoja, jakiś obłęd mnie ogarnął. Chyba wolałabym znienacka jechać - tak chyba lepiej.

[ Dodano: 2008-08-12, 08:51 ]
Kurczę ciekawe jak Jagna - żadnych wieści nie mamy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ja mam nr komórki do anizaby więc do niej będe pisała sms-y :-D
albo mój mąż.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

12 sie 2008, 09:15

Gie wielkie Gratki
Jagna już jest pod kroplówką,ale na razie skurczy brak.Mam nadzieję,że szybko jej tym razem pójdzie.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

12 sie 2008, 09:29

mam pytanko do dziewczyn które będą do mnie pisać smsy.. czy chcecie żebym umieszczała szczegółowe opisy co się z Wami dzieje, tak jak to robiły inne dziewczyny przy porodzie Gie? moim skromnym zdaniem lepsze byłoby napisanie tylko że np margarita83, zaczyna rodzić... i tyle a potem że urodziła, resztę dopowiecie zainteresowanym po powrocie do domu. Gie tak długo się męczyła i myślę że trochę Was :ico_ciezarowka: to mogło przestraszyć niepotrzebnie... z drugiej strony może podzielenie się ze wszystkimi swoim bólem porodowym może Wam ulżyć.. nie wiem dlatego pytam Was o zdanie :065:

Jagna pewnie dziś urodzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 sie 2008, 10:21

AniaZaba, ja pewnie dam znac jak sie zacznie i jak sie skonczy (z tego wzgledu, ze tylko ja bede sms-owac, moj A. nie mowi po Polsku).. tak wiec, ja sie nie rozpisze - jakos watpie, zebym miala wene do pisania, kiedy beda mnie trawic skurcze :-D

wiec ze mna nie bedziesz miala dylematow :-D

margarita83, wyobrazam sobie jak musisz to przezywac.. ale nie przejmuj sie domem za bardzo, Twoj P. to nie dziecko i poradzi sobie jezeli Ciebie nie bedzie przez kilka dni. Skup sie na sobie i na dzidzi :-) ...a ja Ci tak szczerze powiem, ze przyjemnoscia dla mnie bedzie zostac na jakis czas w szpitalu - przynajmniej o nic sie martwic nie musisz (obiady, sprzatanie itp.), wszyscy skacza wokol Ciebie i dobrze jest :-D

laupina, dzieki za info... trzymamy kciukasy za Jagne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 sie 2008, 11:40

Witam :ico_ciezarowka:
No to super mialas noc shoo :ico_brawa_01: Ja nie bardzo bo Wiki cos marudzila :ico_olaboga: Ale tak jak mowisz w szpitalu troche odsapniemy :-) Wszystko podane pod nos :ico_brawa_01:

Margarita bedzie dobrze ani sie obejrzysz i bedziesz w domu z powrotem.

Sensibel shoo to teraz na nas kolej :ico_sorki: :ico_sorki:

AniaZaba ja to pewno tez zdaze skrobnac ze sie zaczelo i ze juz po na szczegoly nie bedzie pewno czasu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 sie 2008, 12:35

AniaZaba, ja nie wiem, ale podejrzewam że zanim pojadę do szpitala dam Wam jeszcze znać, a później dopiero na miejscu. Zobaczymy czy któreś z nas będzie w stanie opisać tak szczegółowo cokolwiek- czas pokażę.
A co do relacji Gie to masz rację, ja naprawdę sie wystraszyłam :ico_olaboga:
A w ogóle zdjęcie twojego aniołka jest normalnie cudne jak on sam :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

shoo, w sumie masz rację. Właśnie wstałam - po tak ciężkiej nocy musiałam się zdrzemnąć i powieka zamknęła mi się na 2 godz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zaraz obmyję buźkę i idę na obiad do taty i na miasto zrobić ostatnie zakupy dla siebie i małej.

szkrab, dziękuje za otuchę i pocieszenie. Wiem, że muszę dać radę.

Ciekawe jak Jagna - nie moge sie doczekać wieści od niej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość