Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 wrz 2007, 12:08

JPo ten z animacją jest rewelacyjny!!!!!! Wszystkie pochwały juz wypowiedziane, ale gdziez by tu nie chwalić i nie podziwiać.. jesteś z pewnością mistrzynią scrapkowania!!
A tak na marginesie.. sa jakieś konkursy czy mistrzostwa?? napewno byś wygrała!

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

14 wrz 2007, 22:38

witam

i dziękuję za pochwały...
na pewno nie jestem mistrzynią... są dużo lepsze ode mnie w skrapkowaniu... jedyna różnica między nami to taka, że ja prawie wszystkie elementy robię sama a większość skraperek korzysta z gotowych elementów...

[ Dodano: Sob 15 Wrz, 2007 00:24 ]
a to jest malowanka... czcionka: LemonChicken

Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

15 wrz 2007, 12:35

JPo, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ciebie, chyba pracujesz na tym programie, ja nie mam czasu się pobawić ale nieraz jak chwilke znajde to coś sworze.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 wrz 2007, 14:54

super praca joasiu :ico_brawa_01: , ale i modelke tez masz cudna :) napisz mi jeszcze prosze czy twoja zuzia to miniaturka czy normalny yorus?

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

15 wrz 2007, 19:31

witam

MONIKAB fr - Zuzia jest normalnym yoraskiem i to w górnych granicach wzorca rasy. Ja nie chciałam takiego liliputka, bo one mają mnóstwo wad genetycznych, bardzo często chorują i krótko żyją - w malutkim ciałku są normalne narządy, które się tam nie mieszczą, nie zarasta im ciemiączko, nie wypadają mleczne ząbki, są apatyczne - nie mają żywiołowego charakteru terierów... dlatego w zarejestrowanych hodowlach nie znajdziesz yorasków mniejszych niż 2 kg - takie maluchy nigdy nie przejdą przez obowiązkowe wystawy, aby móc się rozmnażać... standardem jest waga 2,5 - 3 kg
Całe szczęście, że mija moda na tak maleńkie egzemplarze i wreszcie pseudohodowcy przestaną na siłę miniaturyzować tę wspaniałą rasę. Bo co to za terrier co potrafi kilka godzin siedzieć na kolanach pańci bez ruchu...
Zuzia była największa z miotu... teraz moja panna to grubasek, aż jej się wałeczki robią - waży 4,5 kg - wiem, że powinnam jej ograniczyć jedzonko, żeby zbić wagę do 3,5 kg ale nie potrafię...

ale się rozpisałam... sorki... ja na ten temat mogę godzinami... wiem, że to nie wątek o pieskach ale mam nadzieję, że dziewczyny się nie pogniewają i Lady mnie nie zbanuje za to...
a tak a`propos - Lady zdrowiej i szybciutko wracaj bo nam Ciebie brak...

Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

15 wrz 2007, 21:04

Dobry wieczor dziewczynki :-D JPO jak zwykle ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Ja tez troche sie bawilam PSP 'ikiem ,probowalam ,ale czy to cos warte ocencie same :ico_oczko: Po kliknieciu sie poweksza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Takie to troche mroczne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

16 wrz 2007, 01:22

mroczne ale fajne... niezły ten blending

a ja zrobiłam skrapka z prościutką, delikatniutką animacyjką... wszystko mojej roboty, czcionka: BrockScript

Obrazek

[ Dodano: Nie 16 Wrz, 2007 02:01 ]
Na potrzeby bloga robiłam pokaz moich wcześniejszych skrapków więc i tutaj wstawiam... opisy do wszystkich skrapków znajdują się na blogu (baner w podpisie) - niestety przez gifa strasznie się jakość pogorszyła... na blogu są dużo lepszej jakości więc zapraszam...

Obrazek

i dobranoc..
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, 19:13 przez JPo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

16 wrz 2007, 18:26

witam
wreszcie dzisiaj mam troche sily zeby cos napisac , ale juz mnie boli glowa :ico_chory:
JPo, skrapeczki jak zawsze swietne , a gadac przeciesz mozna o wszystkim , dlaczego i nie o pieskac sa przeciesz codne , to watek o fotkach , ale przeciesz mamy w zyciu i inne pasje i zainteresowania i mozna sobie i o nich pogadac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-16, 18:27 ]
aaaaabenten, fajniusi blendig , juz dawno nie ogladalam takich prac i naprawde mi sie spodobaly :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

17 wrz 2007, 00:08

Lady - jak zdrówko?

...w necie widziałam już kilka prac z takimi potrójnymi ramkami i kilka z napisami dookoła więc nie podaję inspiracji, wszystko zrobiłam sama, czcionka: BrockScript

Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 wrz 2007, 07:51

JPo pisze:MONIKAB fr - Zuzia jest normalnym yoraskiem i to w górnych granicach wzorca rasy. Ja nie chciałam takiego liliputka, bo one mają mnóstwo wad genetycznych, bardzo często chorują i krótko żyją - w malutkim ciałku są normalne narządy, które się tam nie mieszczą, nie zarasta im ciemiączko, nie wypadają mleczne ząbki, są apatyczne - nie mają żywiołowego charakteru terierów... dlatego w zarejestrowanych hodowlach nie znajdziesz yorasków mniejszych niż 2 kg - takie maluchy nigdy nie przejdą przez obowiązkowe wystawy, aby móc się rozmnażać... standardem jest waga 2,5 - 3 kg

wiem kochana, niestety jak kupowalam swoja kruszynke, to jeszcze nie bylam o tym poinformowana... :ico_placzek: boje sie ze moj pieseczek moze byc chory... gdybym o tym wiedziala wczesniej pewnie nie kupilabym miniaturki...chociaz moj psiak urzekl mnie nie swoimi gabarytami lecz tym ze tak do mnie lgnal... tak patrzyl z klatki...ach...
ale pocieszam sie tym, ze wiele ludzi ma miniaturki i zyja im zdrowe wiele lat ( osztatnio poznaje wiele osob z yoreczkami... :-) ) poza tym moj szczeniaczek mial byc miniaturka...ale juz jest dosc spory... moze po prostu to byla tylko nieuczciwosc hodowcy... nie wiem... no ale czego sie mozna spodziewac kupujac psa z hodowli psow rasowych bezrodowodowych... przepraszam ze sie tak rozpisalam i to na temat nie zwiazany z tematem fotografii...

[ Dodano: 2007-09-17, 08:25 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=2860 a tutaj podaje linka do nowozalozonego tematu przeze mnie, jesli Joasiu masz ochote to napisz pare slow :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość