karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

16 sie 2010, 16:08

wasze maluchy już piją z niekapków????? no i siedzą?????
z niekapka zaczęliśmy,ale średio go Filip lubi.Nie siedzi jeszcze

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 sie 2010, 21:14

Jagodka24 gdzie Wy się podziewałyście? A wiesz może co u Zborry?
To mówisz, że Maja dała sobie spokój z cycem. Moja ma napady... raz tylko cyc i butli wcale nie tknie a innego dnia z cycem walczy i dostaje butle.
Kubek niekapek to raczej zabawka póki co. Czasami uda jej się zassać i potem ryczy bo nie potrafi tego powtórzyć a pić chce.
Siedzi też raczej z podpórkami bo jeszcze czasami zdarza jej się "gibnąć" do przodu albo w bok ale w spacerówce już nie ma mowy o leżeniu. Siada i ogląda świat:)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 sie 2010, 21:23

no proszę nasze dzieciaczki juz taki duże

a jak z jedzeniem? bo moja uwielbia słoiczki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 sie 2010, 21:55

hej!

mnie też nie było długo...
wrócił mąż, Hanka miała jakiś wirus, a Tomek chyba męczy wciąż zęby...jest wiec szybko i róznie
mój nie pije z niekapka....ale mleka wypija po 210-220....ale już ze 2-3razy dziennie, rano je kaszę z owocami, potem obiad, potem znów kasza.............słoiczki lubi, ale ma różne dni....szpinaczek wcina, dania z mięskiem....potrafi zjeść ok.100g na raz..........chyba dobrze
waży na mojej wadze 7.700, a ona raczej dokładna jest! :-D
poza tym ,nosimy się w chuście częściej...
nie siedzi, ale leżeć w wózku nie bardzo lubi....lubi ogląać
i znów sporo gada! świetnie!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 sie 2010, 14:30

a jak z jedzeniem? bo moja uwielbia słoiczki
U nas różnie. Czasami wcina a czasami pluje i nie chce buzi otworzyć. Ale znalazłam sposób na deserki... wystarczy wkruszyć troszkę biszkopta, wtedy zajada ze smakiem!

I chrupki kukurydziane uwielbia, te długie! Cała się tym upepla ale radości co niemiara!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2010, 21:34

Qanchita, mój deserki zjada tylko z kleikiem ryżowym...bo są za słodkie....nawet dla mnie, bleeeeeeeeeee.........Hania też ich nie lubiła...
ale surowe jabłuszko lubi bardzo. więc chyba słoiczki sobie odpuścimy deserowe na razie.....
dziś zjadł 180ml obiadu! matko, przeje mnie....czas zacząć gotować mu zupki, bo puści nas z torbami, hehehe

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 sie 2010, 21:43

Qanchita, dajesz jej biszkopty? ale to przeciez gluten?

moja nie chce szpinaku
poki co to je dynie i marchewke
jabłek nie lubi za bardzo chyba ze z kaszką
ale jak jej zapodam ryżową kaszke to ma zaparcia
wkurza mnie to że nie ma kaszek kukurydzianych
kiedys była taka fajna z nestle ryżowo-kukurydziana ale debile ją wycofali
moja jagoda jadła tylko tą bo inne ją zapierały
i z ta jest podobnie

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

17 sie 2010, 21:45

witajcie Mamuśki!
Zniknęłam bo na urlopie byłam, a potem pranie mnie przytłoczyło, ale oto jestem o ile mnie pamiętacie jeszcze :-D
Tymek waży 7100g i nosi ciuszki rozm 74, je kaszkę i deserki ze słoiczków i rooośnie :-D
Doczytuję was powoli, skomentuję jak przebrnę przez wszystko...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 sie 2010, 09:32

dajesz jej biszkopty? ale to przeciez gluten?
No gluten! Raz dałam jej odrobinkę jak byłam u brata i mała zgłodniała a akurat biszkopty były na stole. Nic jej nie było po tym a smakowało bardzo więc teraz daję. Nie dużo, bo góra 1 mały biszkopt dziennie. Czasami kilka okruchów bułki mlecznej też zje!
Tymek waży 7100g i nosi ciuszki rozm 74
Zgrabniutki chłopak :ico_brawa_01: Daj nam jakieś foto :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sie 2010, 10:04

hej!
jagodka24, no ale gluten powoli można prawda? ja co prawda jescze nie daję, ale się przygotowuję.............
Ty, ale z nestle jest kaszka kukurydziana, widziałam w sklepie.... :ico_noniewiem:
mój dyni nienawidzi! samej marchewki też nie........on musi konkretny obiad, warzywka z mięskiem, hehehe
hormiga, no witaj! pokazuj brzdąca!!!!
Qanchita, a piersią karmisz? bo wtedy chyba szybciej gluten się wprowadza prawda?

laski, a kiedy przechodzicie na mleko następne? my zaraz kończymy 6miesiąc i nie wiem czy już? ma mjescze zapas mleka 1 na tydzień-dwa....a potem chyba walimy 2...........może go zasyci bardziej....bo zagęszczonego kleikiem nie wypije! drań

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość