Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 kwie 2008, 07:01

a ja musiałam doczytać dwie strony z wczoraj :ico_oczko:
tez czytałam!!! ale to nic przeciez wcale nie musze być pierwsza hi hi

[ Dodano: 2008-04-12, 07:01 ]
teraz sie w chirurgów wciągłam - i oglądam i oglądam

[ Dodano: 2008-04-12, 07:11 ]
Obrazek

Obrazek
jak ja Kocham tego mojego smerfa. Chyba prawie tak samo jak swojego synka naprawde - a tesknie za nim okrutnie, ale może za tydzien brat z żoną mnie odwiedzą to przyjadą z Michałkiem.

[ Dodano: 2008-04-12, 07:13 ]
aha i to sa raczej stare zdjęcia. chyba zaraz po świętach robiona

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 kwie 2008, 07:50

Witam :-)
No no, widzę, zę od rana szalejecie :-) heeeh
U nas nocka też super, dwie pobudki o 1 i 4 i niedawno wstałam. Ula nie śpi na razie, ide ją zaraz pomasować i zmykam na fitness. Pogoda dzisiaj niezbyt ciekawa, pada deszcz i wieje wiatr. Na 13 jedziemy na basen, a pozniej do Poznania.... długa droga przed nami.

Madzię na NK też mam :-)

Dziewczyny super fotki, madziarka81, słodko wyglądają raze te Twoje smyki, Martynka taka szczęśliwa, marcia_pod, a Krzyś to niedługo będzie brykał z kuzynem :-)

Skazanego oglądałam kiedyś 1 serię, pozniej mnie znudził, rownież LOST do 3 serii i dalej mnie nie zainteresował. Ja ostatnio śiągam Tudorow (świetny serial o krolu Henryku), oglądamy też Atlantis, heroes, desperate housewives, gilmore girls, jericho. A widziałyście Rome? Świetny serial o Rzymie...

Dobra uciekam, jakieś sniadanko, masażyk Uli i fitnes.... Miłego dnia :*

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

12 kwie 2008, 07:53

witam
moj urwis od rana wojuje,teraz siedzi mi na kolanach bo w lozeczku jest ryk...
madzia,marcia super fotki :ico_brawa_01:
moja julka tez ciagle braciszka caluje :ico_haha_01:

Jesli chodzi o termometr to ja mam zwykly i w pupie mierze,polozna mnie nauczyla-trzeba zawsze odjac 1 stopien bo o 1 za duzo wychodzi
a Mirusia na spacerki ubieram w rajtuzy spodnie jakas podkoszulka bluzka i kurteczka na wiosne...w wozku przykryty jest tylko kocykiem..
zmykam cos porobic bo pozniej jade do mamy

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 kwie 2008, 08:07

Skazanego oglądałam kiedyś 1 serię, pozniej mnie znudził, rownież LOST do 3 serii i dalej mnie nie zainteresował. Ja ostatnio śiągam Tudorow (świetny serial o krolu Henryku), oglądamy też Atlantis, heroes, desperate housewives, gilmore girls, jericho. A widziałyście Rome? Świetny serial o Rzymie...
no sporo tego hi hi

Krzyś śpi tu koło mnie na leżaczku a ja chirurgów oglądam(-;

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 kwie 2008, 08:49

hej

my dzisiaj nocka wyspana,mała obudziła sie o 4 na karmienie i zasneła z powrotem :-) Pogoda mogłaby byc ładniejsza.

Marcia Michałek jest sliczny :ico_brawa_01: I jak patrzy z czułoscia na Krzysia :ico_brawa_01:

Zaraz wejde na nk i poszukam Klaudii :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 kwie 2008, 08:56

No to ja juz chyba ostatnia

u nas gorsza nocka od 12 majka sie wiercila o 2 wstala i do 4 nie spala wkoncu ja wzielam do lozka i tam usnela

a teraz uciekam na sniadanko i na zakupy pozniej jade z mezem kupic soc majce na chrzest

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 kwie 2008, 09:11

Klaudia juz Cię znalazłam :ico_oczko:

My chrzciny będziemy robic dopiero jak się stąd wyprowadzimy, pewnie pod koniec roku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 kwie 2008, 09:16

O to widzę że u mnie tylko noc super, a i ja nie dodałam że Artur spał u siebie w łóżeczku cały czas :ico_brawa_01: nie mogę się nacieszyć do tej pory.
Ja juz w szkole więc póki mała przerwa to mogę popisać.
Marta nieważne która pierwszza ważne że :ico_haha_01: piszesz tak o tych chirurgach, też kiedys oglądałam i nie był to głupi film tylko mnie pora odstraszała, chyba zacznę ściągać. A z jakiego serwera/fora ściągasz?

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 kwie 2008, 09:44

http://isohunt.com/torrents/?ihq=greys+anatomy

tu jest dosłownie wszystko i rzadko sie zdażaja niedobre pliki. wszystkie seriale z tad sciągam. prisonów lostów i chirurgów. i jeszcze taki programik mam napiprojekt i tam są wszystkie napiy które same sie dostosowują do ściągniętej wersji filmu.
tu jest link do ich stronki
http://napiprojekt.pl/index.php3?www=wsparcie.php3

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

12 kwie 2008, 09:58

Dzień dobry Paniom:)
Prześliczne zdjęcia. A najbardziej mnie rozbraja, to gdzie Patryś całuje Martynkę :-D No boskie to zdjęcie. Marcia Twój facecik coraz przystojniejszy, a Michałek wygląda na słodkie i mądre dziecko :-)
pinko napisał/a:
Skazanego oglądałam kiedyś 1 serię, pozniej mnie znudził, rownież LOST do 3 serii i dalej mnie nie zainteresował. Ja ostatnio śiągam Tudorow (świetny serial o krolu Henryku), oglądamy też Atlantis, heroes, desperate housewives, gilmore girls, jericho. A widziałyście Rome? Świetny serial o Rzymie...
hehehe... Pinko witaj w klubie :ico_oczko: Ja oglądam heroes, gilmore girls, jerycho i nadal lostów. Ostatnia seria się poprawiła bardzo. Rzym też oglądałam :-D świetny serial.Szkoda, że tylko dwie serie były. Polecam jeszcze serial Scrubs. Ostanio go oglądamy. Też o lekarzach, ale totalnie jajcarsko :ico_oczko: A jeśli chodzi o mój ukochany serial to jest nim Battlestar Galactica. No mam fioła na jego punkcie. Tu Was pewnie zadziwię, bo serial science fiction, ale wszysko tam jest. Bardzo dobrze zrobiony, ale nie będę Wam tu przynudzać, bo to forum o naszych dzidziach przecież :-D
Cleoshe oglądałam Prisonów, pierwsza seria jest genialna, ale reszta to już totalna kiszka.
No wracam już do wątku głównego. Karolek mi jeszcze beczał w nocy :ico_placzek: Może go przegrzałam wczoraj? :ico_noniewiem: Ale na szczęście dziś jest w dobrym humorze i szaleje na macie.
Miłego dzionka! pa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość