Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 sty 2009, 21:03

jejku ale rosna te wasze dzieciaki!!! :ico_brawa_01:
a powiedzcie mi czy trzymaja juz pionowo glowke samodzielnie?? :-) ja sie nie moge doczekac kiedy bede mogla wziac Olika pod paszki :ico_haha_01:

Dopiero co czytalam ze sie wasze pociechy na swiat wybieraja a tu juz nowe wrzesniowki sa... :ico_szoking: czas leci... :-)
miszka, Ale Nati ma słodką minke
no naprawde fajowa :ico_brawa_01:

zirca, ale pysio z tego twojego szkraba :ico_brawa_01: ty taka chudzinka a Al taki Pysiak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 sty 2009, 22:31

ojaa Miszka Natalie wyglada tam podobnie do Niny :D ona tez czasem robi taka mine, jest taka slodka wtedy ze mam ochote ja taaaaaaaaaaaaak calowac i przytulac :DDDDD
Ostatnio zmieniony 04 lut 2009, 00:19 przez yoanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 sty 2009, 22:32

adia bo Wam buziaczki przesyla,ten moj terrorysta maly :ico_haha_01:
a powiedzcie mi czy trzymaja juz pionowo glowke samodzielnie?? ja sie nie moge doczekac kiedy bede mogla wziac Olika pod paszki
Oj,to juz bardzo niedlugo kochana,moja Natalka trzymala sztywno glowke jak miala 2 miesiace :ico_brawa_01:
Dopiero co czytalam ze sie wasze pociechy na swiat wybieraja a tu juz nowe wrzesniowki sa... czas leci...
To prawda,strasznie szybko :ico_olaboga:
A z Twojego Oliwierka jaki slodziak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 sty 2009, 22:42

:)
Ostatnio zmieniony 04 lut 2009, 00:19 przez yoanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 sty 2009, 22:43

witam kochane mamusie :-D :-D dzionek minoł leniwie Antek pokazuje już swój charakterek mały złosnik się robi i jak pieknie udaje ze płacze :-D
Wszystkiego dobrego dla naszego Kacperka :ico_tort: :ico_tort:
miszka natalka ma super minke :ico_brawa_01:
yoanna ach te tesciowe niby kobieta chce dobrze dla was ale jak to mówi dobrymi checiami piekło usłane :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-23, 21:49 ]
jak moja mama chciala zostac u mnie na noc to dzwonila zebym zapytala meza, ja pytalam jego i dopiero jej mowilam
u mnie też tak jest niestety teściowa ma inny system robi nalot na nas :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-23, 21:50 ]
kurcze a moze ona chce poprostu przyłapac mnie jak będe miec bałagan :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-23, 21:51 ]
betka piekny ten twoj syneczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 sty 2009, 22:54

:)

A co do mojej najkochanszej coreczki, to ubostwiam ja :D jak sie ciesze ze ona z nami jest, jak widze jej usmiech, jej male raczki, albo jak cwiczy z moim bratem bruszki :D no masakra! Moj brat dzis rano ja bral podciagal za rece, a ona tak mocno sie pcha ze siada prawie, no i zrobil z nia tak pod rzad ze 3 brzuszki :D a ona ma takie skupienie i wysilek na twarzy ze wyglada tak slodko, ze nic tylko schrupac z milosci :) no i jeszcze jeden plus! Kiedys myslalam, ze bez mojego m nie wyobrazam sobie zycia, za kazdym razem jak gdzies jechal to sie balam o niego, a teraz sobie mysle, ze gdyby on np chcial sie rozstac (chociaz mam nadzieje, ze kocha mnie nad zycie i nigdy tego nie zrobi) to teraz mnie to nie przeraza tak jak kiedys :) bo mam Nine! I ona wypelnia prawie cale moje zycie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 04 lut 2009, 00:20 przez yoanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 sty 2009, 22:55

miszka Natalie słodka ,poprostu do schrupania! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiecie co dałam mojemu misiowi dzisiaj kaszki,i ku.... chyba za duzo bo budzi sie co chwila i placze chyba boli go brzuszek,dałam mu kropelki,ale nie pomogły,ja to jestem jednak głupia!!! :ico_puknij: miałam takie problemy z karmieniem córki,a teraz wygrałam,nie poddałam sie i karmie piersią to kombinuje zamiast poczekać do 6 miesiąca!!! :ico_sorki: :ico_puknij: juz powiedzialam sobie ze tylko cyc i koniec!!!!

u mnie chyba jakis kryzys,dziewczyny nie chce mi sie nic robić,prócz obowiązków przy małym,czuje ze zaniedbuje moją córcie,wiem to,ale jednak nie mam siły na nic,mam dość tych wszystkich obowiązków!!! :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-23, 21:56 ]
yoanna wspóczuje ci kochana na serio,jakby mi sie teściowa wpakowała do chaty,bez uprzedzenia to wyrzuciłabym ją chyba oknem! :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 sty 2009, 22:58

A co do mojej tesciowej :
O,ja tez mam przetaktowna tesciowa :ico_olaboga: Rozumiem Cie kochana,oj rozumiem :ico_sorki: Badz dzielna :ico_sorki:
No dobra i pochwale ja bo poszla do sklepu a mowilam ze mialam ochote na czekolade i przyniosla ze sklepu biala :P specjalnie dla mnie... no i naprawde widac ze kocha Nine.. i synka :P ktory troche ja zlewa wiec cala milosc probuje przelac na nas ;(((
To i tak widze lepsza od mojej,bo moja ma Natalke gleboko w d****** :ico_zly:
dzionek minoł leniwie Antek pokazuje już swój charakterek mały złosnik się robi i jak pieknie udaje ze płacze
u mnie tez marudnie bylo,jak zwykle ostatnio :ico_noniewiem: Jutro chrzcimy Natalke :ico_brawa_01: Nareszcie,juz chce to miec z bani,bo kloce sie o to z Arturem od 4 miesiecy :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-23, 22:03 ]
miszka Natalie słodka ,poprostu do schrupania!
Dziekuje kochana :ico_sorki:
wiecie co dałam mojemu misiowi dzisiaj kaszki,i ku.... chyba za duzo bo budzi sie co chwila i placze chyba boli go brzuszek,dałam mu kropelki,ale nie pomogły,ja to jestem jednak głupia!!! miałam takie problemy z karmieniem córki,a teraz wygrałam,nie poddałam sie i karmie piersią to kombinuje zamiast poczekać do 6 miesiąca!!! juz powiedzialam sobie ze tylko cyc i koniec!!!!
Ja Cie rozumiem,wiem,ze korci.Natalke po pierwszej kaszce tez bolal brzuszek,dlatego na razie tylko ryzyk :ico_noniewiem: W Polsce wszyscy mi mowia,ze ryzyk nie,bo ciezkostrawny,a ona po ryzyku lepiej :ico_noniewiem:
u mnie chyba jakis kryzys,dziewczyny nie chce mi sie nic robić,prócz obowiązków przy małym,czuje ze zaniedbuje moją córcie,wiem to,ale jednak nie mam siły na nic,mam dość tych wszystkich obowiązków!!!
Po prostu jestes przemeczona,jeszcze ta zima....Jeszcze troszke i bedzie lepiej zobaczysz :ico_sorki: Glowa do gory :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 sty 2009, 23:09

miszka, slonko2008, dziekujemy :-) pulpecik sie robi :ico_brawa_01:
moja Natalka trzymala sztywno glowke jak miala 2 miesiace
o matyldo ja myslalam ze to jeszcze przynajmije ze dwa miesiace. Choc jak go trzymam na rekach w pionie to musze przyznac ze z dnia na dzien widze postepy. glowke trzyma coraz dluzej w pionie... ale jeszcze sie waha... i moje dwie rece zajete jak go trzymam do odbicia :-)
a u was tylko patrzec jak bedziecie biegac za swoimi pociechami jak beda raczkowac lada dzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 sty 2009, 23:14

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A kiedy dziecko pierwszy raz mowi swiadomie mama? :D narazie tylko swiadome AGU, a na mame nic z tego.. od czasu do czasu jej sie powie amaaamaaaguuubaabu no i mozna sie wsluchac i gdzies mama wylapac ale na takie prwadziwe to jeszcze troche, co?

[ Dodano: 2009-01-23, 23:17 ]
Nie no to zdjecie Natalki miazdzy .. ten maly dziubek :D:D kurde ale mamy mnostwo szczescia :) ciekawe czym sobie zasluzylysmy na takie kochane i zdrowie dzieciaki :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość