antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

09 mar 2009, 22:34

wiola - one zawsze w filmach sie drą jak opętane, ciekawe jak mają potem siłe rodzic jak sie zmęczą tym wrzaskiem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 mar 2009, 22:36

wiola85, no może, może.. ale tam nie ma warunków na to, żeby mały sam spał, są tylko 2 pokoje i dwa łóżka (wersalki) na jednej ja z Jasiem, a na drugiej teść z P, a jakby była teściowa to nie wiem.. Jaś jest już za duży żeby spać w wózku, z resztą nawet go nie zabieraliśmy, po za tym nasz wóżek to już spacerówka, więc i tak nienadawałby się żeby spać w nim w nocy..

A co do śpiworka, to my mamy taki na teraz 3-6 m-cy ale jakoś nie umiem sie w nim odnaleźć, Jas to by się pewnie przyzwyczaił ale mi jest niewygodnie, po za tym strasznie zgrzany był po jednej drzemce w dzień, więc co byłoby w nocy?? U nas Mały śpi pod pierzynką, taką prawdziwą z pierza, którą rodzice zrobili jeszcze dla mnie i jest super, bo pierzynka oddycha, mały się nie poci, a śpi tak, że się nią nienakrywa..

Wasze dzieciaczki też szaleją w wannach?? Bo Jaś od kiku dni tak chlapie, że chyba będę musiała coś rozkładać pod wanienke, bo dywan cały zalany, rozbrykał się smyk jeden..

Teraz całe szczęście śpi w łóżeczku i mam nadzieje, że zostanue tam całą noc..

Aaaaa oglądałam m-jak miłość i Kinga w końcu urodziła!! Chociaż troche przesadzli ze skórczami porodowymi na samym początku, jak dla mnie mało realistyczne.. ale co tam, w końcu to film :-))

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

09 mar 2009, 22:41

#ania# - a moze zastanówcie się nad zainwestowaniem w łózeczko turystyczne... Składa się i jest jak torba, a potem jak rozłozysz to normalne wyrko :-D :-D Do tesciów i na wakacje jak znalazł

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 mar 2009, 22:43

antynorma, ja sie dpoytałam bo nie było mnie kilka dni i nic nie wiedziałam, ja tam wole kołderki i już :-D śpiworki wydają mi się mało praktyczne jeśli chce sie wyjąć dziecko z łóżeczka tak, żeby je jak najmniej rozbudzić w nocy..

A co do rodzenia w filmach, to nie dziwie sie, że babki nie chcą rodzić naturalnie, jak widzą aktorki wrzeszczące, a nie rodzące w filmach.. Chociaż cała akcja z rdzeniem w m jak miłość była tak dość zabawnie napisana.. mama się wydziera, bo ją boli, tato szaleje, a znajomi zakręceni.. :-D

[ Dodano: 2009-03-09, 21:45 ]
antynorma, zobaczymy.. pki co nie pałam szczególną miłością, ani do teścia ani do teściowej i nie zamierzam za często tam jeździć max 3-4 razy do roku.. ale chyba nie bedzie wyjścia, bo takie spanie to męczarnia, a dziecko zupełnie rozrególowane, dobrze, ze chociaż noc przesypia..

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

09 mar 2009, 22:45

Nie oglądam tego filmu więc nie wiem, ale we wszystkich filmach jest podobnie, duzo wrzasku, zamieszania, biegania....Jak tu rodzic?? :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 mar 2009, 22:48

#ania#, no w ogole te filmy mnie smiesza :-) teraz mam porownanie jak sama rodziłam i wiem jak to jest. Jedynie scena jak rodzice z malenstwem sami leza jest fajna, az sie wzruszylam bo mi sie przypomnialo jak my witalismy Filipka na swiecie :-D
Wasze dzieciaczki też szaleją w wannach?? Bo Jaś od kiku dni tak chlapie, że chyba będę musiała coś rozkładać pod wanienke, bo dywan cały zalany, rozbrykał się smyk jeden..
moj nie bardzo, torszke tylko pochlapie ale nic nie wylewa, raczej jest grzeczny :-)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

09 mar 2009, 22:52

śpiworki wydają mi się mało praktyczne jeśli chce sie wyjąć dziecko z łóżeczka tak, żeby je jak najmniej rozbudzić w nocy..
no właśnie są super praktycznie bo ze śpiworka się nie wyjmuje.....więc nie wkłada z powrotem do ochłodzonego łóżka.. a poza tym są świetne na przeziębienia bo tam gdzie powinno być przykryte tz klatka piersiowa i plecki są super zakryte.
Ja byłam dziś na fitnesie no i oczywiście musiałam ekspresowo wracać do domu bo mały aż się zanosił jak wróciłam to miał bidulek czkawkę popłaczkową...
pospałam dziś w ciągu dnia ale dalej oczy mi się kleją też zaraz idę spać....

[ Dodano: 2009-03-09, 21:54 ]
Szymonek też bardzo chlapie (szaleje strasznie) Gabrysia była dużo grzeczniejsza zastanawiam się nad basenem dla niego tyle że niewiadomo kiedy będę musiała wyjechać na kilka tygodni....a zajęcia w szkółce są do czerwca... Z Gabryską chodziłam od 3 m-c (od grudnia) i było super w ogóle nam nie chorowała

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

09 mar 2009, 22:56

Ja tez miałam isc spac a najpierw na pluskanko a zamiast tego gadam z wami :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 mar 2009, 23:00

Ja tez miałam isc spac a najpierw na pluskanko a zamiast tego gadam z wami :-D :-D :-D
haha my jestesmy jak nałog-wciagamy :-D
Tez miałam isc sie wymoczyc a siedze dalej.

Antynorma, ja to nigdy nie wiem kiedy ty jestes bo nie widac online :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

09 mar 2009, 23:28

jestem teraz :-D

[ Dodano: 2009-03-09, 22:29 ]
A co mam zrobic zeby było mnie widac? :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości