Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

12 kwie 2011, 14:01

hej
Dzięki Donatka za zdrówko :ico_sorki: Dzisiaj juz lepiej Tamperature mam w normie wiec od razu lepiej sie czuje, katar tez nie najgorszu.
Mała śpi a ja siedze i czekam na wieści od P bo pojechał z tatą do szpitala na wizytę u okulisty, neurologa i laryngologa.

Wczoraj nasze zdolne dziecko zrzuciło swój telewizor i komody. Spadł ekranem do dołu. Nie dośc ze huk niemiłosierny to jeszcze cos w nim strzeliło. Myślałam ze juz po nim ale o dziwo cały i jak go właczyliśmy to kolory miał jakieś dziwne wiec go wyłączyliśmy. Ale pod wieczór sprawdzaliśmy jeszcze raz i kolory wróciły i obraz jest normalny taki jak był wiec chyba nic mu nie dolega. To nie jest nowy telewizor bo ma juz chyba ponad 15 lat ale dobre wtedy robili telewizory :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

12 kwie 2011, 14:07

Szymek dopiero zasnął,
u nas się rozpadało, także pogoda do du.., tylko spać,
Dzisiaj juz lepiej Tamperature mam w normie wiec od razu lepiej sie czuje, katar tez nie najgorszu.
to super, że już lepiej :ico_brawa_01:
Wczoraj nasze zdolne dziecko zrzuciło swój telewizor i komody.
ojjj :ico_olaboga: , dobrze, że nic Emi się nie stało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

12 kwie 2011, 20:10

W poniedziałek byłam u ginekologa, bo myślałam, że to sprawy ginekologiczne, z moim dziwnym kształtem brzucha... a tak ginekologicznie jest wszystko OK, tylko mam przepuchlinę - Zespół podwzgórzycy pociążowej - jak to nazwała

Tak, więc poszłam do lekarza rodzinnego i mam skierowanie do chirurga, aby to on podjął decyzje...
Kur... dopiero zaczęłam pracę, a tu...
Na razie im nic nie mówię, a nosić ciężarów nie będę, będę po trochę sobie brała, nie jak dotychczas tonami
Muszę teraz jakoś zarejestrować się do chirurga... mam nadzieję, że nie czeka się tak jak do np.ortopedy

Jak nie urok, to ...


Nadal szukam fotelika - ten mi wpadł w oko... można go przechylić jak dziecko śpi...

http://allegro.pl/foteliki-caretero-dia ... 12968.html

co o nim myślicie?

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 kwie 2011, 21:52

hej
ale choroby i kłopoty :ico_olaboga: zdrówka dla waszystkich :ico_sorki:

u mnie też średnio, byłam z wynikami u lekarki - przewlekłe zapalenie zatok ciągnące się być może od dzieciństwa i niedokrwistośc. dobrze że wiadomo co i że nic gorszego :ico_oczko: ale na leki prawie 200 poszło lekarza i badan nie liczac :ico_chory: :ico_noniewiem: oby pomogły tylko....

kurde co nam sie z wątkiem porobiło???? juz nie o dzieciach tylko jak stare baby na co która chora :ico_haha_01:

ale racja ze to pogody, wkolo roznice oromne temnperatury, ciśnienia, zwariowac mozna :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 kwie 2011, 09:45

witam :)
ja już rano byłam z Szymkiem u lekarza, bo kaszel jest nadal, dorzuciła nam jeden syrop Pulneo, no i dalej mam dawać mucosolvan i zyrtec, zobaczymy czy pomoże, oby :ico_sorki: ,
ale już ma ten kaszel lepszy bo się odrywa, muszę go często oklepywać
, byłam z wynikami u lekarki - przewlekłe zapalenie zatok ciągnące się być może od dzieciństwa i niedokrwistośc. dobrze że wiadomo co i że nic gorszego :ico_oczko: ale na leki prawie 200 poszło lekarza i badan nie liczac :ico_chory: :ico_noniewiem: oby pomogły tylko....
dobrze, że to nic złego, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :ico_oczko:
ale racja ze to pogody, wkolo roznice oromne temnperatury, ciśnienia, zwariowac mozna :ico_olaboga:
no ja już mam dość tej pogody, wczoraj tak mnie głowa bolała, że nie wiedziałam jak się nazywam :ico_zly: :ico_olaboga: ,

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

14 kwie 2011, 22:15

hej
U nas lepiej. Widac poprawę. P po wizytach u lekarzy dostał tone leków i skierowanie do szpitala wojskowego tutaj w Kraku na laryngologię. Spakowałam mu torbe bo nie wiedziałam czy nie zostanie. Pojechał i był w strachu bo miał miec punkcję zatok a to nie za przyjemne. Ale okazało sie ze leki zaczynają pomagać i nie trzeba robic tylko dalej ma łykać tabletki, zakrapiać nos itp. a w poniedziałek zgłosić się na kontrolę. Najważniejsze że już nie ma tego okropnego bólu głowy i nie musi już łykac przeciwbólowych czasami jeszcze go troche pobolewa.

Na szczęscie Emi zdrowa i nic od nas nie złapała :ico_sorki: :ico_sorki:

Emila z dnia na dzień rozgaduje sie coraz bardziej, co chwilę wpada mówi nowe słówko które kiedyś tam słyszała. Niektóre wyrazy odmienia a inne jeszcze nie. Łączy juz po 4 słówka np "daj Emilka chce bułka" na pytania odpowiada. Dzisiaj ja nawet wołałam do kuchni a ona mi mówi "nie, gram" bo bawiła się akurat piłką. Moja mama mówi że ona już mówi tylko teraz z czasem bedzie sie jej zwiększać zasób słów i więcej słow będzie odmieniać.

Beatris60, zdrówka a anemię możesz mieć po karmieniu

graz1974, współczuje jak przepuklina to chyba zabieg lub operacja chyba że to można jeszcze leczyć?
urde co nam sie z wątkiem porobiło???? juz nie o dzieciach tylko jak stare baby na co która chora
no masakra jakiś miesiąc trefny dla wszystkich z nas oby sie szybko skonczył i wraz z nim te wstrętne choróbska

donatka26, a i z tego wszystkiego to chyba nie gratulowałam postępów nocnikowych

Dobra zmykam, dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

15 kwie 2011, 16:08

jadę do chirurga we wtorek... jak nic nie wypadnie :-), no i się wszystkiego dowiem

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

15 kwie 2011, 17:28

hej
Byłysmy dzisiaj z Marta po bilety na pociąg nad morze.
Potem byłam odebrac dowód Emilki i jak podpisywałam odbiór to facet przeciął mój dowód który dałam mu żeby odebrać Emilki dowód noi narobił mi problemów bo musiałam złożyć wniosek o nowy dowód Masakra myslałam że go zabije :ico_zly: :ico_zly: Facet ma się starać przyspieszyć sprawę żebym miałam nowy już w przyszłym tygodniu.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 kwie 2011, 19:31

u nas dziś piękna pogoda, była u mnie mama i poszłyśmy z Szymkiem na spacer,
Byłysmy dzisiaj z Marta po bilety na pociąg nad morze.
to kiedy jedziecie?
to facet przeciął mój dowód który dałam mu żeby odebrać Emilki dowód noi narobił mi problemów bo musiałam złożyć wniosek o nowy dowód Masakra myslałam że go zabije .
też bym się wkurzyła :ico_zly: ,

dobrze, że Twojemu P. bóle minęły :ico_sorki: i wiedział od czego je ma ,
ja znów walczę z bólem :ico_zly: ,
dziś nawet w ddtvn mówili o migrenach, u mnie to chyba jakieś bóle napięciowe :ico_noniewiem: ,

dla Emi za mówienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
u nas mowa powoli idzie, leniuszek mówi tylko 2 pierwsze literki wyrazu, albo gada po swojemu, no ale cierpliwie czekamy, kiedy zacznie ładnie mówić

[ Dodano: 2011-04-16, 08:39 ]
witam :)

u nas od rana słonko, aż chce się żyć :ico_brawa_01: ,

ja umyłam włosy, w środę byłam u fryzjera, ścięłam sporo i mam więcej pasemek ciemnych, nawet już się przyzwyczaiłam :ico_haha_02: ,

zaraz coś zjemy i idziemy na spacerek,

miłego weekendu! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

17 kwie 2011, 19:35

hej hej

u nas nawet fajnie, odkad zerwalam kontakty z tesciowa to wiedzie nam sie lepiej, nie klocimy sie i wogole duzo lepsza atmosfera w domu jest, az milo i przyjemnie na sercu :-D
w pracy OK, duzo mam wolnego wiec nie narzekam, jutro i pjutrze mi wypadlo po calym dniu, wiec opiekunka przyjdzie do malego rano a ja jeszcze przed praca musze do banku skoczyc wplacic wyplate meza i karte odebrac.
w srode mam wolne i ide do fryzjera, myslalam o pasemkach ale chyba balejaz (nie wiem jak sie poprawnie pisze :ico_wstydzioch: ) sobie zrobie :-)
musze tez kupic jakas sukienke na wesele, bo idziemy 30.04

wiecie moze jak sie nazywaja takie spodnie z materialu po ciele, obcisle, wygladaja troche jak leginsy, jedak nie sa az tak obcisle??? :ico_noniewiem:

no i w maju mamy komunie u synka meza kuzynki, macie moze jakies informacje odnosnie prezentu?? nie mamy za wiele kaski wiec chyba lepiej juz cos kupic fajnego niz dac cienka koperte :ico_noniewiem: tylko kompletnie nie mam pomyslu co....

sorki ze nic do was nie popisalam, ale nie doczytalam, bo oczka mi sie po robocie kleja, dzis mialysmy urwanie glowy, urodzinki na 13 dzieciaczkow wiec glowa mi peka i wszystko boli d latania i wrzaskow :ico_olaboga: poczyta was nastepnym razem.

dobrej nocki wszystkim

papa

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości