agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

19 kwie 2011, 15:28

Witam.

U nas tez sliczna pogoda wiec sporo czasu spedzamy na podworku i na forum brak czasu.

serniczka, sliczna Olenka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do kupy to mi lekrzw szpitalu mowil ze jak dziecko jest karmione piersia to moze robic kupy parerazy w dniu a moze tez raz w tygodniu i to jest normalne.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

19 kwie 2011, 17:53

hej :)

Wracając do Teściowej, to Mąż jej powiedział, żeby się za bardzo wtrąca i takie tam, powiedział wszystko ostro i uważam że dobrze zrobił, ale Teściowa jest specyficzna i mało sobie z tego robi :/ jak tylko uda się wziąć kredyt chcemy mieszkanie kupić..

Jeżeli chodzi o kupę, to dzisiaj była położna, powiedziała, ze jeżeli Mały nie płacze to zaparcia nie ma, że dzieciaczki na piersi robią kupę od kilkunastu na dobę do jednej na 10 dni :ico_szoking: masaż brzuszka robiłam, nóżki do brzuszka też podkurczałam, nic nie dało :/ Ale podpowiedziała mi dzisiaj położna, że jak mnie zacznie martwić zachowanie Małego to dać mu na łyżeczce od herbaty trochę soku wyciśniętego z jabłka, ponoć działa bardzo szybko a dla Dziecka nie jest szkodliwe :ico_brawa_01: Także jak dzisiaj nie będzie kupy dobrowolnie to jutro stosujemy jabłuszko :P

[ Dodano: 2011-04-19, 17:54 ]
serniczka dobrze, że już w domku jesteście :) :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

19 kwie 2011, 22:46

Także jak dzisiaj nie będzie kupy dobrowolnie to jutro stosujemy jabłuszko :P
To daj znać jak zastosujesz czy pomogło :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 kwie 2011, 09:23

Czesc widze ze coraz mniej nas na forum zaglada...

Ja wlasnie mialam rozmowe z jakas agencja...ktora mowi ze mam dlug w podatkach...okazuje sie ze najprawdopodobniej jakis moj pracodawca nie zaplacil za mnie-ale maja oddzwonic i potwierdzic!!!

[ Dodano: 2011-04-20, 09:23 ]
Az sie trzese chyba ze zlosci....

[ Dodano: 2011-04-20, 09:36 ]
ja juz serio mam dosc tych urzedow w uk !!! :ico_zly: o te podatki juz ktorys raz dzwonie i mowia ze teraz juz okey ...a potem znow jakis list ...ze mam placic...

I jeszcze zabek/dziaslo mnie boli...

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

20 kwie 2011, 11:58

tabogucka, widzę, że kurczę same problemy ostatnio, wytrwałości życzę :ico_sorki:

Mój Mały Terrorysta coś dzisiaj spać nie chce, ajj.. jabłuszko mu dałam, czekam na reakcje :P

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 kwie 2011, 13:37

hej dziewuchy... wpadam sie tylko zameldowac, dzieci mam zdrowe, sama mam zapalenie lewej piersi, dzisiaj juz jest w miare ok, ale wczraj caly dzien mialam ponad 39 stopni goraczki, a paracetamol niewiele pomagal... na dodatek moja ginekolog jest na urlopie na karaibach...

Pola ladnie spi w nocy, nawet na jedzenie sie nie bardzo chce budzic, w dzien natomiast jak jest na czuwaniu to oczekuje rozrywek, wiec jesli ktos jej nie zabawia to sie drze. gabriel to jakos znosi, ale widze, ze juz tez powoli wymieka, ze mama nie ma dla niego czasu, dlatego tez nie zagladam tutaj-czasu brak...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 kwie 2011, 14:35

:ico_tort: za 3 tydzien Szymka!!!

No ja tez wymiekam ...ale nie przez dziecko tylko przez tatusia...z jedenej strony fanatastycznie zajmuje sie malym i fajnie ze jest na tacierzynskim z nami w domu ...a zdrugiej strony robi taki burdel :ico_olaboga: to jest nie do opisania...a ja mam zakaz sprzatania,ruszania sie ,czegokolwiek....ale ju8z dzis nie wytrzymalam...on pojechal do siebie do pracy na chwile a ja ogarnelam prawie cala Chalupke -bez jednego pokoju....bo juz nie moglam wytrzymac!!!

[ Dodano: 2011-04-20, 14:36 ]
A zab boli starsznie...moja kolezanka jest dentystka..wiec jak do jutra nie przejdzie to musze sie do niej zglosic ...bo mi tylko bolu zeba na Wielkanoc potrzeba... :ico_nienie:

A moje dziecko oprocz tego wzdymania ...to jest super grzeczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-20, 14:37 ]
chociaz coraz czesciej zacyzna jesc ...nawet co godzinke.,.. nie wiem czy dlatego ze u nnas goraco i pic mu sie chce...czy rosnie i duzo mleka potrzebuje...

[ Dodano: 2011-04-20, 14:39 ]
a i uwaga uwaga...wlasnie wzielam ostatnia dawke tego wstretnego Metronidazolu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze infekcja juz nie wroci a synka brzusio odzyje ciut :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 kwie 2011, 14:54

witam
ja tez mam mało czasu na forum,czasami zajrze zobaczyc co piszecie ale sama cierpie na zmeczenie totalne i mam egzaminy na studiach i nie mam kiedy sie uczyc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 kwie 2011, 17:32

Witajcie :-D

Ciekawe jak tam Patrycja !? Ma ktoś do niej numer ?

Ja też zaglądam i tyle co przeczytam i już nie mam czasu nic napisać :ico_noniewiem:
Pogoda super, więc wychodzimy na spacerki :ico_brawa_01:

Martynka dziś coś wyjątkowo głodna w nocy była,bo zajadała o 1,3,5,6,7,8,9 i 10 i później już się rozbudziła i usnęła na godzinkę na spacerze i teraz przysnęła na 20 minut,a tak to jest aktywna cały dzień i muszę jej różne atrakcje wymyślać to sobie leży spokojnie i ogląda,a ja mam czas,żeby coś posprzątać czy zrobić jakieś jedzonko.

Karolinka też się wkurza jak tak ciągle z małą jestem ale znosi to dzielnie :-)
M. będzie miał teraz tydzień wolnego to Karola będzie w siódmym niebie :-D :-D

A od września idzie do przedszkola :ico_brawa_01: Wreszcie się dostała :ico_brawa_01: Zadowolona bardzo i każdemu się chwali :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

20 kwie 2011, 17:58

Witajcie :-D

Ciekawe jak tam Patrycja !? Ma ktoś do niej numer ?

Ja też zaglądam i tyle co przeczytam i już nie mam czasu nic napisać :ico_noniewiem:
Pogoda super, więc wychodzimy na spacerki :ico_brawa_01:

Martynka dziś coś wyjątkowo głodna w nocy była,bo zajadała o 1,3,5,6,7,8,9 i 10 i później już się rozbudziła i usnęła na godzinkę na spacerze i teraz przysnęła na 20 minut,a tak to jest aktywna cały dzień i muszę jej różne atrakcje wymyślać to sobie leży spokojnie i ogląda,a ja mam czas,żeby coś posprzątać czy zrobić jakieś jedzonko.

Karolinka też się wkurza jak tak ciągle z małą jestem ale znosi to dzielnie :-)
M. będzie miał teraz tydzień wolnego to Karola będzie w siódmym niebie :-D :-D

A od września idzie do przedszkola :ico_brawa_01: Wreszcie się dostała :ico_brawa_01: Zadowolona bardzo i każdemu się chwali :ico_haha_01:
to super kochana ze Karola zadowola ze pojdzie do przedszkola!!

ale sliczne foto w Avatarku

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości