Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 maja 2016, 17:25

Ciekawą opcją na taki weekendowy wyjazd jest wynajem apartamentu. Na miejscu ma się kuchnię i wszystko, co potrzebne. Zwłaszcza jak się ma dziecko, to takie rozwiązanie jest chyba najwygodniejsze. My teraz szukamy jakiegoś apartamentu nad morzem, na najbliższe wakacje. Możecie coś polecić? Myślałam nad apartamentami Sun & Snow http://www.sunandsnow.pl/index.php .

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 maja 2016, 22:52

Na weekend polecam Rzym, sporo można w tym czasie zwiedzić i zobaczyć, nawet wykąpać się w morzu :) loty do rzymu w najlepszych cenach znalazłam na https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Rzym-ROM/ naprawdę warto skorzystać, lot trwa krótko, do 3 godzin.

nosero
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2016, 10:56

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

25 maja 2016, 11:05

Polecam Bielsko Biała - urocze miasteczko i w góry blisko :)

Awatar użytkownika
anuska96
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 kwie 2016, 14:04

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 cze 2016, 09:56

zawsze całym sercem będę polecała Mazury. :) można zarówno odpocząć jak i aktywnie spędzic czas - np. na rowerze, kajakach, statku. A okolice bardzo ładne i zróżnicowane. ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

07 cze 2016, 09:19

Może warto udać się nad Bałtyk,póki jeszcze pogoda dopisuje,co o tym sądzisz? Teraz przed pełnią sezonu unikniesz tłumów i naprawdę będziesz w stanie solidnie wypocząć,zrelaksować się:)

EwaWarszawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2016, 11:54

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

10 cze 2016, 12:02

A ja polecam niskobudżetową opcję - pojechać z rodziną na spacer do lasu :)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

17 cze 2016, 13:21

Sylwianaa, to fakt, warto wybrać się na weekend do Krakowa :) Mieszkam tu, więc myślę, że to dobry pomysł. Akurat przez 2-3 dni można zobaczyć najważniejsze zabytki :) Myślę, że te apartamenty Sun & Snow warto wziąć pod uwagę, bo są w centrum Krakowa, więc wszędzie blisko.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 cze 2016, 10:18

Wszystko zależy gdzie mieszkacie Warto jest wybrac się na weekend tam gdzie podróż nie będzie męcząca. Sama mieszkam pod Warszawą tak wiec wygodniej jest mi wybrać się na weekend nad morze a nie do Krakowa ( jest zdecydowanie lepsza droga). Poza tym uwielbiam Sopot Wspaniale działa na mnie tamtejsze powietrze.

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie na tą stronę:
http://www.dhapartamenty.pl/

Jest tutaj możliwość zabukowania sobie apartamentu w Trójmieście w dobrej cenie. Cena takiego mieszkania jest jak cena pokoju w hotelu.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

26 cze 2016, 14:17

Jadąc na weekend warto zarezerwować nocleg w apartamencie w warszawie.
Stolica jest piękna i warto ją zwiedzić chociaż raz. My chyba tam się wybierzemy za dwa tygodnie na weekend. Dawno nigdzie nie byliśmy sami i przyda nam sie odrobina odpoczynku.

Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

27 cze 2016, 06:52

Mnie zawsze ujmuje Warszawa. Za każdym razem odkrywam tam nowe miejsca, do których pragnę wracać. Ostatnim razem miałam tak z Hell's Chickens. Spójrzcie, jak tam przytulnie http://hellschickens.pl/galeria Mieszkam pod Krakowem i na mnie takie miejsca robią duże wrażenie.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość