elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 wrz 2011, 20:59

[/quote]a dla czego? każdy popełnia jakieś błędy. Jedni większe inni mniejsze, ale ważne jest to aby umieć wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość [quote]

możecie mi nie wierzyć ale nie uważam tego za błąd dziś a tylko za doświadczenie jedno z wielu, może jakbym pod wpływem tych używek robiła dziwne rzeczy, niestosowne bądź wylądowała na odwyku to byłby to błąd i pewno żałowałabym swoich czynów, ale tak uważam że jestem bogata w pewne doświadczenia choc może nie najlepsze ale kto powiedział że tylko dobre rzeczy doświadczają człowieka?

nie ma co się spierać, bo każda z nas wychowa dzieci po swojemu jedna lepiej dryga gorzej, jedna popełni takie a inna inne błędy i niestety kazda z nas jakiś błąd popełni w wychowaniu i to tez okaze się dopiero w dorosłym życiu naszych pociech, tylko miejmy nadzieję, że wychowamy je tak by nie musiały stawac sie dorosłe szybciej niż byłoby to stosowne;)

NICOLA_1985

25 wrz 2011, 23:51

nie ma co się spierać,
spierać nie ale polemizować zawsze warto :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 wrz 2011, 08:43

izuś ja nie napisałam, że Ty napisałaś , że to są nasze słowa tylko, że tak to brzmi jakbyś tak napisała , tak myślała, jakbyś nam wsadzała ten text w nasze usta - tak choćbyśmy tak twierdziły, ale jeśli źle interpretuję no to sorki :ico_sorki: takie było moje odczucie i o tym napisałam.
sorki powinnam od razu napisać ze sama takie rzeczy słyszałam dlatego mnie to wkurza...
jak jechałam na impreze mając 21 lat i pytałam brata o zgodę to słysząłam rózne epitety od bratowej :ico_puknij: mimo iż nie mieli żadnych powodów do tego aby mnie obrażać :ico_noniewiem:

nam właśnie zawsze brakowało rozmowy :ico_noniewiem: i dlatego nie chce żeby tak było między mną a Natalią :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 wrz 2011, 19:44

a wierzycie w ten przesąd że jak się gdzieś bocian pojawi, a nie daj żeby gniazdo założył w pobliżu :-D to dziewczyna będzie w ciąży?

NICOLA_1985

26 wrz 2011, 20:05

sorki powinnam od razu napisać ze sama takie rzeczy słyszałam dlatego mnie to wkurza...
spoko najważniejsze, że już wyjaśnione :ico_sorki: :-)
a wierzycie w ten przesąd że jak się gdzieś bocian pojawi, a nie daj żeby gniazdo założył w pobliżu :-D to dziewczyna będzie w ciąży?
nie ja nie jestem przesądna i nie wierzę w żadne przesądy , raczej tak z przymrużeniem oka to traktuję i w żartach jak przelatuje bocian a jestem w towarzystwie np. rodziny czy znajomych to się śmieję i pytam " no przyznać się która w ciąży jest?? " :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 wrz 2011, 21:14

nie ja nie jestem przesądna i nie wierzę w żadne przesądy
- to samo ja :ico_oczko:

A juz jak slysze te o np zgadze w ciazy,ze dziecko wlochate bedzie,albo jak wlosy rozna wolno to dizewczynka itd,to juz wogole smiac mi sie chce :ico_oczko:

NICOLA_1985

26 wrz 2011, 21:26

mi też się chce śmiać jeszcze zwłaszcza jak widzę, że ktoś na prawdę się nakręca na takie zabobony i widać , że w to wierzy.. po prostu turlam się ze śmiechu :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 wrz 2011, 00:28

oj mnie też to śmieszy, zgaga mnie męczyła teraz okrutnie a mały nie ma masy włosów na głowie hihihi, albo kształt brzucha, czy to na co mamy smaka w ciąży to tez niby od płci dziecka zalezne, a wierzycie w te czary, że ktoś zaczarował dziecko i ono płacze później bardzo i np trzeba przelać jajko czy wosk nad nim to od razu się uspokaja? czy tez oooo koleżanka mi poleciła kiedyś jak moja córa płaczaca była - żebym wytarła jej czoło spoconą po nocy koszulką męża, bo na pewno ktoś ją zaczarował - a ja jedyne co pomyślałam to że idą nastepne zęby i tyle:)
masa zabobonów jest:) wierzę co prawda w nasza podświadomosć że sami sobie wywołujemy pewne rzeczy:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 wrz 2011, 09:15

czy wosk nad nim to od razu się uspokaja?
- przestan,to juz dla mnie calkowity ciemnogrod :ico_olaboga: Ja jestem wierzaca i praktykujaca,wierze tylko w Boga,nie wieszam czerwonych kokardek,dzieci sa ochrzczone,wiec nie ma sie czego bac :ico_oczko:

Zona mojego szwagra sikala na jego koszule,zeby odpedzic inne kobiety,nie uchronilo jej to,szwagier zaliczyl przygode i nawet chcial od niej odejsc :ico_oczko:

lilo

27 wrz 2011, 09:25

O matko... Nie dziwię mu się, też bym uciekła od takiej wariatki :ico_szoking: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość