Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

16 mar 2007, 08:46

MamciaKochana, sliczna ta Twoja coreczka i bardzo ładne zdjecia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 mar 2007, 09:19

karolas, a może to tylko potóweczki?
bo mój Fillipek tez krostki ma czasami, ale wtedy jak go przegrzeje. Pokazywalam to lekarzu bo tez sie balam ze to jakas skaza

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

16 mar 2007, 11:04

CZESC DZIEWCZYNY no i masz ci los!!! jestem przeziebiona,obudziłam sie koło 5.30 z katarem i drapiacym gardłem :( i teraz nawet nie moge sobie poagugowac z Aelka a tak fajnie nam sie juz gadało jak ja przewijam i jestem nad nia pochylona to jak mowiła aaaaaggggggggggggguuuuuuuu to jej odpowiadałam ale teraz jak mnie gardło boli i mam katar wole sie nie odzywac do niej :(
Zupełnie nie mam pojecia skąd mi sie to przyplatało,moze Kacpi mnie zaraził bo on cały czas zakatarzony chodzi a my teraz matki karmiące to szybciej łapiemy bo osłabione organizmy mamy. Biore cały czas te witaminki co w ciazy ale kurcze cos mnie dopadło.
MAMCIA my tez juz próbowalismy sexiku z gumeczka której nie cierpię i tez początkowo było miło ale potem mnie zaczęło bolec i tak piec troszke ale sie nie wstydze o tym pisac bo ogladałam taki program "mamo juz jestem" i tam sie połozna wypowiadała ze kobiety po porodzie maja niski poziom jakiegos hormonu i przez to szybko sie sucho robi wiec pewnie dlatego mnie zaczeło piec :( i tez sobie odpusciłam ale zabawe dokonczylismy i tak hi hi pieszczotkami :ico_wstydzioch: i było fajnie tez choc bez sexiku typowego ale zawsze cos. Własnie przez to teraz tez juz na mysl o następnym razie tak troszke nie chce ale powiem ci ze z czasem bedzie lepiej to narazie mamy taki strach przed bólem, jak miesnie i wszystko juz sie przyzwyczają to przestanie bolec no tak tylko kiedy :ico_noniewiem:
Mamcia sliczniutka twoja córcia :) a wieczorkiem to faktycznie mała wiecej czasu chce by z nia spedzac, popróbuje zobaczymy
LULU81 wiesz co chyba to nie bedą potóweczki bo za uszkiem nawet jej sie strupki z ropki porobiły bo te krosteczki małe popekały i ropke ma pozasychana wiec dzis z nia pójde do lekarza zobaczymy co mi powie, najgorzej bedzie jak powie ze to skaza i bedzie trzeba eliminacje wprowadzic a to jest masakra bo nabiał moze byc wszedzie i wtedy zero masła,margaryny nabiłu to juz nie wspomne typowego i nawet w niektórych wędlinach jest wiec bedzie dolinka i w rezultacie moze sie okazac ze nie bede mogła karmic :( zobaczymy tak sie martwię bo kacpiego nie karmiłam długo bo około 5 tygodni chyba a z Amelka tak ładnie idzie mi karmienie a tu sie moze okazac ze nie bede mogła karmic to sie załamię :(

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 mar 2007, 11:25

karolas, :ico_olaboga: kurcze , mam nadzieje ze nie jest to ta skaza, kolezanki synek mial , i naprawde trudno jest z tym.
Masz racje lepiej narazie nie gadac do córeczki, ja bylam przeziebiona to nawet maseczke naciągalam jak sie zblizalam, ale to bylo w pierwszym jeszcze tygodniu, bardzo sie balam ze maluszka zaraze,

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

16 mar 2007, 11:52

karolas, Ja tez zlapalam przeziebenie,katarek i troche od czasu do czasu pokasluje, biore takie kropelki homeopatyczne Aflubin i chyba troche przeszlo.

Dziewczyny a jak wam idzie zakladanie body przez glowke, bo ja dzis chcialam zalozyc ale to body jakas mala dziurke mialo i nie chcialo przejsc, patrzylam inne to wydaje mi sie ze sa bardziej rociagliwe, zobaczymy. ale najlepsze sa te zapinane na boczku jak koszulki, musze takie kupowac, bedzie najprosciej.

Aha napiszcie prosze ile glukozy mam wsypac do wody zeby podac malemu i czy to jest taka zwykla glukoza jak na to baganie na cukier czy jakas inna.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 mar 2007, 12:00

Iwona77,
ja daje malemu na 50ml, jedną malutką lyżeczke glukozy.
Glukoze taką zwyklą

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

16 mar 2007, 14:01

karolas bardzo ci współczuję, że nie możesz z Amelką "pogawędzić", trzymam kciuki abyś jak najprędzej wyzdrowiała :-)
Iwona77 masz racje body, które trzeba zakładać przez główke są okropne, ja mam takie jedne - są tak ciasne, że przez główke nie chce przejść. Dlatego teraz zakupuję takie rozpinane z boczku na całej długości.

Była dziś u mnie położna, z maleńką wszystko ok :ico_haha_02:
Jejku te nasze dzidzie szybko rosną, co po chwila odkładam następne ciuszki - w które Agatka się już nie zmieści. Bo przecież w praniu się aż tak nie kurczą :ico_haha_01:
pozdrawiam was i życzę miłego dnia!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

16 mar 2007, 14:36

cześć Dziewczyny!!! Mam pytanko. Powiedzcie czy któraś z Was stara się o becikowe dla tych którzy nie przekraczja 504 zł na osobę?? Jeśli tak to dajcie znać za który rok trzeba dać wyciąg o zarobkach. Mój mąż wyciągnał za 2005 i okazało się że przekroczyliśmy, a w 2006 pracowałam tylko do marca wiec mam nadzieje że to 2006 rok...
Nie miałam czasu zeby ostatnio wejść na forum. Byliśmy 2 dni temu na wizycie kontrolnej. Nie uwierzycie ile waży mój Bartuś!!! :ico_olaboga: 6300!!! I ma 67 cm!!!
Przybrał 1,5 kilo od porodu!!! Ale jaja!! Mój mały klocuś.
Ale od 2 dni ja czyje sie fatalnie, temperatura mi spadła ale cały czas mam zawroty głowy i słabnę w oczach. Wszyscy mi mówią że mogę mieć anemie. MAluch ciągnie ze mnie wyszystko a jak chudne w oczach... Nie wiem co jeszcze mam robić zeby dbać o siebie, bo to że nie zawsze mam czas zjeść to chyba normalne...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 mar 2007, 14:38

dziewczyny te co maja katarek pamietajcie ze nie buzia jest najwazniejsza a wlasnie raczki, najwiekszy procent zarazen przechodzi przez raczki, bo raczkami przecieramy sobie buzke i nosek wycieramy chusteczkami i wazne jest zeby jak najczesciej myc raczki wiec jak karmicie czy przebieracie dzidzi to lepiej umyc zawsze raczki dokladnie zeby wszystkie zarazki znikly

moj A. sie rozchorowal niesamowicie a ja niedosc ze dzidzia musze sie zajmowac to jeszcze jemu herbatki podawac, medycyne, dom musze posprzatac...ech padam z nog.....

karolas
ojejkus niestrasz mnie bo mala tez miala jakis taki strupek za uszami taka ropka i z uszkow tez jej duzo leci, moze to tez ta skaza?? albo zzapalenie?? ale ona nieplacze nic, tylko np jak czapke sie jej zaklada to kreci ta glowa nielubi na uszkach ale jak karmie lezy na uszku i nic nie steka :ico_noniewiem: fakt moze byc ze ona ma uszka po mnie bo ja dzien w dzien musze czyscij i kazdego dnia zuzywam kilka patyczkow bo tyle tej woskowiny mi sie zbiera, niewiem skad te uszy takie mam, i tez na okolo zawsze skorka mi odpada....hmmm ale mam nadzieje ze mala ma uszka po mnie a nie skaze....

[ Dodano: 2007-03-16 ]
katelajdka, no to niezle przybral... :ico_szoking: moja tez przybrala 1,5 ale ona jest dwa tygodnie starsza.. :ico_oczko: i dlugi jest, cos mi sie zdaje ze tez przeciazony troche byl, moja niby przeciazona ale mi sie zdaje ze to jej taki zwykly termin byl,

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

16 mar 2007, 16:21

Iwona ja ten infacol dostałam od kuzynki i nie mam ulotki tylko sama buteleczkę .

Karolas w tym Jezyku niemowląt ona pisała ze nawet 8 miesięczne dziecko można nauczyć zasypiania samego w łóżeczku wiedz twoja Amelia tez pewnie by się nauczyła , ale powiem ci ze jest ciazko i trzeba być naprawdę konsekwentnym i nie trzymać dłózej na rekach niż to jest konieczne bo dzidzie szybko się przyzwczajaja , ja na początku to w ogóle prawie nie dochodziłam od łózeczka jak ona zapłakała ja ja brałam tuliłam kołysałam a jak już była trochę dłozej spokojna tak około 3 minutki to odkładałam i tak potrafiłam nawet przez dwie godzinny no ale tak jak pisałam wcześniej tym sposobem oduczyłam ja całkiem na rekach i troszkę mi szkoda bo nawet do odbicia na chama musze ja przytrzymywać bo już kweczy .

Iwona ja to bodów przez dobre dwa tygodnie jak Mirelka się urodziła nie zakładałam i chodz położna mi kazała pod pajacyka ale ja się tak bałam ze zrobię krzywdę ze wolałam sobie je odpuścić na jakiś czas , najgorszy jest pierwszy raz bo nie wiadomo jak ta główkę złapać by przecisnąć ale potem to już jest łatwo .Ja już nie mam z nimi problemu a w ciąży właśnie tego najbardziej się bałam i głupio się przyznać ale ćwiczyłam na miśku by nabrać wprawy.
Co do glukozy to ja nie wiem ile sypAc ale jak chcesz wode z cukrem to cukier musi być gotowany i łyżeczka na 200 ml nie wiem dlaczego tak mi położna mówiła ja daje herbatek z hippa od 1 tygodnia zżycia Mirelka ja uwielbia.

Hekate ja pod spodnie zakładam rajstopki na to skarpetki i wtedy kombinezon.

Dziewczyny mojia maleńka dzis od 7:30 do 12 w ogóle nie spała potem 2 godzinki czyli do 14:00 i znów nie spi czy to nie za mało snu dodam jeszcze ze w nocy tez nie spała od 2:30 do 5

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość