Awatar użytkownika
koralik123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lut 2011, 14:36

22 lut 2011, 16:28

Ja chcę przeczytać książkę "7 razy dziś" Lauren Oliver. Temat mnie bardzo zaciekawił. To o dziewczynie, która gardzi ludźmi wokół siebie. Po pewnej piątkowej imprezie budzi się i zaczyna przeżywać na nowo wydarzenia z ubiegłego dnia. Obejrzałam dzisiaj promocyjny filmik: Link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 22 lut 2011, 21:07 przez koralik123, łącznie zmieniany 1 raz.

chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

22 lut 2011, 18:11

Dlaczego nie jestem ateistą- Marka Lipskiego. Tytuł budzący emocje, ale nie dajcie się zwieść. To ciekawa i napisana w ciepłym stylu opowieść , trochę o życiu autora, trochę o jego przemyśleniach, trochę o naszym wychowaniu i roli w grupie. Ma kilka ciekawych spostrzeżeń, z większością się zgadam, niektóre mnie rozbawiły:) Ogólnie bardzo pozytywna i interesująca książka.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lut 2011, 00:40

Buszujący w zbożu wciagneło mnie, już 100 pochłonełam, tylko w kąpieli:)

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

25 lut 2011, 01:20

Dlaczego nie jestem ateistą- Marka Lipskiego. Tytuł budzący emocje, ale nie dajcie się zwieść. To ciekawa i napisana w ciepłym stylu opowieść , trochę o życiu autora, trochę o jego przemyśleniach, trochę o naszym wychowaniu i roli w grupie. Ma kilka ciekawych spostrzeżeń, z większością się zgadam, niektóre mnie rozbawiły:) Ogólnie bardzo pozytywna i interesująca książka.
Też właśnie zaczęłam czytać tę książkę. Pierwsze wrażenie takie samo, jak Twoje - tytuł budzi emocje. Ale już po kilkudziesięciu stronach lektury bardzo się wkręciłam. Bardzo dobrze się czyta, łatwo napisane o niełatwych sprawach. Również gorąco polecam!

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

27 lut 2011, 23:57

Katarzyna Zyskowska-Ignaciak "Niebieskie migdały"-powieść o samotnej matce

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 mar 2011, 10:59

A ja czytam Chirurga - Tess Gerritsen to taki thriller medyczny

Awatar użytkownika
koralik123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lut 2011, 14:36

01 mar 2011, 15:35

Zabrałam się za długo oczekiwane "7 razy dziś" Lauren Oliver. Książka póki co godna polecenia. Zresztą pewnie do końca tak będzie bo recenzje "7 razy dziś" zebrało bardzo dobre. Tak dla dodatkowej zachęty podaje link do filmiku promującego książkę: http://www.youtube.com/watch?v=StzjsD977uE. To jest link od ostatniej z siedmiu części.

chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

04 mar 2011, 23:07

Dlaczego nie jestem ateistą- Marka Lipskiego. Tytuł budzący emocje, ale nie dajcie się zwieść. To ciekawa i napisana w ciepłym stylu opowieść , trochę o życiu autora, trochę o jego przemyśleniach, trochę o naszym wychowaniu i roli w grupie. Ma kilka ciekawych spostrzeżeń, z większością się zgadam, niektóre mnie rozbawiły:) Ogólnie bardzo pozytywna i interesująca książka.
Też właśnie zaczęłam czytać tę książkę. Pierwsze wrażenie takie samo, jak Twoje - tytuł budzi emocje. Ale już po kilkudziesięciu stronach lektury bardzo się wkręciłam. Bardzo dobrze się czyta, łatwo napisane o niełatwych sprawach. Również gorąco polecam!
To jestem ciekawa, co myślisz o podejściu autora do kościoła i religii w ogóle?Ja przyznam,byłam zaskoczona jego wypowiedzią, bo spodziewałam się papki w stylu, że bez kościoła nie da się dojść do Boga i że ma pomagać w tej drodze, i że bez tego by nie odkrył swojej wiary..

Awatar użytkownika
koralik123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lut 2011, 14:36

08 mar 2011, 14:57

Skończyłam w końcu czytać "7 razy dziś" Lauren Oliver. Historia Sam Kingston rzeczywiście jest świetnie opowiedziana. Przeżywanie tego samego dnia aż siedmiokrotnie w książce, na wstępie mogłoby wydawać się, że będzie nudne. Nic bardziej mylnego, bo w końcu Lauren Oliver udało się stworzyć wizję przemiany bohaterki, która przeżywa bardzo autentyczne doznania. Tak więc książki do łapek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

17 mar 2011, 14:49

To jestem ciekawa, co myślisz o podejściu autora do kościoła i religii w ogóle?Ja przyznam,byłam zaskoczona jego wypowiedzią, bo spodziewałam się papki w stylu, że bez kościoła nie da się dojść do Boga i że ma pomagać w tej drodze, i że bez tego by nie odkrył swojej wiary..
Przyznam, że zaskoczyło mnie to, bo faktycznie w Polsce panuje przekonanie, że bez Kościoła nie ma wiary. W tej książce jednak Lipski bardziej podkreśla kwestię emocji i uczuć. Takie podejście bardziej mnie przekonuje.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość