misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

19 cze 2008, 10:37

U mnie sie zmienia raz mi goraco raz zimno.....
Ja mdlosci tez nie mam ale to moze sie zmienic ale nie musi
Jak bylam w ciazy z corka to dopiero mialam mdlosci od poczatku 4ego miesiaca.....

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 cze 2008, 12:12

na solarium i tak niemam zamiaru juz chodzic...tak zapytalam tylko :ico_oczko: bałam sie o to ze na poczatku chodzilam (zaznaczam...jak niewiedzialam)...

ja bedac z Eryczkiem w ciazy mdłości niemiałam (tylko czasem w samochodzie...ale to co innego raczej) teraz mam tak samo...niemam mdłości :-D
...zaczelam coraz wiecej sikac wiec juz teraz pewna jestem...

ja to jakas mało objawowa :ico_noniewiem:

Erysiolek ostatnio chory na uszko był :ico_placzek: ...cos miał zaczerwienione i antybiotyk bierze...ale juz jest ok :ico_sorki:

a z tym"przytulaniem" u nas teraz lewo...w dzien niema jak bo Erys a wieczorem to juz ledwo zywa a nawet jak spi Eryk to i tak w sypialni tego nierobimy bo Eryk ma u nas łózeczko (wiec nie "przytulamy" sie w łózku...zostaje nam salon,łazienka,kuchnia :-D ) a pozatym mi to sie z rana najczesciej chce a jak moj M ma na 1 zmiane no to nima jak...i jakos niezbyt czesto nam sie udaje "przytulic"...no ale jakoś sie udaje...Baśka w brzuszku jest tego najlepszym dowodem... :-D

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

19 cze 2008, 18:03

widze ze nikt do nas nie zaglada,szkoda

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

19 cze 2008, 19:47

hej hej mamusie :-D

jak sie czujecie? jak fasolki i groszki sie maja? :-D

moja Hania zabkuje.... :ico_sorki: horror :ico_sorki: ciagle na raczkach, juz mi krzyz odpada :ico_olaboga: ale przezyjemy :-D

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

19 cze 2008, 20:09

hej!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak na razie dobrze sie czuje.Troszke boli mnie brzuszek mam takie lekkie klucia,a tak pozatym ok....
zabkowanie...nic przyjemnego...

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

19 cze 2008, 21:01

Hejka,wpadłam dosłownie na sekundę.co do mdłości to raczej nie mam jeszcze.tylko rano przy myciu zębów mam odruch wymiotny i płukaniu.tak nic mnie na razie nie łapie.dzisiaj za to kręci mi się lekko w głowie.muszę to wyleżeć bo to od tego okropnego zmęczenia.leciuteńkie kłucie w brzuszku też mam.ciesze sie że ktoś jeszcze to ma,bo już się martwiłam że coś się dzieje.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 cze 2008, 09:55

coffe, to masz nieciakawie:(((moja jak narazie sie slini ale zabków niewidac :ico_noniewiem:

Mnie tez cos piersi bolą,małż niechce sie przytulac bede miała przez 2 tyg conajmniej celibat :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: boi sie zaciązenia :ico_ciezarowka: mimo iz sie zabezpieczamy :-D

Dziewczynki macie wrazenie ze juz mam brzuszki widac???ja tak miałam mimo ze brzucha niebylo jeszcze dkla mnie juz był wystający :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-20, 09:55 ]
stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: niunia konczy dzis 4 mc :ico_brawa_01:

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

20 cze 2008, 11:22

karina22 pisze:Dziewczynki macie wrazenie ze juz mam brzuszki widac???ja tak miałam mimo ze brzucha niebylo jeszcze dkla mnie juz był wystający

tak juz mam wrazenie ze mi brzuszek widac,choc to jeszcze za wczesnie.
Moja kawka zaczyna mi nie smakowc.....nie dobrze a tak ja lubie pic....

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

20 cze 2008, 13:34

karina22 pisze:stawiam niunia konczy dzis 4 mc


no to z tej okazji dla Jagodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

karina22 pisze:małż niechce sie przytulac bede miała przez 2 tyg conajmniej celibat boi sie zaciązenia mimo iz sie zabezpieczamy


a moj wlasnie chce :ico_szoking: chce drugie dziecko, ale ja nie chce, bo sie boje powtorki z rozrywki w ciazy...wiec po kazdym przytulaniu,choc tez z zabezpieczeniem schizuje, ze jestem w ciazy i czekam z utesknieniem na @wlasnie teraz tak jest, potrafie sobie wmowic wszystkie symptomy ciazy, dzis np. boli mnie podbrzusze, jest mi niedobrze i ogolnie do d.. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-20, 13:34 ]
chyba naprawde jestem nienormalna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 cze 2008, 16:11

karina22 pisze:Dziewczynki macie wrazenie ze juz mam brzuszki widac???ja tak miałam mimo ze brzucha niebylo jeszcze dkla mnie juz był wystający :-D :ico_haha_01:
Ja wczoraj stanęłam przed lustrem w bieliźnie ale mój brzuch to jest raczej wklęsły a nie wystający :-) Co do bólu piersi to mnie się nasilają,sutków już nawet nie ma co dotykać,więc mąż ma przekichane.W ogóle to odczuwam swędzenie piersi,ale to chyba za wcześnie na ich powiększanie się,co?są takie troszkę nabrzmiałe i to wszystko.
coffe pisze:a moj wlasnie chce :ico_szoking: chce drugie dziecko, ale ja nie chce, bo sie boje powtorki z rozrywki w ciazy.
nie za wcześnie na następne dziecko?chyba mąż powinien dać ci jeszcze troszkę czasu.a co się działo w poprzedniej ciąży że tak się boisz następnej?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość