Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 mar 2007, 15:29

Cześć słonka !!! :-D
Nareszcie ma czas. W sobotkę kupiłam wanienkę, nareszcie moja pasierbica zrozumiała moją wybredność w wanienkach po zobaczeniu tej. :ico_oczko:
Wiele się uczy mała odemnie i widzi jak mało wydajemy, narazie, bo 7$ to nic, starałam się kupić za 5$ ale mój kochany mąż schrzanił nie nauczony szachrajstwa. :ico_haha_01: Co moge zrobić wanienka jest i już. A jeśli chodzi o ubranka to ja staram się wybrać uniwersalne np, białe w kaczuszki słodziutkie albo w safari zwierzaki, i teraz kosztuje mnie troszke, może 20$ na miesiąc, potem nie bedzie to takie drastyczne dla naszego portwela, jak dzidzia się pojawi. :-)

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

19 mar 2007, 15:44

witam witam ja nic jeszcze nie kupuje mam usg 3d za tydzien po nim zaczne :ico_oczko: Boze tez macie taka zgage koszmar w zyciu nie mialam zgagi a teraz non stop :ico_szoking: moj dzidzius ostatnio tak rozrabia ze czuje go caly czas nawet golym okiem wigac jak sie brzuszek rusza apropo brzuszka wydaje mi sie ze w tym miesiacu to zrobila sie ze mnie mama juz spokojnie w kolejki dla uprzywilejowanych moge stawac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
martunia aby zrobic suwaczek musisz wejsc na strone i sie na niej zarejestrowac a potem wkleic kod w swoich profilach powodzenia

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 mar 2007, 15:59

Ale bym chciała już czuć dzidzię, czasem mi się wydaje, że coś poczułam, ale nie jestem pewna tego, mojego męża macocha powiedziała, że na poczatku to jakby ktoś paluszkiem od srodka pukał. I teraz nie jestem pewna czy to jest to, bo ja czuje tak nie wiele. Oprucz bóli od rozciągania się. :ico_placzek:
Moja rodzinka już nie może się doczekać aby powitać nowego członka rodzinki a tu jeszcze tyle miesięcy. :ico_szoking:
29 Anitko mojej chrześnicy mama powiedziała, że to norma zagaga podczas ciąży i wszytko co nie miałaś przed ciążą może zdażyć się w czasie ciąży. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

19 mar 2007, 16:13

witam kobietki.
podobno jeśłi jest zgaga to dziecie bedzę miało pprzy porodzie dłuższe włosy i dlatego tak pordażniają - ale tak tylko mówią.
ja 4 kwietnia mam kolejne USG prenatalne w laboratorium diagnostycznym. To nie 4d ale dość dokładne badanie.
co do kreski w pierwsze j ciązy miałam a w tej jeszcze nie, ale czekam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 mar 2007, 17:04

ja zgagi na szczęście nie mam a jeśli chodzi o kolejki dla uprzywilejowanych to już też mogę z nich korzystać - jeszcze z tydzień temu udawało mi się zatuszować brzuszek a teraz już nie nawet w najluźniejszej bluzce widać że cosik odstaje :ico_oczko:
kasia3 nie martw się juzniedługo na 100% poczujesz ja czuję ale niestety baaardzo rzadko moje maleństwo jest spokojnie i chyba ciągle śpi bo bardzo rzadko daje o sobie znać

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 mar 2007, 17:20

MAm nadzieję, że niedługo, bo brzunio zaczyna ładnie widać i wszyscy się pytają o kopniaki a tu nic. Wiem potem będe prosiła o spokój, ale tera się nie mogę doczekać. :ico_ciezarowka:
Jeszcze nie widać brzunia z pod kurtki ale z pod ubrań to jest 100% ciąża widoczna. Wczoraj w pracy miałam spotkanie i poraz pierwszy pokazałam się w bluzeczce dla ciężarnych wszyscy patrzyli się na mnie, nie wiem czy to było podziwienie ale wiem jedno poruszyłam widzów. :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

19 mar 2007, 22:22

cześć dziewczyny... mi komp odmówił współpracy wczoraj wieczorem i dopiero go naprawiliśmy przed chwilą. Straszna kluska, miałam wysłać do pracy jeden plik i musiałam dzwnic i przepraszać szefa.
Do tego kiepskawo sie dziś czułam, właściwie od wczoraj mam nudnosci (i nie tylko) i chyba pujde jutro do ginki tak na wszelki wypadek.
Brzuchol tez mi rośnie, ale dzidzi nadal nie czuję... Coprawda w zeszłym tygodniu cos mi sie zdawało, ale sie nie powturzyło, więc to chyba tylko złudzenia. Ale czekam cierpliwie.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

20 mar 2007, 09:38

mała mysz jeszcze masz czas na poczucie ruchów - nia martw sie napewno się doczekasz do tego cudownego momętu
Ja już od jakiegoś czasu w pracy chodzę w bluzkach ciążowych bo brzunio jest naprawdę spory i nawet w kurtce to nie da się ukryć

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

20 mar 2007, 13:29

kasia gratuluje brzusia.
wróciliśmy od lekarza i zdaje się, że będzie dziewusia... tak sie uroczo pupką wypięła do usg.
ja mam niestety przykaz zmniejszenia intensywności ruchów. Mam sobie polegiwać i pod żadnym pozorem się nie meczyć, bo mi się szyjka skurczyła. Ginka powiedziała, że niczego groźnego nie onacza, mam sie nie denerwować, ale lepiej dmuchać na zimne, bo miedzy 16 a 20 tygodniem może wystąpić niewydolność szyjkowa. To oznacza zaszycie i leżenie plackiem, więc wolę sobie poleniuchować teraz. W przyszły piatek idę na kontrolę i wtedy będzie już wiadomo, czy wszystko jest oki.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

20 mar 2007, 16:38

mala_mysza napewno bedzie oki ale poleniuchować nie zaszkodzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość