Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 kwie 2008, 20:20

czesc dziewczyny!!!
ALe te nasze dzieci rosną.
Moja zosia juz staje w łóżeczku i o siadaniu nie ma mowy, od kilku dni odwidzialo jej sie jedzenie znowu. Ale mam nadzieje ze jak zajade do polski to mama wspomoze supkami i jakos sie nauczy.
Postaram sie do was napisac jak tylko dojade . Jesli przezyjemy 16 w podrozy.
Jeśli chodzi o nocnik to nie ma co nawet probowac przed 9 miesiacem bo podobno do tego czasu dzieci nie maja uczucia ze musza isc siusiu czy kupke. TAk slyszalam.
Ale pewnie przyszle lekarki wiecej wiedza na ten temat.
Dobra koncze .
Buziaki !!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 kwie 2008, 08:38

kasia3 fajnie cie slyszec u was tez same postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja z tym nocnikiem to tez poczekam az mala zacznie chodzic poki co to ona lezy, raczkuje (probuje znaczy) ale chyba do wstawania nam daleko :)

pruedence fotki sliczne wkleilas, no z tymi zakupami to tez roznie ja jak tylko mam szanse gdzies polatac po sklepach to korzystam bo sama z wozkiem to ciezko

aga no to gratulacje daj znac co to zakierunek i powodzonka :ico_oczko: :ico_oczko:

lece zaraz do pracy na 4 godzinki a potem sie odezwe :)

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

17 kwie 2008, 10:29

Ja też nie myśle jeszcze o nocniku,
poczekam jak Wito zacznie chodzić,
Jak narazie to niepodoba mu się juz siedziec
w łóżeczku ciągle wstaje a ja sie boje że sie poobija :ico_olaboga:
bo przy tym podskakuje .
w wózku też siedzi przodem do jazdy-
mały z niego obserwator :ico_haha_01:
niestety dziś zimno i pada więc ze spacerku nici :-/

[ Dodano: 2008-04-17, 13:02 ]
i moje skarby
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 kwie 2008, 13:13

to chyba tylko my ciągle jeździmy tylem do jazdy :ico_noniewiem: chyba czas najwyzszy na zmiany :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 kwie 2008, 13:43

ja wrocilam z pracy, mam ogolnie niezbyt fajny humor, strasznie mi sie dzis nic nie chce, i ogolnie mam chyba dola, zaraz ma przyjsc moja kolezanka i idziemy na spacer, moze mi sie poprawi :ico_placzek: poza tym nie mam wogole motywacji do odchudzania, a bardzo by mi sie przydalo zrzucic pare gramow,znaczy kilogramow :ico_placzek: :ico_placzek: no sama nie wiem, lece zaraz sie przejsc :ico_noniewiem:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

17 kwie 2008, 13:43

Agaja nie boję się wozić Łukaszka przodem do jazdy ale poprostu ciągle bym na niego patrzyła :ico_noniewiem: zakochana jestem po uszy :ico_wstydzioch:
............dobre :ico_smiechbig: a ja się zastanawiałam tak długo dlaczego

dzisiaj pogoda też u nas nie dopisuje, a już myślałam że po tej burzy będzie super
rano miałyśmy wyzwanie- musiałyśmy odprowadzić Adrianka do przedszkola na 8.00, a dzieci spały do 7.45, mieliśmy małe spóźnienie ale na śniadanie zdążył (w sumie drugie śniadanie, bo bez jedzenia z domu go nie wypuszczam :ico_nienie: ), korzystając z okazji, że już wyszłyśmy zrobiłyśmy zakupki, a teraz czekamy z obiadkiem na chłopaków

moje studia to: "Ocena energetyczna budynków i audyt energetyczny na potrzeby termomodernizacji"....... wiem brzmi okropnie :-D
dlaczego??? : otóż dyrektywa Unii Europejskiej nakazała stworzenie przepisów dotyczących oszczędzania energii (takie czasy mamy- teraz to hit :ico_noniewiem:- najpierw poświetlamy co możliwe a teraz każą oszczędzać :ico_haha_01: ) przepisy takie już mamy- chociaż jeszcze nie kompletne- od stycznia tego roku wszystkie nowo powstałe budynki muszą mieć nadany certyfikat energetyczny- klasę zużycia energii prawie jak pralki :-D a od przyszłego roku wszystkie nieruchomości, które będą np. sprzedawane, oddawane do użytku, wynajmowane....... zatem chcę robić takie certyfikaty (szacuje się, że koszt certyfikatu będzie wynosił 500-1000 zł :ico_oczko: )certyfikat ważny będzie tylko na 10 lat..... skoro sprzedaję i wynajmuję to dlaczego jeszcze nie zarobić na wydawaniu takich świadectw :-D

[ Dodano: 2008-04-17, 13:54 ]
karolina-ch, nie wiem cyz to Cie pocieszy ale ja tez nie mam ochoty się odchudzać tzn ochotę mam :-D ale siły woli nie mam

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 kwie 2008, 16:21

Cześć!!!
Widze , Że chumorki markotne, to moze ja sie dołącze!!
Pakowanie w polu, zosia marudzi do potęgi entej, dodatkowo stresuje sie 16 godzinami podróży w tym 8 ciagiem w samolocie z Toronto do Warszawy!!!!!
Ciekawe jak to przeżujemy, już pije melisske aby z moim mleczkiem Zosiak wyssał i obie będziemy spokojne hihi :-D
karolina-ch, ja ciągle do was wpadam i czytam sobie jak tam wy i wasze maleństwa, jedynie brak na odpisywanie.
agasco, milo widzieć i ciebie.
Ostatnio właśnie sobie przegladalam pierwsze strony sierpnióweczek i wiele nas już się nie pokazuje szkoda, bo jestem ciekawa co u nich.
Aga78, fajnie masz z tymi studjami. Oby tylko do przodu i krok po kroczku.
A dodam wam nowe wieści!!
Pod koniec sierpnia wyprowadzam się jeszcze dalej od polski!!! Wynosimy się do KALGARY !! Tam jest więcej pracy i jest 100 kroc lepiej . No i będziemy wynajmować dom od męża mamy za jedyne 800$ a ona będzie miała piwnice mieszkalną dla siebie a my góre, dodam że teraz za połowe tego co mamy płacimy 895$ na miesiąc. Wiec lepiej nam się opłaca.
Dobra kończe bo zosia woła mamammamamam
Paaaaaaaaaaa

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 kwie 2008, 18:54

No i egzamin zdany. 1,5 h mnie egzaminowali, ale najwazniejsze, że do przodu i to na bardzo dobrze. Teraz oficjalnie mam psychologię za sobą. :-D Ale było nerwów i ciężko, a mąż z dzieckiem pod instytutem.
Amelcia zaczeła ćwiczyć skłony i stawać- klękać na kolanach i wszędzie jej pełno. najgorsze sa te podskoki na pupci, bo potrafi się wywrócić. Wczoraj była bardzo niegrzeczna, bo nie miałam dla niej czasu.
Ja też ją wożę przodem do kierunku jazdy i tak woziłam od początku.
Danonków nie dawałam tylko z hipu.
Audyt ebergetyczny, wiem co to jest dokładnie i mam na ten temat swoje zdanie. Mam nadzieję, że ci się to przyda Aga i nie będzie z tym tak jak z Hatsapem. Mój mąż też rozważa zrobienie uprawnien z tego, ale na razie czeka, bo jak na razie jesteśmy 100 lat za murzynami w tych sprawach. Mniejmy nadzieję, że się to zmieni.
Karolinko żadnego doła, Amelcia taka wspaniała, popatrz na nią i do przodu.
Pruedence mam nadzieję, ze te chorubska w końcu się od was odczepią.
Ja próbowałam z nocnikiem i daję jej jeszcze tydzien i zaczynamy wysadzanie. Uczucie parcia i powiązanie tego z załatwianiem się według psychologów następuje w wieku okołlo 16-18 miesięcu, ale nic nie stoi na przeszkodzie z oswajaniem. Zwłaszcza, że nasze dzieci w tej chwili dużo już rozumieją słów. Teraz budują swój słownik. Ja zrobiłam eksperyment i wiem, ze Amisia świetnie rozumie polecenie daj mi to, chodź tu, ja idę, ale tu posiłkuję się papa (groźba). Tak więc nocnik też są w stanei z czymś skojarzyć, o ile nie samo siku. Boże wiecie o co mi chodzi, bo chyba przesadzam.
Ja też się zastanawiałam co z pozostałymi sierpnióweczkami.
Musze kończyć, bo mi mój brzdąc gryzie nogawkę.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 kwie 2008, 10:45

yvone gratuluję
co do odchudzania to ja zrezygnowalam z kolacji i cwiczę brzuszki :-D mam nadzieje ze to wystarczy zeby do czerwca pozbyc się zbednych centymetrów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 kwie 2008, 14:50

Hej laski!( no bo wszystkie jestesmy młode, i piękne!

Ja mam dziś mega dobry humor bo w końcu piatek!!! Jestem tak wykończona tym tygodniem anestezjologii że szok :ico_szoking: głównie przez to wczesne wstawanie.

Yvone
:ico_brawa_01: gratuluje zdanego egzaminu!!! Amelca widze, że jestmega ruchliwa!!! :-D

kasia ja tez woze tosie tyłem do kierunku jazdy ale to z lenistwa bo nie mam czasu jej kupic nowego fotelika a ten się po prostu tak mocuje.

karolina z tym odchudzaniem to ja cię rozumiem, nie moge się zmobilizowac a bal ma w przyszły piatek, no cóz będzie mi brzuchol wystawał chyba bo raczej w tydzień cudu nie zdziałam.

U nas lepiej, mąż juz prawie normalnie wyglada, Tosi już nie wysypuje, a strupki jej przysychają, humor ma dobry i apetyt lepszy. Ale na polko jeszcze wyjsć nie możemy mimo, że ładna pogoda.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości