Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 lip 2008, 13:01

wiesz co nie wiem bo w Polsce kupowalam ale kupilam 2 wiec jak chcesz to Ci wysle jedno opakowanie bo mi spoko starcz do nastepnej wizyty w PL
Jestes kochana Martunia,ale ja po prostu powiem mamie to mi przywiezie,Zostaw sobie,przyda Ci sie.
dokladnie-ale tutaj nie sa takie drogie bo za duzy plyn do kapieli 8F a to pewnie prawie na rok do takiej malej wanienki starczy
Ale jak uzyjesz tego plyny do kapieli to niezalenie od tego balsamik,czy juz nie ma takiej potrzeby?

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

19 lip 2008, 13:52

mmarta81, takiemu malutkiemu bobaskowi 1 kropelkę witaminy D dziennie. Chociaż po porodzie lekarz powinien to zalecić. Jak nie, to faktycznie dawaj sama. Dopiero w przyszłym roku w lato, jak już się ciemiączko trochę zrośnie, przy dużym słońcu podaje się 1 kropelkę raz na dwa dni. Ogólnie witaminę D podaje się do dwóch lat. Pryznajmniej tak lekarka zaleciła mojej córci,z tego co wiem synek sąsiadki tez tak dostawał. Jestem z Polski :-)

Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 lip 2008, 14:23

Sensibel :ico_sorki: dzieki bardzo za rade -bede podawac 1 kropelke dziennie :ico_brawa_01: przez pierwszy roczek :ico_haha_02: a czy to daje sie od samego urodzenia????
Ale jak uzyjesz tego plyny do kapieli to niezalenie od tego balsamik,czy juz nie ma takiej potrzeby?
wiesz co moja siostra mi mowila zeby na poczatku to wogole nic nie stosowac tylko woda :ico_noniewiem: jak dziecko jest cycem karmione to ma sliczna skorke nieprzesuszona :ico_brawa_01: ale jak bede podawac mleko modyfikowane to pewne tak nie bedzie :ico_noniewiem:
Wiec generalnie kupie od razu ale postaram sie od razu nie stosowac jesli nie bedzie to konieczne :-) Produkty Ollietum sa dla dzieci z problamami skory ale nie sa te wlasciwe na atopowe zapalenie skory czy silna alergie bo nie zawieraja mocznika wiec mozna smialo stosowac codziennie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 lip 2008, 14:26

Witam ja tylko na chwilke weszlam sie przywitac :-)

no to ja od 8 na nogach, wstawilam pranie malego bo nie bede czekala na pogode bo sie jej niegdy nie doczekam, teraz sie suszy, jakie pachnace i mieciutkie, wystawilam na balkon troche postalo i patrze, ze deszcz pada i musialam znow je zabirac i juz sama nie wiem, znow jest fajnie swieci slonce wiatr to by ladnie poschlo ale za chwilke znow bedzie padac bo juz sie zbiera i wez tu badz madry :ico_olaboga:

My juz po zakupkach, normalnie wkurzyc sie mozna, nigdzie nie ma swiezych skrzydelek, a chcialam ugotowac dzis rosolek :ico_placzek: normalnei katastrofa co to za kraj, wszystko juz przyprawione i co ja teraz na obiad zrobie :ico_placzek: :ico_olaboga:

Dzis mnie maz wkurzyl, bo dzownie do mamy mowie, ze wstawilam pranie, ubranka malego a on myslal ze ja piore znow te same co pralam bo wtedy plynu do zmiekaczania nie dodalam a ja mowie ze nie, ze nastepne, a mowi po co to w ogole prac, i byl zly ze ja nowe ubranka tez piore :ico_szoking: :ico_olaboga: no wiecie co zalamac sie mozna, oni sa nienormalni, najlepiej to nic nie kupowac, nie wydawac kasy i kupowac wszystko uzywane :ico_placzek: :ico_placzek:

Kurcze u nas nie ma w sklepach butelek Aventu sa tylko z Nuka, a na ebayu sa ale nie oplaca sie kupowac bo jeszcze plus przesylka to drogo wychodzi :ico_placzek:

Co do witaminki D to u nas daja w szpitalu buteleczke wiec nie musze kupowac :-)

No to chyba wszystko, ide ogarnac mieszkanie bo maz takiego syfu narobil, ze :ico_szoking: :ico_olaboga: tylko sprzataj w kolko i tak nie widac bo w 5 minut narobi syfu, juz mam tego po dziurki w nosie :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

19 lip 2008, 14:34

mmarta81, to nie chodzi o brzuch, bo mi na razie nie ciazy....od 2 do 7 latałam po mieście i przytargałam szafkę do kuchni i sporo innych rzeczy. No i te kolana mi wysiadają, kiedy duzo chodzę...nie no...nie ma o czym gadac....według niego zakupy to wyłącznie rozrywka. Tylko on ma prawo być zmęczony :ico_olaboga:
Babki, mam nowa fotę w podpisie, proszę o koment :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 lip 2008, 14:36

no wiecie co zalamac sie mozna, oni sa nienormalni, najlepiej to nic nie kupowac, nie wydawac kasy i kupowac wszystko uzywane
:ico_haha_01: dokladnie Pati :ico_brawa_01: pranie nowych rzeczy to dla nich niestety nie do ogarnieca :ico_haha_01: tego nigdy nie pojma :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

19 lip 2008, 14:36

Pati85, ja też nie wiem skąd sie ta umiejętność bierze...w 5 minut potrafi zniweczyć całodzienne sprzątanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 lip 2008, 14:43

zirca no wlasnie zauwazylam, chcialam napisac ze super fotka, i ladnie wygladasz i jakie fajne brzusio juz jak urosl ladnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_haha_01: dokladnie Pati :ico_brawa_01: pranie nowych rzeczy to dla nich niestety nie do ogarnieca :ico_haha_01: tego nigdy nie pojma :ico_haha_01:
ach dajcie spokoj, powiedzial jak mozna prac nowe ciuszki :ico_olaboga: przeciez to smierdzi nowoscia i ja niby mam to nalozyc dla synka????? A w ogole to powiedzial, ze mi wszystko smierdzi i najlepjej to dwie rzeczy zebym w pralce wstawiala :ico_zly:

Na wodzie tez najlepiej oszczedzac :ico_zly: bo mamy na prad ciepla, i jak zmywam naczynia to on do mnie mowi, po co myjesz w cieplej wodzie, no losie zalamka totalna :ico_placzek: rece mi odpadaja a po drugie tluszczu nie zmyje w zimnej wodzie, brak mi slow jak tak mozna w ogole sie zachowywac :ico_olaboga:
Pati85, ja też nie wiem skąd sie ta umiejętność bierze...w 5 minut potrafi zniweczyć całodzienne sprzątanie :ico_olaboga:
no to normalne, tak ladnie sprzatnelam mieszkanie zeby dzis nie sprzatac i co , musze znow wszystko od nowa robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 lip 2008, 15:17

Babki, mam nowa fotę w podpisie, proszę o koment
Zirca tak jak napisalam w pazdzierniku wygladasz rewelacyjnie :ico_brawa_01: brzusio piekny okraglutki :ico_brawa_01: a Ty chudzinka :ico_brawa_01:
Na wodzie tez najlepiej oszczedzac bo mamy na prad ciepla
my mamy na boiler-czyli gaz i Marcin sie wczoraj wkurzyl bo ciepla woda cieknie w kuchni i po 2 tygodniach(bo tyle cieknie)zakumal ze bedzie musial zaplacic za ta wode i sie na mnie darl ze ten cholerny kran cieknie-no kurde jeszcze za naprawe kranu mam sie brac :ico_szoking: niech cos zrobi wraszcie w tej chacie :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 lip 2008, 17:06

zirca, fajne zdjecie i brzusio masz juz bardziej widoczny niz ostatnio :ico_brawa_01:

Dziewczyny jak was czytam to normalnie nie moge :ico_olaboga: moj jest taki sam na wszystkim oszczedzc najlepiej to jedzenie wyzucac jak zrobi sie zielone ,bo przeciez to jeszcze dobre :ico_puknij: i ciagle mi mowi ,ze za duzo wydajemy, a ja tylko chce zyc normalnie nie tak jak w Polsce było na nic nie starczalo :ico_placzek: , a jesli chodzi o bałagan to prawda ja sprzatam on brudzi, nawet nie wiem kiedy? po prostu wchodzi do chatyy i juz sie robi balagan pelono kubkow po kawie okruchow od chleba choc uzywa talerzy :ico_szoking: , no normalnie masakra........

my idziemy dzis na urodzinki, ma byc pyszny tort czekoladowy mmmmmmmmmmmm......... :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość