Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 kwie 2008, 15:09

Rany, a ja myślałam, że mówicie o wózkach. Jeśli chodzi o foteliki samochodowe, to ja wożę tylko tyłem do kierynku jazdy, inaczej nigdy w życiu. Za nowym fotelikiem się rozglądam, ale na razie nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę. Ale powoli trzeba, bo Amelka nóżkami już dotyka oparcia fotela, ale jeszcze nie ma zgiętych nóżek. Przy jej wadze, to mogę chyba używać tego fotelika nawet do 2 lat :ico_oczko: Ale nowy będzie już przodem, kołyski bym nigdy nie zamontowała przodem, nawet z tego co się orientuję nie wolno.
A u nas zimno. Ja dzisiaj sobie robię dzień rekreacji i odpoczywam od zakuwania i w ogóle od jakielkolwiek pracy umysłowej.
Dobrze Pruedence, że u Was lepij.

[ Dodano: 2008-04-18, 15:11 ]
aha, a ta ruchliwość mojego szkraba, to mnie wykończy. Najgorzej, że juz nie jest cały czas koło mnie, tylko sama sobie łazi po mieszkaniu. Chwilę jest i raptem nie ma jej koło mnie, tylko poszła do kuchni. :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

18 kwie 2008, 16:05

Yvone, gratulacjie!!!
Pruedence, super, że zdrowie wraca do was!!!
A ja już zdążyłam się pokłócić z mężem , popłakałąm się potem nawrzeszczałam, a Zosia po wielkich bataljach śpi i teraz mam chwilke.
Powinnam jeszcze zrobić jedno pranie i mam jedną maluteńką torbe do spakowania ale chyba mi brak sił.
Oby tylko dotrzeć do polski w jednym kawałku!!!!!!!!!
Narazie i powodzenia!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

18 kwie 2008, 19:27

no to w koncu o czym my mowilysmy z ty kierunkiem jazdy, ja wozkiem woze przodem, chyba ze wloze fotelik samochodowy do wozka to wtedy ona jedzie tylem, ale to zadko a w aucie to tylem do kierunku jazdy, a upatrzylam sobie nowy fotelik z fisher price od 9 miesiaca do 11 lat, ale ona ma jeszcze czas bo wyglada w tym ok, wiec poczekam do 9 miesiaca :)

u nas ok, bylam u fryzjera ale nie jestem jakos strasznie szczesliwa, no wygladam lepiej ale musze sie przywyczaic :ico_noniewiem:

ja jutro ide do pracy na 8 godzin bo moj mezus siedzi z amelka a potem szykuje sie impreza urodzinowa mojej kolezanki ktora ma byc u mnie a ja sie zaoferowalam ze jej cos podszykuje do jedzenia i zaraz lece robic salatke :ico_oczko:

moja amelusia nauczyla sie robic buziaczki takie cmokajace ale tylko jak ja karmienp. kaszka, dzis i wczoraj to tak cmokala i takie miny robila, biedna sie tak starala zeby jej ladnie wychodzilo, a poza tym to jest wszedzie mimo ze raczkowanie jej jeszcze nie idzie chociaz to kwestia dni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 kwie 2008, 21:16

Hej Kochane!!!
Pruedence, ciesze sie, ze u Was juz lepiej :-D
Yvone, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla Amelki za łazikowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Karolina, wklej fotke z nowa fryzurka, please :ico_sorki:

Tak mnie zmobilizowalyscie i ja tez ide do fryzjerki, we wtorek :-D

U nas jakos pomalutku leci. Szymek sam sie poprzestawial i zasypia kolo 22 a wstaje tak jak wczesniej czyli kolo 8-9 :ico_brawa_01: I niech tak zostanie :ico_sorki:
Zabkow na razie nowych nie widac ale poplakuje sobie czasami przez sen wiec pewnie bedzie cos wychodziło. :ico_noniewiem:
Slyszalyscie na pewno o kryzysie gospodarczym w USA? No to chyba nas zaczyna tez to dotyczyc. Moj maz ma co raz mniej pracy, o nadgodzinach mozna zapomniec. A wczoraj wrocil w poludnie do domu bo juz koniec roboty i tyle. Zaczynam sie martwic, bo zyjemy tylko z jego pensji i jak straci prace to bedzie bardzo zle. :ico_olaboga: Teraz na szybkiego musimy wyrobic Szymciowi paszport i w razie czego bedziemy sie ewakuowac do Polski. :ico_placzek: A ja sie boje!!!!! Nie bylamw polsce juz tak dlugo i nie wiem co tam zastane. Wiem, ze tam tez jest ciezko z praca....

kasia3, kiedy Ty lecisz? I na jak dlugo???

[ Dodano: 2008-04-18, 21:20 ]
Aha, zapomnialam napisac o tych wozkach itd. W wozku czasami Szymek jezdzi przodem czasami tylem, zalezy od tego na jak dlugo i gdzie wychodzimy. Na spacerze zazwyczaj jezdzi tylem do kierunku jazdy, bo lubie miec go na oku ale np w sklepie jezdzi przodem... Sama nie wiem dlaczego tak :ico_noniewiem:

Fotelik mamy jeszcze stary ale juz wiem jaki chce mu kupic:
http://www.toysrus.com/product/index.js ... Id=2507896
Chyba kupie mu w tym tygodniu :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 kwie 2008, 21:55

Fotelik świetny. A na co zwracacie w szczególności uwagę.
Karolinko fajnie, że Amelcia cmoka. Supr też, że zmieniłaś image. Przyzwyczaisz się bardzo szybko.
Amelci idą teraz dolne dwójki. Bywa marudna i wiecie co, świetnie zaczeła zdawać sobie sprawe z efektu marudzenia i popłakiwania. Szczególnie to działa na ojca. Ja jak już mam jej naprawde dosyć, to sadzam na podłogę i wychodzę, a ona tak drze się i w końcu uspokaja i idzie do mnie i wtedy ją przytulam. Dzisiaj przy karmieniu tak robiła mojemu M, a on kombinował jakby ją zabawić, żeby zjadła. A ja w końcu kazałam mu odejść, usiadłam na przeciwko niej (ona w foteliku) i poczekalam, aż się uspokoi i nakarmiłam. w ogóle stwierdziliśmy, że jest rozpuszczona jak dziadowski bicz. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 kwie 2008, 07:55

Yvone Z tym rozpuszczeniem to niestety z Tosi jest mała cwaniara, dokładnie wie kim sobie może pożądzić, w szczególności babciami ale tatą też. Potrafi się złościć i dzreć jak chce na rączki albo nie chce jeść. Ze mna wie że nic nie zdziała i ja generalnie moę wszystko przy niej zrobić ale już np mąż nie jest w stanie jej nakarmić jak ta nie ma ochoty. Efekt jest taki, że zupe w całości zje tylko ode mnie ale to wina dorosłych bo pozwalają jej na rządzenie.

Kasia3 mam nadzieje, że podróż odbędzie się bezproblemowo, ale podziwiam bo to długi lot jest, tez bym miała troche obaw.

wisienkoz tym kryzysem w usa to u nas widać po cenie dolara, a co do pracy w polsce to mi się wydaje że to zalezy w jakiej branży i w jakim mieście, ale zarobki to już jest zupełnie inna sprawa. Mam nadzieje, że będzie u was dobrze.

U nas jak zwykle Tosia się obudziła o 6, przetrzymałam ją do 7 ale to był maks jaki wytrzymała w łóżeczku bo jej się nudziło. Ja ide na 12.30 do fryzjera, pogoda u nas raczej kiepska, wiekszość nocy padało a i teraz co jakiś czas kapie. Wczoraj skorzystałam z faktu że mąż ma jeszcze ospe i umówiłam się z przyjaciółka na kawe, poplotkowałyśmy sobie i było bardzo miło :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 kwie 2008, 11:59

i nie będzie z tym tak jak z Hatsapem..
Yvone a co to?????, bo ja się w ogóle w tym nie orientuje :ico_wstydzioch: w sumie to na budownictwie znam się tylko od strony prawnej, pozwoleń itp :ico_olaboga:
kiedyś się zetknęłam tylko z HACCP ale to przemysł spożywczy :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-19, 12:08 ]
jeżeli chodzi o foteliki samochodowe to my mamy taki od0-13kg narazie jest ok montujemy go tyłem do kierunku jazdy, bo ponoć dzieci do 8 m-ca życia tylko tak wolno wozić (przepisy drogowe) Julia jeździ z przodu obok mnie- musiałam tylko poduszkę wyłączyć
ja jak teraz będę kupowała fotelik taki do 18kg to ważne będzie dla mnie czy dziecku będzie w nim wygodnie spać (rozkładanie i czy główka nie będzie leciała)
w wózku jeździ przodem, bo taki mamy wózek, mój synek miał taki z przekładaną rączką to woziliśmy go tyłem (przodem do nas) bo jakoś wygodniej się go pchało a i czasem lepiej dziecko od wiatru osłonić

[ Dodano: 2008-04-19, 12:11 ]
w ogóle Julii się wydaje, że dorosła jest..... dzisaj zamiast kaszki na śniadanie, koniecznie chciała jeść bułeczkę z masełkiem i parówkę z ketchupem jak braciszek i oczywiście manifetowała potwornym darciem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 kwie 2008, 20:58

Ja wożę Tosie w wózku przodem do kierunku jazdy chyba, że jest wiatr w oczy. Z prostej przyczyny bo wtedy więcej widzi.

Co do jedzenia to chyba powoli odzyskuje sój apetyt, dzisiaj nawet ciumkała ze smakiem chałke z masełkiem. Krostki jej tez powoli schodza i na szczęście nowe już nie wychodzą.

Ja bylam u fryzjera, zmieniłam sobie tylko kolor na czekoladowy. W piatek mam bal to potem umieszcze jakieś zdjęcia. Ogólnie dopadł mnie dzisiaj dół ale to chyba przez tą okropną pogode. Cały dzien leje!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 kwie 2008, 16:05

witajcie, u nas dzis dzien po imrezce, jurodziny znajomej ktore robilismy u nas i musze przyznac ze bylo bardzo sympatycznie, dzis bylam w pracy na 4 godzinki a jak wrocilam nakarmilam moja kochana corenke i polozylam w lozeczku w jej sypilani, wlaczylam muzyczke, dmuchawe i moje kochane dziecko zasnelo a ja pospalam 1,5 godzinki i juz sie czuje lepiej :ico_haha_01:

amelusi sie buzia nie zamyka, wariuje po podlodze i widze ze sie przymierza do raczkowania ale jakos jej to nie idzie, no coz, trzeba jeszcze chyba czasu

wkleje potem kilka fotek z imprezki, poki co lece dac jej kaszki i czuje kupe :ico_oczko: wiec trzeba amelci dupke oporzadzic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-20, 17:54 ]
Obrazek
torcik dla solenizantki

Obrazek
nasza kolezanka i chwila zaskoczenia

Obrazek
z moim kochanym mezem i kolega

Obrazek
nasza kolezanka z amelusia

[ Dodano: 2008-04-20, 17:57 ]
a wogole wracajac dzis z pracy moj mezus mowi ze trzeba ogarnac chalupke bo on nie mial czasu, bo na ta mala imprezke przenieslismy stol z jadalni do salonu a rzeczy amelki tam gdzie byl stol, a ja wchodze tu po pracy a tu wszystko wysprzatane na swoim miejscu, szklanki pomyte, blacha, wszystko i czysciutko, moj mezus to skarb :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 kwie 2008, 20:18

karolina zdjęcia super, cieszę się że udał wam się wieczór imprezowy!

U nas dzisiaj byli znajomi, pogralismy sobie w trival persuit , posmialiśmy troszke. Niestety jutro znów poniedziałek i trzeba rano wcześnie wstać :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości