Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

10 wrz 2008, 18:48

Witajcie kochane! Na początek zyczonka dla Łukaszka, samych radosnych dni, zdrówka, pociechy z braciszka i spełnienia najskrytszych marzeń :ico_buziaczki_big:
Caro i Tosia Wam tez życzę spokojnych ostatnich stu dni oczekiwania!
Karolina, aż się powyłam :ico_placzek: czytając Twoje posty :ico_placzek: :ico_placzek: . Oj nie będzie u mnie mąż tirem jeździł, już ja tego dopilnuję. Wiem, że kocha wszystko co związane z samochodami, może jeździć wszystkim na czym się da jeździć i zawsze marzył o pracy za kierownicą. Jest w trakcie kursu na instruktora jazdy kategorii B, mamy nadzieję, że w tym fachu znajdzie pracę. Jak skończy studia chce sobie dorobić egzaminatora jeszcze, ale to przyszłość i wszystko tak na wodzie pisane. Racja, nie kasa najważniejsza, lepiej skromniej a razem.
Osita, to trzymam kciuki za zebranie, nie daj się :ico_pocieszyciel:
Magda, Ty też się trzymaj na badaniu, bądź dobrej mysli.
Evik, nie no Tymonek mnie rozbraja, super fotka :ico_brawa_01:
Cięzki dzień za mną :ico_spanko: . Marynowałam paprykę, sprzatałam, ugotowałam leczo a i grzyby mężus przywiózł, więc dodatkowe zajęcie.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 wrz 2008, 19:31

No i jestem . Dopiero teraz bo jakos dziś tak szybko dzień zleciał.
Robiłyśmy dziś z przyjaciółką zdjątka Tymonkowi. później wkleję kilka.

Wszystkiego najlepszego dla Łukaszka :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent:

Madzia mam nadzieję że wszystko ok z dzidzią :ico_noniewiem:

Mój mąż ma dziś focha aja staram się nie odzywać żeby nie było awantury :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-10, 21:24 ]
No to pomęczę was trochę fotkami z dzisiejszej sesji :-D

Obrazek
Obrazek

Tu ze swoją chrzestną
Obrazek

Jedzący rybkę na obiad :ico_brawa_01:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

10 wrz 2008, 22:29

Evik - no no Evik sesja niczego sobie, a Tobie Mamusiu bardzo słuzy ta ciąża :)
Caro - bardzo fany prezencik dla mężusia, aż mój M. podniósł się z kanapy żeby obejrzeć. Akurat dziś widział jakąś reklamę gazetki z samochodzikami z PRL-u którą mają zacząć wydawać i stwierdził że będzie je kolekcjonował a tu akurat takie cudeńko w aktualnym temacie:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

10 wrz 2008, 22:30

Witam wieczorkiem... Sorki, ale tak mi zeszło dziś na tych urzędówkach... Do tego zebranie u synka 1,5 h... Koszmar... Duszno w sali, 31 rodziców i jedna taka, co z brzuchem się rozpychała :-D :-D :-D
Osita, teraz na pasek musi być 4,75... W zasadzie niewiele się zmieniło :ico_haha_01:
Młody to zdolne dziecko (jakby to usłyszał: dziecko, pod ziemię by się zapadł :-D), przyniósł na koniec gimnazjum 5,4 :-D Ale zapowiedział, że jak gdzieś usłyszy, że parę z buzi puściłam, to opuszczone spodnie do kolan przez miesiąc będzie nosił :ico_szoking: Cierpię na widok takiego ubioru i on doskonale o tym wie... :-D Czasem mnie bezczelnie szantażuje :ico_olaboga:
Humor, jak przewidywałam, polazl sobie swoją drogą... Jestem zmęczona jak pies tym bieganiem od drzwi do drzwi... I tak wcześniej zrobiłam sobie listę, co, gdzie najpierw, po uprzednich kilku telefonach, żeby nie pętać się w tę i nazad..., no ale wiadomo, kto tak nie potrafi jak polski urzędnik i tak czegoś wymyślić, żeby Ci życie na "dzień dobry" "umilić"...? Ojjj, prędko mnie w żadnym urzędzie nie zobaczą...
Evik, słodki ten Twój mały mężczyzna :-D :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

10 wrz 2008, 22:37

Evik, ale piękna galeria!! Mama kwitnąca, a Tymonek jaki słodziuchny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Karolina, tylko pogratulować tak zdolnego a zarazem skromnego syna :ico_brawa_01: A co potrafią polscy urzędnicy to chyba każda z nas dobrze wie :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-10, 22:39 ]
Evik, a chrzestna Tymonka jak nic przypomina mi Anetę Florczyk, tą polską strongmenkę :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

10 wrz 2008, 22:52

Dziękuję :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D To facecik, który uważa, że w dzisiejszych czasach pasek to wstyd, oznaka kucia i lizustwa... Ale, że trzeba sobie na to zapracować, nikt nie zwraca uwagi, wobec czego mały nie chce być na afiszu... :ico_haha_01:
A ja i tak dumna jestem i chwalić się będę, bo uważam, że właśnie w tak ciężkich dla młodzieży czasach, kiedy pokusy, wandalizm itp. są na porządku dziennym, a ktoś się temu nie poddaje, walczy o stopnie, uczy się, to sukces... Nie samego dziecka... Wydaje się mnie, że rodziców również... Nie chcę sobie zasług przypisywać, ale dziś wychować dziecko na człowieka to na prawdę sztuka... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 wrz 2008, 08:29

dzieki wszystkim na życzonka imieninki były skromne ale udane przybyły nowe zabawki a miejsca coraz mniej :-D

Evik zdjecia super ja jakos nie mam natchnienia do robienia zdjeć ostatnie zdjecia mamy z urodzin i jedno to co tu mam w profilu na kamerze też zaległosci nie wiem czemu muszę wziąść sie za robotę

Karolina :ico_brawa_01: brawa dla syna mądry chlopak oby tak dalej

ostatnio zgaga daje mi się we znaki na noc mam palenie nie do wytrzymania

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

11 wrz 2008, 09:27

Witajcie :ico_haha_01:
Kasia, dziękuję... :ico_haha_01:
A na zgagę łyżeczka sody oczyszczonej na pół szklanki wody... I nie kładź się spać zaraz po jedzeniu... :-)

Miłego dnia dla wszystkich :ico_haha_02: Biorę się za okna, bo już świata przez nie nie widać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 wrz 2008, 09:36

czesc!! melduje sie i spadam na to zebranie - mam nerwa :ico_puknij:
Karolina2411, fiu fiu, to masz zdolniache w domu!!! tylko mu nie mow o tym przypadkiem :ico_haha_01: :ico_oczko: w kazdym badz razie, nie kazdy "Kujon" musi byc sztywniakiem, mozesz mu to ode mnie powiedziec :ico_haha_01: :ico_oczko: a gatki takie z pielucha tez w swoim czasie nosilam, no, troche inne... ogrodniczki spuszczone na biodra :ico_oczko: wyladowalam u dyrektorki za to :ico_haha_01: , stare dobre czasy... :ico_haha_01: :ico_oczko:
Evik.kp, ale super fotki :ico_brawa_01: jejku, laski, za rok bedziemy mialy wlasnie takie szkrabiki - szczerbatki w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tymonek ma zabojcze body :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

11 wrz 2008, 09:39

Osita, melduj się po zebraniu! :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość