Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 sty 2008, 11:33

Najlepszy był m. - ja ok 7-mej rano już ze złości i zmęczenia wściekła że mogłabym gryzc a jego na amory wzięło i sie dobiera do mnie. Dostał takiego kosza jak stąd do Warszawy :ico_oczko: Ale sie nie obraził na szczęście :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 sty 2008, 11:40

Mają z nami niewesoło, ale może uda Ci się bidulko odespać w ciągu dnia.
A mnie wczoraj wieczorem na amory też wzięło :ico_wstydzioch: ale po spałam jak zabita do samego rana, jak się położyłam spać na prawym boku, tak samo wstałam :ico_haha_01:

A z tym psem to uciążliwa sprawa, wiem coś o tym, nasi sąsiedzi swojego psa(też młody) spuszczali na noc i on do naszych psów przybiegał i tutaj nasze się wściekały, bo np uczepione były, ale oni sie wypierali, że ich pies uczepiony, a A. widział jak tamten biega po naszym podwórku.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 sty 2008, 11:44

spinka, najgorsze jest to że jak będzie coraz cieplej to ja czuję że oni go będą na całą noc zostawiać a tego nie wytrzymam :ico_placzek: Powiedziałam że zacznę im na stacionarny sygnały puszczać jak tylko bedzie szczekał, to może sami nie będa mogli usnąc i go zawołają :ico_oczko: tylko oni maja takie spanie że o kazdej porze dnia i nocy i śpią jak zabici więc pies im pewnie nie przeszkadza w tym

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 sty 2008, 11:50

Spinka co do Mozarta , to jeszcze troszkę cierpliwości, już się kończy ściągac, zobaczymy , czy to to!
Ja jeszcze takich dolegliwości zwiazązanych z dzidzią nie czuję, moje maleństwo dalej się rzadko ujawnia (jego najlepsza pora to 17, 18 albo po 22 , jak już leżę w łóżeczku).Ale wszystko przede mną :-)

Marta z psami to mam podobnie. Śąsiedzi mają kundelka (którego zresztą na łańcuchu trzymają :ico_puknij: ), który uwielbia szczekac, a teraz i moja Tora, która jest poddatna na jego szczek też szczeka. A mnie osobiście szlak trafia, jak w nocy mi coś szczeka. Dlatego moja psica spi w garażu, niestety z kundlem nic nie możemy zrobic (choc m. ma jeden skuteczny sposób :ico_oczko: )

A jęsli chodzi o przytulanki to myśmy wczoraj 2 razy :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: . Tylko strasznie mi wtedy brzuch twardnieje (zwłaszcza sam dół), trochę się boję :ico_sorki: I jeszcze wczoraj był tak smiesznie zdeformowany, prawa strona była bardziej wypukła, nie wiem czy to dzidzia, czy co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 sty 2008, 11:51

Witajcie.

Wpadłam powiedzieć że u mnie wszystko ok, jak zwykle nie mam czasu na tt bo Milan wymaga dużo uwagi. No i dodatkowo sobie dorabiam :ico_oczko: Teraz dosłownie tylko na chwilę wpadam sie zameldować.

Na usg mam na 23 stycznia (czyli za tydzień) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buziaki

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 sty 2008, 11:54

Cześc Siunia fajnie, że u Was wszystko dobrze. :ico_brawa_01: Tylko się nie przemęczaj :ico_nienie: Życzę miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 sty 2008, 11:57

NOWA, nie ma nawet jak odpoczywać, normalnie pierwszą ciążę całą prze leniuchowałam, a teraz tyle ganiania za Milanem :ico_olaboga: , normalnie na sekundę z oka nie spuścisz, bo to zaraz olej ściągnie i rozleje, na stół w kuni wejdzie, itp

Dobra ja zmykam z małym na spacer, koleżanka na moja wioskę przyjechała, wiec mam z kim spacerować :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 sty 2008, 11:57

Taki zdeformowany brzuszek chyba oznacza że dzidzia siedzi z tej bardziej wypukłej strony. ja ostatnio nic za bardzo nie czuję w brzuszku, spokój, cisza, ale musze uzbroić się w cierpliwośc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 sty 2008, 11:59

Nowa no,no 2x :ico_haha_01:
A ta gulka to wasza niunia uciekała przed potworem :ico_smiechbig:

Żartuje oczywiście, ale i tak mam jeszcze lepszy humor niż wcześniej.

Siunia no to za tydzień będziesz wiedziała, czy chłopiec, czy dziewczynka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 sty 2008, 12:00

Siunia a Milan juz chodzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-14, 11:03 ]
Hihi, to bardzo prawdopodobne :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość