Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

29 maja 2008, 12:45

Hej
BeataW, zaciskaj nogi i się nie daj, niech Mały siedzi grzecznie i nigdzie się nie pcha!!!!
delfi1, dziwna ta Twoja ginka, bo norma Hb jest od 12,a pod koniec ciąży szczególnie ważne jest to by anemii nie było,bo co będzie po porodzie? Tym bardziej,że mnie czeka cc.Ostatnio przed porodem miałam Hb ok 13,,a jak wychodziłam ze szpitala to było 8.
Serena, widzę,że wszystkie nas coś boli :ico_olaboga: Mnie wszedł fatalny ból w pachwinę i nie chce puścić.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 maja 2008, 14:17

laupina pisze:BeataW, zaciskaj nogi i się nie daj, niech Mały siedzi grzecznie i nigdzie się nie pcha!!!!

:ico_haha_01: staram się...nawet nie pamiętam,czy przy Izie tak miałam,ale chyba nie.... Dobrze,ze teraz wizyty u gin są częściej,następna za niespełna 3 tyg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

29 maja 2008, 15:03

BeataW a weź sobie dużą dawkę magnezu,bo te skurcze mogą być tym spowodowane

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 maja 2008, 15:19

laupina, dzięki,myślałam tez o no-spie :ico_sorki:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

29 maja 2008, 15:42

hej :)
wpdłam się przywitac i zobaczyc co słychać u Was :) ostatnio na nic czasu nie mam-nawet w dzień chwili dla siebie żeby odpocząć, caly dzien siedze z Majką na dworze :/ czuje sie tak sobie-od kilku dni nie za dobrze się czuję-brzuch mnie boli i mam chyba skurcze przepowiadające... i coś mam przeczucie, że już nie długo urodzę... chociaż jeszcze ze 3 tyg to by mógł Synuś poczekać :)
BeataW pisze:myślałam tez o no-spie

mi nospa wcale nie pomaga :(
a jutro ide na krew i mocz....w poniedziałek wyniki a w piątek 6.06 do gina na wizyte :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

29 maja 2008, 18:34

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-29, 18:39 ]
czesc Beata W może jednak to nie są skórcze przepowiadające??...masz czas jeszcze na poród :), pogadaj z brzusiem:)
Laupina z tego co czytałam w różnych czasopismach dla ciężarnych to tak samo uważaja jak moja ginekolog, że jak dochodzi do 11, albo ponizej to mozna się obawać anemi, a wiadomo że nie bedziemy miały super wyników do końca ciąży, trzeba się z tym liczyć.
Dziś byłam na szkole rodzenia, poród w wodzie oglądalismy jak przebiega, na moje porażka, nie ma mowy bym się na taki zdecydowała...:P, pozdr5o, ale u nas w Bydzi upał :ico_haha_02: a jaka pogada u WAS i jak samopoczucie z tego też powodu?? papa :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 maja 2008, 19:25

mojamaja.corcia pisze:czuje sie tak sobie-od kilku dni nie za dobrze się czuję-brzuch mnie boli i mam chyba skurcze przepowiadające...

Podajmy sobie ręce :ico_olaboga:
delfi1 pisze:czesc Beata W może jednak to nie są skórcze przepowiadające??...

delfi ja myślę,że to już te skurcze,one pojawiają się czasami nawet kilka tygodni przed porodem,więc to pewnie nic innego....
mojamaja.corcia pisze:a jutro ide na krew i mocz....

ja po niedzieli tez robię te badania....
delfi1, mam identyczne spodnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
delfi1 pisze:a jaka pogada u WAS i jak samopoczucie z tego też powodu??

U nas tez upały,ale dziś wiał taki lekki wiaterek,więc w miarę przyzwoicie się czułam :ico_oczko: Tylko te bóle dawały popalić...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 maja 2008, 23:14

Witam wieczorowa pora... :ico_ciezarowka:

Nie mam jak wczesniej do Was zagladac,nie mam dostepu do netu,Dopiero jak mezus jest w domu to korzystam z jego laptopa.Ciesze sie wogole,ze teraz ma troche pracy w okolicach Bydgoszczy(dokladnie w Toruniu)i jest codziennie w domu.A to rzadkosc!

No majoweczki sie juz posypaly,teraz kolej na czerwcowki...jestem ciekawa czy ktoras z Was zostanie czerwcowa mamusia :ico_oczko:

Ja nie bardzo wiem co sie ze mna dzieje,nie mam na nic sily,ciagle spie.Nie mam pojecia byc moze cos tam sie dzieje niedobrego.Badania krwi i moczu bede robic 02.06 w poniedzialek...Tyje w oczach :ico_olaboga: a termin na 02,09 Jezuuuuuuuu :ico_placzek:
Uciekam do wyrka bo padam na twarz.PA

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 maja 2008, 08:12

Hej ja też jestem ostatnip ospała,ale mam kupę roboty przed wyjazdem małego, wczoraj robiliśmy mu Dzień Dziecka,bo w niedzielę nie zdąłżyłby się nacieszyć prezentami, później wkleję Wam fotki,bo oczywiście są jeszcze w aparacie.
Laupina z tego co czytałam w różnych czasopismach dla ciężarnych to tak samo uważaja jak moja ginekolog, że jak dochodzi do 11, albo ponizej to mozna się obawać anemi, a wiadomo że nie bedziemy miały super wyników do końca ciąży, trzeba się z tym liczyć.
ja uważam,że siedzieć i patrzeć jak organizm w ciąży się anemizuje to głupota,a wierz mi można do końca ciąży mieć dobre wyniki. Pewnie,że się od tego nie umiera,ale po co się męczyć - paranoja :ico_puknij:
Jagna30 pisze:...Tyje w oczach a termin na 02,09
tym się nie przejmuj jak mała pojawi się na świecie to będziesz miała tyle roboty z 3 dzieci,że nim się obejrzysz,a będziesz laseczka, szczerze mówiąc też na to liczę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 maja 2008, 23:42

Witaski..........

Na poczatku male sprostowanie :ico_oczko: termin mam na 02.08 a nie na 02.09 ahhahha...musialam naprawde byc padnieta. :ico_olaboga:

No i zaczelo sie.............chodzi mi o upaly,maskara :ico_olaboga: Strasznie sie poce pod biustem...mam male odparzenie,zaraz sie wysmaruje sudocremem.Jutro i w niedziele ma byc jeszcze upalniej...Trzymajcie sie dziewczyny,bo bedzie ciezko... :ico_placzek:

laupina, powiem Ci szczeze,ze tez licze na to iz szybko schudne :ico_sorki: Fakt jest faktem,dzieci nie dadza mi sie nudzic :ico_oczko:

Ok uciekam...do lozka...buziaki :ico_ciezarowka:

laupina,

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość