Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

13 sie 2008, 21:30

Kochane: Majeczka jest już z nami!!! 20.15, 3300 gr, 54 cm.. i jest piękna!!! Takiego smsa dostałam od margaritowego P.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

G R A T L A C J E !!!!!!

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

14 sie 2008, 07:18

Margarita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jejku szybciutko poszło, brawa dla dzielnej mamusi :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_prezent:


Shoo, Szkrab
jak tam z Wami??
Chciałam się Was zapytać, czy któras miała robiony teraz pod koniec posiew z pochwy? Lekarz mi zrobił i wykryli jakaś niegroźną dla mnie bakterię, ale dzidzius podczas porodu moze się zarazic. Przepisal mi globulki Polseptol. Może któraś z Was je przyjmowała? Mam dziwne objawy, trochę nie pasujące do ulotki i nie wiem czy to wydzielina po globulkach czy wody mi odchodzą :ico_noniewiem: ale skuczy żadnych więc to moze normalne... cóż, poczekam i jeszcze trochę ... jak coś to zadzwonię może do gina ale narazie nie odbiera więc nie wiem czy wogóle dziś go złapię bo ma urlop od dziś :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 sie 2008, 10:33

sensibel, ja sie jeszcze tocze w dwupaku, maly jest od kilku dni hiperaktywny, nie wiem co mam o tym myslec... dzisiaj ide na kontrole, zobaczymy co mi powiedza.

Ja nie mialam robionego posiewu, wydaje mi sie, ze tutaj w ogole tego nie robia - nikt mi nawet nie zaproponowal, nie zapytal.. wiec nie wiem :ico_noniewiem:

A Ty, kochana, probuj sie dodzwonic do swojego gina, a jak nie do niego, to do innego... lepiej miec wszystko jasne, nie ? Szczegolnie, ze termin juz tak blisko :-)

Trzymajcie sie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-08-14, 10:34 ]
aha, oczywiscie gratulacje dla margarity :-D /juz jej gratulowalam w watku radosne ogloszenia/ :-D ale co tam, jeszcze raz tutaj: GRATULACJE :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 sie 2008, 12:17

Witam ja tez jeszcze dwa w jednym :ico_placzek:
Ale plecy zaczynaja mi coraz bardziej doskwierac a mala coraz mniej aktywna sie robi.Jak do poniedzialku nic sie nie bedzie dziac to mam wizyte w szpitalu i zobaczymy co dalej .Moj juz zapowiedzial tydzien urlopu bo jak bedziemy krazyc do szpitala i z pwrotem to ktos musi sie zajac Wiki a w razie czego zamieni urlop na opiekuncze zeby urlopik zostawic na jkis wyjazd do Polski :-)
Sensibel ja tez nie mialam robionego zadnego posiewu,tak wiec ci nic nie pomoge :ico_placzek:

No i GRATULACJE dla margarity .

Zostalysmy jeszcze my trzy :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

14 sie 2008, 12:47

To jakiś nadgorliwy ten mój gin... wyczytałam gdzieś w necie, że babeczka miała tak samo i to jest prawidłowa reakcja więc uspokoiłam się trochę. Zresztą już nic mi nie leci, skurczów nie ma więc wszystko ok, jeśli można to tak nazwać. Bo wolałabym już jednak rodzić :ico_placzek:

Już mogę, córci przeszła wkońcu gorączka, ząbki jej wychodzą a nie żadne choróbsko na szczęście :ico_sorki:

shoo, mój Malutki też właśnie bardzo aktywny się zrobił. Pewnie szykują się do wyjścia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-14, 12:52 ]
szkrab, może się uda i wszystki na raz wylądujemy na porodówkach :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 sie 2008, 13:49

Witam....

Ja już w domciu z malutką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jestem trochę osłabiona,ale szczęśliwa....

Gratuluje ROZPAKOWANYM MAMUSIOM
A tym w dwupaku szybiego rozpakowania.

Napiszę w dużym skrócie...
Poród dośc cięzki,ale był ze mna moj K. :ico_sorki:
Plus jest jeden...Emilka ważyła 3760g. i to moje najlżejsze dzieciatko...
Wyskoczyła,tak że położna lapała ją w locie.I o dziwo nawet nie pękłam...wiec śmigam sobie bez bólu ,żadnych szwów...super :ico_sorki:

Póżniej wkleję wiecej jej zdjęć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

14 sie 2008, 14:25

margarita gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sensibel ja też mam tą bakterie co ty. Ciesz się że masz dobrego gina i zrobił ci posiew bo ta bakteria (paciorkowiec pewnie ) jest groźna dla dzidzi a tak podadzą ci podczas porodu antybiotyk, dzidzie też przebadają i będzie wszystko dobrze. Ja mam ten sam scenariusz.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 sie 2008, 16:22

Hej,ja też jestem już po :526: :526: :526: Dziś wróciłyśmy do domu z Paulinką. A urodziła się 11 sierpnia o 13.35. Ważyła 3400 i ma 54 cm.
A oto moja córeczka
jeszcze w szpitalu

Obrazek

i już w domu

Obrazek

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 sie 2008, 18:50

Iwona H, przesliczne malenstwo!!! Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Im wiecej zdjec i opisow widze, tym bardziej nie moge sie doczekac wlasnego bobasa :/

Ehhh..

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

14 sie 2008, 18:58

Iwona H :ico_prezent: gratuluje jak rowniez margaricie83..brawa dla Was..jagna30 rowniez gratuluje i super ze porod byl okis :)))), a tak sie balas... :ico_szoking:
Ja jeszcze mam dwa szwy i nadal sie goje, ale co tam brykam sobie po osiedlu ....ale wozka nie dam rady zniesc jeszcze sama..i slabo mi..wyniki ok zelazo 12 a tsh mam prawie 4 czyli norma bo od 0,5-5 jest w normie..papa trzymajcie sie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość