katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 lis 2008, 01:55

Witajcie,ja tylko na moment sie przywitac,wrocilismy juz z polski,bylo super tylko bardzo krotko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lis 2008, 10:20

czesć dziewczynki

Katrin czekamy na wieści jak było :-) :-)

Delicja oj z kupką nieciekawie :ico_olaboga: :ico_olaboga: , to chyba faktycznie nie obejdzie się bez czopka

u mnie niestety z moimi przyjacielami w tyłku niezaciekawie, boli tylko troche mniej, przesunęłam wizytę u gina na ten poniedziałek, na samą myśl o wizycie w toalecie robi mi sie słabo, a jak pomyśle o porodówce i parciu to chce mi się :ico_placzek: .........ech

faktycznie dużo maja twoi teście kasy na 2 ludzi.........moze dlatego tak Cie traktuje, bo wiedzą,że wy macie duzo mniej....ale olewaj ich.........my z G. wypłaty to praktycznie wszystkie opłaty robimy, kiedyś było tak,ze mąż mniej kaski zarabiał, to mama wiecej płaciła opłat, teraz jest odwrotnie wiec trzeba sie zrehabilitować......

Kolka tak mi przykro,ze masz takie nieprzyjemności w pracy, normalnie się na Ciebie uwziął, mam nadziej,że to przetrzymasz, dasz radę, trzymam kciuki :-)

mordko odezwałas się , jak tam sprawy sercowe :ico_haha_01:

a my dzis do Koszalina jedziemy :-) , szkoda,że tak nagle ten wyjazd wypadł, bo można by było z Rybcia sie spiknąć :-) .........a i mamy czas do 30 listopada,zeby opuscić to mieszkanie, wiec kupa roboty przed nami :ico_olaboga:

całusy dla wszystkich

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lis 2008, 10:52

katrin, witaj... szkoda że tak krótko byłaś w Pl..ale fajnie że w ogóle....
Caro idź babo do lekarza a nie się męczysz... :ico_puknij: :ico_haha_02:
a sprawy sercowe w jak najlepszym porządku :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2008, 12:57

http://dzidziusiowo.pl/index.php?option ... &Itemid=98
dziewczynkiprosimy o glos
Marcelek jest 6 na liscie
z gory bardzo dziekujemy

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 lis 2008, 15:25

Caro-tylko sie nie przemeczaj przy tej przeprowadzce :ico_nienie: A z tymi hemoroidami to naprawde lec do lekarza,po co masz cierpiec.Ciesze sie,ze macie juz klucze i mozecie sie urzadzac.A z tymi oplatami to Ty kochana kobieta jestes i masz widac w porzadku faceta,bo znam wielu ludzi,ktorzy mimo poprawy sytuacji materailnej dalej korzystali by z dobrodziejstwa mamy czy rodzicow.Buziaki za to dla Was.

Delicja-no naprawde bez uczuc wyzszych Ci Twoi tesciowie,z taka kasa mogli by chcociaz jak juz nie do Was to dokladac np, na utrzymanie Oluni.A jak jest z gotowaniem,tez wszystko osobno macie?I z Olunia koniecznie idz do lekarza i wyjasnij przyczyne tych zaparc bo czopki to nie rozwiazanie.

Mordeczka-z Twoich postow nawet jak nic nie piszesz o tym co czujesz to bije i tak sama radosc :))

[ Dodano: 2008-11-19, 14:29 ]
Kolka-a moja teoria na Twojego wrednego kolege z pracy,to taka,ze widac zona w ciazy daje mu w domu w kosc ,byc moze nie dopuszcza do siebie :ico_oczko: no i bije mu na glowe i sie wyzywa na zewnatrz.JA wiem,ze Ty z nim nie wygrasz

[ Dodano: 2008-11-20, 00:30 ]
I znowu zezarlo pol postu :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-20, 00:32 ]
A ja nie mam sily powtarzac,bo czeka mnie koszysko prasowania,zycze kolorowych,bo pewnie kazda juz spi.

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

20 lis 2008, 08:01

Katrin, dziewczyno, Ty sie przeciez zatrzesz! Spij w nocy, bo to najlepszy kosmetyk:) Jak uaje Ci sie pozniej funkcjonowac przez dzien? Naprawde jestes wielka :ico_sorki: podziwiam Cie. Szkoda ze wypad do PL taki krotki, ale dobry i taki...
Caro, Gratuluje tej szybkiej przeprowadzki. Ty jednak uwazaj na siebie, niech Filipek posiedzi jeszcze w brzuszku. A z hemoroidami, to tak jak radzily dziewczyny...Ja tez mialam klopoty pod koniec ciazy, ale czopki + masc + kilka suszonych sliwek dziennie baaardzo zlagodzily te nie za ciekawe doznania
Kolka, trzymam kciuki, zeby po przenosinach do nowej lokalizacji ten dziad nie niepokoil Cie wiecej!
Delicja, zal Olenki! Moze to USG cos wykaze...oby jak najszybciej!!! Maya w druga strone, az dupsko czerwone i tak od kilku dni i nie mam pomyslu po czym
Mordeczka, trzymaj tak dalej :-D
Kari, no to z Krystiana duzy chlopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za samodzielnosc!!! Zuch chlopak!

[ Dodano: 2008-11-20, 07:22 ]
Mroweczka, jak Erys? Chorobsko przeszlo? Z zima to u mnie podobnie jak w PL. No moze z miesiac pozniej przychodzi, ale i miesiac dluzej trzyma. Gdybym mieszkala bardziej na poludnie, to o zimie slyszalabym tylko w wiadomosciach, a tak...brrr juz mi zimno
Hektorka, dobrze, ze Kamillo juz zdrowy! :-)

Ja Mayuta juz chyba w najwazniejsze zimowe gadzety obkupilam. Co do spania w dzien, to dawno juz tak nie bylo i nie wiem czemu to przypisac, bo Maya spi ok 3 godz. I w nocy (odpukac!!!!) bez wiekszych sensacji od ok.21 do ok. 7. W zeszlym tyg. bylysmy na bilansie; Maya wazy 11.3 kg. i mierzy 92 cm. Ostatnio oprocz "Dobranocnego Ogrodu" uwielbia ogladac tez Kubusia Puchatka. Puszcam jej tez czasami "Nemo", taki maly fragment najbardziej radosny i kolorowy, kiedy Nemo po raz pierwszy idzie do szkoly. Maya czasami przybiega z filmem w reku i krzyczy "mimio, mimo" :-) Smieszna jest... A tak poza tym dzien do dnia podobny, niewiadomo kiedy mija, itd... Nie przynudzam dluzej, ide spac, a Wam zycze milego dnia!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 lis 2008, 09:28

dzień doberek :-) ....u mnie troche lepiej, cały czas biore czopki i maść, no i lekka dieta co by zaparć nie było, a jutro muszę iść na wymaz, dopiero baba mi nagada, co sobie wyhodowałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a dzisiaj jeszcze mama idzie na takie oficjalne spotkanie z prezydentem, wszyscy lokatorzy z tego nowego budynku będą............

a wczoraj zrobilismy troche zakupów na nowe mieszkanko, do dziecięcego pokoju lampę i lamkę, nklejki z kubusiem na ściane, duperele nowe do łazienki :-) :-) i kupiliśmy Oskarowi już prezent na mikołaja ale schowaliśmy jeszcze :ico_oczko:

pozdrawiam Was kochane i buziaki :-)

w przyszłym tygodniu mogę mieć małą przerwę z netem :ico_placzek: , mam nadzieję,ze szybko numer przeniosą, kontakt tam jest założony wiec problemu raczej nie powinno być :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-20, 08:33 ]
no i stawiam :ico_tort: bo za równo miesiąc termin

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

20 lis 2008, 10:02

Melduję się i ja

caro, ale super że juz nie długo sie przeprowadzicie, to dużo roboty przed wami, pakowanie w pudełka, wynoszenie przenoszenie, sprzątanie, układanie itp. Nie zazdroszcze tych hemoroidów. A co kupiliście Oskarkowi ma mikolja bo ja jeszcze nie mam pomyslu.

agi, po wadze Mayi widac że drobna ale wysoka, kamil wązy 10 ,7 kg a wzrost 86, a ze spaniem to masz fajnie, bo kamil jeszcze w nocy sie budzi, a wdzień śpi po 1,5 godz, a nieraz to wcale.

katrin, super że wyjazd się udał, chociaz potańcowałaś.

A mnie nie było tutaj bo tesciowa wczoraj miała imieniny i musialam jej troszkę pomóc w przygotowaniu róznych pysznych rzeczy, tak sie obiadłam że dotej pory czuje że zoładek mam pełny.
Jejku nic mi sie nie chce, a tyle prasowania mam i jeszcze nadodartek nam wode zakręcili, i bedzie dopiero o 16 szok.

[ Dodano: 2008-11-20, 09:05 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1865325,441,m ... ,item.html
co myślicie o tym

[ Dodano: 2008-11-20, 20:42 ]
eeeeeeeeeeeeeeeeeecccccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooooooooo się odbija.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

21 lis 2008, 00:46

No naprawde co sie dzieje,spiochy wstawac!!!!

Caro-jak Ty bedziez bez neta to tu juz bedzie calkiem jak na pustyni,bez zycia.Mam nadzieje ,ze szybko Cie tam podlacza.To teraz zaczelo sie najbardziej gorace odliczanie :ico_szoking: to juz tak blisko coraz blizej do spotkania z Filipkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agi-nie chwal mnie,po prostu w ciagu dnia taki mega len jestem,wiec noca musze troche nadrabiac,ale masz racje to dobrze na mnie nie wplywa,wiec musze sie przeorganizowac.Z Twojej Majeczki wysoka panienka,pewnie na modelke rosnie :)
Moj Antos nie zna jeszcze Puchatka,ani Nemo.Na razie pelna fascynacja Dobranocnym Ogrodem,Teletubisiami ostatnio Caillou(taka kanadyjskie krotkie bjeczki z takim lysym kilkulatkiem w roli glownej-jak dla mnie rewelacja)

Hektorka-robisz cudne scrapki,a pochwal sie jakie smakolyki pomagalas robic tesciowej ,moze cos zgapie,bo w grudniu tyle imprez a pomyslow brak. :ico_noniewiem:

No nic dziewczyny,skoro Was nie ma to ja oddaje sie mojej odwiecznej pasji,czyli Ani z Zielonego Wzgorza.Maz kupl mi teraz w Polsce ten film,a raczej filmy i nie umiem sie oprzec.Dobranoc

[ Dodano: 2008-11-20, 23:49 ]
Hektorka-jesli chodzi o tego "faceta" rodzacego dziecko to uwazam,ze swiat staje na glowie.NIE UMIEM ZROZUMIEC JAK MOZNA CZUC SIE FACETEM I ZAJSC W CIAZE :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Albo rybki,albo akwarium trzeba sie zdecydowac,szkoda mi tylko tych dzieci,ktorych urodzil niby tatus :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Chyba staroswiecka jestem :ico_wstydzioch: ,no ale mam prawo :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lis 2008, 09:46

szkoda mi tylko tych dzieci,ktorych urodzil niby tatus
mi też szkoda, co one potem w szkole przeżyją :ico_olaboga: , nie chcialabym mieć takich poplatanych rodziców....

Katrin no właśnie ja na ostatnich nogach, w dodatku przeprowadzka i codziennie zglądam na forum, a tu tyle leni :ico_nienie: :ico_nienie:

Hektorka w biedronce są ciężarówki , za 39,90, Oskarowi napewno sie spodoba bo wybraliśmy najdluższa-a on ostatnio lubi wszystko co duuuuuuuuuuuże :-)

no kobitki już mam 2 z przodu :ico_szoking: .........tylko,żeby wcześniej nie urodzić.....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość