Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 maja 2011, 20:12

hej hej

a my znowu chorzy, Dawidek mial dziaiaj 39,2 i znowu okazalo sie gardlo, normalnie juz mam dosc tych chorob. jak sie jedna skonczy to za chwile druga sie zaczyna :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

no i mam okropny problem z robota, bo do tej pory mi moja szefowa kasy nie wyplacila za kwiecien i nawet umowy jeszcze nie mam, choc ciagle jej przypominam o niej to caly czas przeklada jej podpisanie, i nie pomylilam sie ze cos mi tu smierdzi bo ostatnio nadarzyla sie okazja zeby moje podejrzenia uzasadnic. widzialam sie z moja poprzedniczka, i ona mi wlasnie powiedziala ze zwolnila sie bo jej szefowa kasy nie wyplacala :ico_olaboga: dzwonilam dzisiaj do inspektoratu pracy, poradzili zebym pismo napisala na nich ale sama juz nie wiem c mam robic, chyba poczekam jeszcze troche ale jak mi pieniedzy nie wyplaci to bede musiala cos z tym zrobic, bo nie mam zamiaru dokladac z wlasnej kieszeni do tego interesu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

lece juz spac bo az mnie roznosi z nerwow :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 maja 2011, 22:41

jutro wasz watek przeniosę na Przedszkolaki :ico_oczko:
a to my już przedszkolaki jestesmy??????????????

jedwabna no to niezły klops z ta pracą :ico_zly: :ico_zly: a inne laski co pracują maja umowę? dostały od razu?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 maja 2011, 08:56

witam :)

dziś od rana słonecznie i oby tak pozostało :ico_sorki: ,
o 16 przyjedzie do mnie kuzynka z córką, także nie będę się nudzić
jutro wasz watek przeniosę na Przedszkolaki :ico_oczko:
a to my już przedszkolaki jestesmy??????????????
no właśnie, dziwne :ico_noniewiem:

jedwabna
no to masz nieciekawie :ico_szoking: , ponaglaj ją o wypłatę, a jak nie da to postrasz ją,
a i zdrówka dla Dawidka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 maja 2011, 07:35

witajcie

ja probuje sie pakowac ale ciezko mi idzie..cos weny nie mam :(

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2011, 07:38

witam :)

ja dziś się nie wyspałam, za późno się położyłam :ico_spanko: ,

Marcia pakuj się , pakuj, to już jutro, też bym sobie pojechała, fajnie macie, odpoczniecie,
a do jakiej miejscowości jedziecie?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 maja 2011, 07:47

a do jakiej miejscowości jedziecie?
do Świnoujscia

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 maja 2011, 11:03

hej
Marcia77, witaj w klubie u mnie tez weny do pakowania brak, chyba wrzuce co popadnie i jakos przeżyjemy :-D

Wczoraj wszystko poprasowałam zostały tylko rzeczy P bo juz mi kregosłup wysiadł.

Wróciłysmy własnie z placu z zakupami i biore sie jakąs zupe ugotować a potem jak mała połoze to chyba zwalcze to pakowanie :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2011, 15:20

my byliśmy do południu u mojej mamy, Szymek pobiegał po ogródku, przed chwilą wstał i zaraz jedziemy do babci, pogoda super :-) ,

Asia , Marcia życzę Wam miłego wypoczynku i słonecznej pogody :ico_oczko: , będziemy czekać na fotki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 maja 2011, 08:51

Asia , Marcia życzę Wam miłego wypoczynku i słonecznej pogody :ico_oczko: , będziemy czekać na fotki
:ico_sorki: :ico_sorki:

teraz tylko trzeba sie modlic zeby pogoda była :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 maja 2011, 10:07

Asia,MArcia ja tez zycze wam udanego wypoczynku i super pogody :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja w dalszym ciagu umowy niemam podpisanej, poza tym ta moja szefowa kombinuje jak nie wiem, z UP byla podanainna kwota wyplaty, potem ona mi proponuje inna, na umowie jeszcze inna pisze, nie ma wogole napisane do ktorego dnia miesiaca wyplata i normalnie mam juz tego dosc, chyba musze to gdzies zglosic, bo i wyplaty jak nie bylo tak nie ma, pozekam jeszcze do 10, ale za darmo pracowac nie bede :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość