Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2007, 22:19

Gabrysia, no fadnie.Cycochy z nich i tyle :-D

Hektorka - ja nie wiem czy to jakies psychologiczne podejscie czy jak ale my te zabawki powiesilismy w tej samej kolejnosci :-D

A tu fotki

Obrazek

zborra, jak tak placze to znaczy,ze slabo leci.Moj Jedrulek jak oproznil ostatnio oba cycusie tak wlasnie sie zachowywal :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-03, 22:22 ]
no i zobaczcie jaka furke wczoraj mijalismy na spacerze :ico_szoking:

Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

03 lip 2007, 23:10

zborra, ja jeszcze mysle, ze moze Twoja corunie brzuszek boli, moj sie tak zachowywal czasami i odkrylam, ze to z powodu brzuszka.Moze nie odbija jej sie zawsze i ma w brzuszku powietrze, ktore nie pozwala dalej jesc i stad te nerwy.Ja ostatnio daje malemu taki maly woreczek z pestkami w srodku, nagrzewam i daje na brzuszek-bardzo go to uspokaja. :ico_noniewiem:

Musze zmykac, a tu takie rzeczy ciekawe, czlowiek na chwilke zniknie a tu tatuaze robia itd :ico_haha_01: , jutro poklikam jak maly da :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lip 2007, 23:40

zborra, w drugim miesiacu zycia dziecko moze byc tak ze jest malo pokamu ale z tego co piszesz to raczej nie to :ico_noniewiem: sprawdz czy hania nie ma w buziaku plesniawek :ico_noniewiem: a moze zwyczajnie nie ma humorku... nie dawaj jej narazie sztucznego mleczka sprawdz swoim mrozinym jak masz :ico_haha_02: Gabrysia, dzieci na piersi czasem jedza nawet co pol godziny wiec przerwa 2 godz wcale nie jest taka mala :-D Moj Kacpi na butli i jje zawsze co 2 godz a wypija prawie 200 ml. :-D iw_rybka, ale furaaaaaaa :ico_szoking: tez chce taka :-D a jeszcze lepiej jakby w niej byl jakis milusi szofer :ico_oczko: :-D Jedrus na bujaczku swietnie wyglada :ico_brawa_01:
Kamilek tez super :ico_brawa_01: ( tata kamilka tez calkiem calkiem :ico_oczko: :-D )

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 lip 2007, 00:23

kurde a ja bylam zwazyc Eryczka i znowu niezwazylam bo trzeba umowic wizyte albo zamkniete albo niema kogos z waga i niewiem ile ten moj bobas wazy!!! :ico_olaboga:

a 5 mamy 2 szczepionke!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lip 2007, 00:26

Mróweczka, no to 5 zwazysz :-D

[ Dodano: 2007-07-04, 00:27 ]
Mróweczka, mialas wkleic fotki swojego skarba i co?? :ico_noniewiem:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lip 2007, 11:39

Kurcze Rybko ale fure dorwałaś :ico_szoking: , niezła bryka :ico_brawa_01: . Rzeczywiście te nasze dzieciaczki to niezłe cycochy.
Mordeczko ja myślałam, że co 2 godzinna przerwa to za często. Jak czytałam, że niektóre bąble przesypiają całą nockę to po prostu byłam w :ico_szoking: . Muszę i tak małą przyzwyczajać do sztucznego mleczka bo jak pisałam niedługo wracam do pracy, więc wstawanie w nocy co 2 h będzie dla mnie problemem. Moja praca jest na zmiany, więc ciężko mi będzie wstawać na 6 rano do pracy :ico_olaboga: .

Bardzo podobają mi się te wasze leżaczki-bujaczki, dziś zamawiam taki dla Olki, może dzięki temu będę miała więcej czasu dla siebie.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lip 2007, 11:56

Gabrysia, no moj Kacpi przesypia cala noc od 21 do 7 rano spi pozniej butla i znow do 10 spanko ale w dzien jje co 2 godziny i dupsko mu rosnie :-D
Ale powiem Ci ze dawid jak byl maly na cycku jadl co godzina w nocy tez ... jak przeszedl na butle ...niestety nic sie nie zmienilo ,budzil sie co godzina jak nie do jedzenia to do picia... i tak bylo do roku :-/ pozniej tez sie budzil na picie ale juz nie tak czesto... a pozniej budzil sie bo mial po kilka atakow padaczkowych w nocy tak wiec dopiero od jakis 5 lat ( on ma 13) mam przespane nocki z nim chociaz do tej pory obowiazkowo budzi sie na siusiu raz w nocy i ja tez musze z nim wstawac bo jest nieprzytomny i do wc trafic nie moze :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lip 2007, 12:05

M0rD3CzKa, ale mialas z Dawidkiem :ico_olaboga:

Za to Kacpi,ci wszystko rekompensuje :-D

Gabrysia, no to bez sztucznego sie nie obejdzie ale mimo wszystko jak bedziesz w domku to dawaj cycoszka.Zawsze witaminki jakies :ico_haha_02:

Mróweczka, no to masz z tym wazeniem :ico_olaboga:

My dzis idziemy na 15-sta do pediatry,zobaczymy co powie :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-04, 12:07 ]
moje chopaki walcza na piesci ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lip 2007, 12:32

iw_rybka, fajne te Twije chlopaki :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 lip 2007, 12:38

hejka :-D
melduje że jestem i zyję... ale ledwo, ledwo :ico_olaboga: bo:
po 1. dostałam wczoraj @ :ico_szoking: :ico_olaboga: i to okropnego :ico_olaboga:
po 2. juz nie wiem czy to przez zeby czy z innego powodu Vikula nie śpi mi w dzien (choć marudna jak jasny gwint) a i w nocy też nie za bardzo :ico_olaboga: budzi się już trzecią noc koło pólocy i do 3 nad ranem memla te swoje paluszki i piąstki albo trze rączkami po całej buzi i coś tam mamrocze po swojemu :ico_olaboga: a potem przyśnie na trochę i gdzieś tak od 7 rano już gada na nowo i oczy jak złotówki :ico_olaboga: a ja to śpioch jestem i brak snu w nocy to dla mnie mordega :ico_placzek: a mąz jak na złośc wział w tym miesiącu nadgodziny i juz 4 dzien jest poza domem (nawet na noc nie wraca bo i nocki wziął)... na ciotkę nie licze, a poza tym ona jak Vikula jest marudna lub płacze to się trzyma z daleka i tłumaczy, że ona nie wie jak jej pomóc :ico_zly:

no to sobie ponarzekałam :ico_sorki:
aha, i wczoraj napisałam takiego slicznego, długiego posta i go wcięło :ico_zly: mam nerwa na TT i trochę minie zanim mi przejdzie... ale wieczorkiem jeszcze zajrzę... no chyba że padne po kolejnym nieprzespanym dniu Vikulki...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość