Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 wrz 2007, 09:31

Cale 7120 g :-D :-D na szczescie to jeden dzien taki byl :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 09:35

magda26 pisze:Cale 7120 g

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o maj gad!!! 7 kilosow to sraszna waga :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja tak na jakies 6 kg licze - jutro sie dowiem.
.... no i juz pospała :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 wrz 2007, 09:35

Staram sie go nie brac na rece bo padne nie dlugo jak mialabym go dzwigac hehe na mate go klade na brzuszek ...teraz wlasnie lezy na macie smieje sie do zabawek wlaczylam mu piosenki Bebe Lilly i cieszy sie :-D

[ Dodano: 2007-09-11, 09:37 ]
tylko ze dlugi 74 i tego nie widac po nim :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-11, 09:40 ]
Dobra lece odezwe sie pozniej ide szykowac sie do okulisty z malym odezwe sie pozniej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

11 wrz 2007, 09:51

madzia kiedy chrzciny? ja mam 30 wrzesnia a jeszcze nawet zaproszen nie kupila, na szczescioe nie bede nikomu wysylac tylko wreczac osobiscie bo wszystko na miejscu

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 wrz 2007, 10:08

Dobrydobry.
Moj Mały Budzik sie rozregulował. Przesypiał juz nocki elegancko, a dzis :-D A dzis szok.. NAwoływał o jedzenie o polnocy! Nie wiem czy to przypadkiem nie przez szalenstwa lozkowe rodzicow, hehe.. Bo wczoraj z Krzysiem stwierdzilismy ze zafundujemy sobie jakis super sexik. I wyciagnelam czarna sexowna bielizne, zapalilismy swieczki o zapachu czekolady.. I było suuuper :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D No a potem juz super nie bylo, bo Miska trzeba bylo nakarmic. Wybałuszył swoje oczyska, rozdarł sie na całe gardlo i... czar namietnosci prsył hihi :):
Ale to pewnie moja wina - bo ja glupia baba- bylam sama w domu i wykapałam go o 19:40 :ico_wstydzioch: specjalnie zeby sobie obejrzec m jak Milosc.
No glupia,glupia baba.. I masz babo placek - stało dziecko, bo je rozregulowałam. I o.
A dzis wykanczam prace i jade do psorka ja oddac. Mam nadzieje,ze jakos przejdzie i nie posadzi mnie o plagiat - a mogłby mogłby :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: hehe..
Zaraz bede ujezdzac odkurzacz, pozniej zelazko :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: i :ico_pranko: a potem błoga chwila sam na sam z :ico_kawusia: ...
No wiec co? Do roboty!
Alinko - bombowe te foteczki z włosami! hihi
Madzia- Aleee Ci Marcinek rosnie. Super! Oby tak dalej - tylko zeby nie rosł tak cały czas,bo sie skonczy na 3 metrach hihi :ico_haha_01:
Jasnie Pani - wspolczuje.. Ja to nie wiem cojest grane. Pokico, Krzys takij jaj mi nie robi.
Kamilko! Co do tych aukcji! Wchodzisz na http://www.imageshack.us/
Tam wybierasz sobie zdjecie jakie chcesz wkleic na stronke, klikasz host it! i wyskakuje ci strona z linkami.Tzn z hasłami do wklejenia. I kopiujesz to, co znajduje sie w okienku NA DOLE for websites.
Wchodzisz na aukcje ktora sobie tworzysz, masz to okienko gdzie wpisujesz tekst itam u gory nad okienkiem masz zakładki:Edytor wizualny, edytor html. Wchodzisz w html,zjezdzasz na samiusienki dół tekstu i w ostatniej linijce robisz tak:
< BR > ...( ten kod skopiowany...) < BR > - oczywiscie bez spacji. Klikasz w edytor wizualny isprawdzasz czysie udało.
No. Mam nadzieje, ze jakos do tego dojdziesz i ze dosc jasno wytlumaczyłam hihi :-)Trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 wrz 2007, 10:09

cześc wszystkim czerwcówkom

jako że kończę dziś 27 latek to stawiam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: a dla karmiących :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: no i oczywiściek obowiązkowo :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Pierwszą osobą która złożyła mi .życzenia była moja córka, bo po wieczornej zabawie z tatą wyła w niebogłosy do północy, a potem zasnęła. Tak więc \stwierdziłam że robiła wszystko żeby nie zasnąć do północy i złożyć mamusi ż yczenia. A jak w końcu zasnęła to spała do 5ej, zjadła ok 6ej zasnęłła i obódziła się ok 8.30. Teraz jest włóżeczku i przewraca oczkami na wszystkie strony żeby całkiem nie zasnąć, ale chyba jej się to nie uda, bo zbiera ją coraz bardziej. A ja korzystam i nadrabiam na TT.

Madziu moja Emi to kruszynka przy twoim synku, bo tydzień temu ważyła 4740, więc dziś to może ma 5kg, tylko że ona to w sumie już lipcowa dziewczynka.

Co do urodzinek to nie będę świętować, tak jakoś wyszło, tylko wieczorem szwagry na kawke przyjadą.

[ Dodano: 2007-09-11, 10:09 ]
hahahahahaha spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 wrz 2007, 10:48

ASIU NO TO PIJEMY!!!!!!!!!!!!!! NAJLEPSZE ZYCZONKA. ABY EMI BYLA ZDROWA I WESOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
LEOS DZIS KONCZY 2 MIESIACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WIEC POSWIETUJEMY RAZEM
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D :-D

JA ZMYKAM PO PRYSZNIC BO IDZIEMY NA WAZENIE PAPAPA :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 wrz 2007, 11:19

Dla Leosia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: niech rośnie zdrowy i radosny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu no to imprezka :ico_zdrowko: Wszystkiego najjjjjjjjjj radości , zdrówka i pociechy z Emi i męzulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda to Marcinek faktycznie duzy jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zmierzyłam teraz Waneskę - 63 cm.. a waga to nie wiem 2 tyg, temu wazyliśmy na domowej, było 5100 więc chyba norma :-D

Co zaś do jedzenia, to mogę Was zadziwić..bo moja pannica bije rekordy... Ona zjada co 2 godziny po 150-180 ml, parę razy zjadła 200, kiedyś dobiła do 230 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to był ten tydzien (ubiegły chyba) kiedy to nasze dzieciaki taki apetyt miały :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: teraz to bez 150 ml to nawet do niej nie startuję... czasem wyciąga cyce i dalej marudzi, a wiem ze w cycach gdzieś 130 ml uzbiera się :ico_oczko: więc Waneska widocznie największy obzartuch na forum :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Frydza Wikusia jest słodziuka, te jej puce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szkoda ,ze Wańka(hehe) takich nie ma
Karla Twój Jacuś zniewala.. bawi się na brzuszku? Moje dziecko stanowczo protestuje hehe ale i tak ją kładę, przynajmniej bardziej się zmęczy i jest szansa ze chociaz na 20 minut uśnie w dzień :-D
Juli gratuluję prawie udanego wieczoru erotycznego :ico_oczko: karol wraca we czwartek albo piątek, tez cos wykombinujemy..hmmm moze mu coś zatańczę, bo w środę ma urodziny :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 wrz 2007, 11:49

Asiula, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! :ico_prezent:

Madziorka, sto lat także dla Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda, Marcinek duży rzeczywiście. Moja Helenka 23 sierpnia ważyła 5700 :ico_szoking: , teraz na pewno do 6 dobiła, ale jakoś tego po niej nie widać, bo długa jest. Spróbuję ją dziś zmierzyć, bo sama jestem ciekawa ile już urosła.

Karla, synek przecudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jaśnie Pani, mam nadzieję, że Luśka już grzeczniutka jak zawsze.

A ja dziś się poddałam... NIE BĘDĘ robić tego ćwiczenia na symetrię ciałka!!! No przynajmniej nie tak często jak kazała lekarka. Bo skoro ma być wykonywane PROFILAKTYCZNIE to po co mam męczyć i stresować dziecko. Moja biedna niunia tak bardzo przy tym płacze i jeszcze patrzy mi w oczy z niemym pytaniem "co ty mi mamo robisz?". Nie dam rady, psychicznie nie dam rady, ot co. Zawsze po ćwiczeniu przytulam Heleneczkę, a ona patrzy mi w oczy i uśmiecha się przez łzy...Nawyk trzymania główki na lewą stronę zwalczamy cały czas, w sumie to teraz Helenka chyba więcej śpi na prawej stronie niż na lewej. Asymetria twarzyczki znika. Razem z Krzysiem podjęliśmy decyzję, że rezygnujemy z tego ćwiczenia. Bo jeszcze przez tą profilatktykę to się dziecko nabawi jakiegoś urazu psychicznego...

Aha, co do spania, to Helenka w dzień śpi dość długo, czasem się zastanawiam czy nie za długo.... Tak ogólnie, to ma dwugodzinne, a około południa nawet dłuższe drzemki na przemian z godzinnymi lub dwugodzinnymi okresami czuwania i zabawy. No i obowiązkowo śpi w aucie i wózeczku :).

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 wrz 2007, 12:47

Madziorka to :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Leosia

u nas z sexikiem tez już coraz lepiej i prawie już nie boli :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Aniu jako matka wiesz najlepiej czy twoja niunia potrzebuje to ćwiczenie i twoja matczyna intuicja na pewno właściwie ci podpowiada. też mysle że chyba nie warto męczyć dziecka tym bardziej że główka coraz lepsza a Helenka polubiła prawą stronę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość