kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

21 lis 2008, 11:14

Hellooo kobitki :)
Co tu takie pustki, jak CARO neta nie będzie miała to chyba nam wątek padnie. No, ale ja się melduję posłusznie na kawce. Jutro jedziemy do Katowic w odwiedziny do chrzestnego Kariny i dzisiaj taki dzień małych przygotowań. Tak sobie właśnie myślę, że musze zaliczyć dzisiaj jeszcze sklep dziecięcy, bo znajomi do których jedziemy, będą mieć na wiosnę dzidziusia i pasuje coś kupić maluszkowi.
Pozatem to wszystko u nas po staremu, zima idzie bryyyy. Kupiłam Krystianowi kombinezon na allegro, mam nadzieję, ze bedzie taki jak na zdjęciach, jak przyjdzie to wam się pochwalę moim zakupem. Jeśli chodzi o Mikołaja to Krystianowi też kupimy jakąś ciężarówę, a Karinie to jeszcze nie wiem, ona dostanie w szkole prezent, a ja jej kupię jakiś drobiazg. Takie jak to mówią grubsze rezenty robimy sobie pod choinkę.
CARO - łał :ico_szoking: 29 dni, kurcze ale to zleciało. Nie dawno napisałaś nam że w ciąży jesteś, a tu już proszę Filipek wyjdzie z brzuszka Super. To będą dla was cudowne święta. Nie przemęczaj się przy tej przeprowadzce i pogłaskaj brzusio od ciotek :ico_haha_02:
KATRIN - ale ty jesteś pracowita kobitka, ja w przyszłym tygodniu podam ci fajny przepis na sałatkę z kurczaka i kapusty pekińskiej. Łatwa do zrobienia i bardzo pyszna. Cieszę się że wyjazd do Pl się udał, no i może byś się nam pochwaliła zdjęciami z wesela, chętnie byśmy tą sukienkę bez pleców zobaczyły.
AGI - moja synowa super dziewczynka Buziaki dla was.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lis 2008, 11:17

witam :)
caro, za kilka dni już możesz rodzić... kurcze ale ten czas leci :ico_brawa_01: :ico_szoking:
hektorka, ja myślę że ta kobieo-mężczyzna skrzywdzi te biedne dzieci.. paranoja jakaś... :ico_haha_01:
agi, to Ci wysoka panna rośnie :-D
Mój Kacpi nie ogląda bajek ale wiadomości owszem :-D no i wszystkieeeee reklamy :-D

[ Dodano: 2008-11-21, 18:27 ]
hop hop jest tu ktoś??????!!!!!!?????????!!!!!!

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 lis 2008, 20:29

hello

Katrin zrobiłam sałatke gyrosa, rybke po japońsku, jaja faszerowane, no podstawa golonki w piwie.

caro kamil cięzarówki to ma 3 szt, jedna to taką dużą, jeszcze nie wiem zobaczy, na swieta mam prezencik kupujemy mu taki warsztat z narzędziami, a na mikolaja nie mam pomysłu.

M0rD3CzKa, moze Kacpi bedzie jakis dziennikarzem

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lis 2008, 21:55

Cześć :-) Jak zwykle zmęczona, ale tak się za Wami stęskniłam, że wpadłam na chwilkę :-D Nie mogłam się oprzeć. Poczytałam Was, ale moje myśli są zajęte nieco czym innym i nie mogłam się skoncentrować. Miałam manko, zanim się wyjaśniło (nieporozumienie) zdążył mnie szef zj..ć :ico_placzek: Nerwów się najadłam jak nie wiem. Ale mniejsza o to. Z tym gburem zaczęłam walczyć jego własną bronią- wyobraźcie sobie, że przeszedł metamorfozę :ico_szoking: Może nie jest dla mnie super słodki, ale chociaż traktuje mnie jak człowieka :ico_szoking: Od razu lepiej się pracuje.
Caro, no w szoku jestem!! Przecież "zaledwie" miesiąc temu cieszyłam się, że jesteś w ciązy a tu proszę--- niedługo będziesz znowu rozpakowana :-D I proszę Cię- nie wyprowadzaj się tam, jak masz nie mieć neta, nawet przez kilka dni :ico_sorki: :-D Toż nam już ten wątek na bank zamkną :ico_oczko:
Ten artykuł o facecie w ciąży napawa mnie obrzydzeniem. Ja też jestem staroświecka i nie mogę tego zrozumieć, nawet nie będę próbować. Zryte umysły ma te "małżeństwo". TFU :-) Tylko dzieci mi szkoda... Mam nadzieję, że wyrosną na NORMALNYCH ludzi. Już teraz im współczuję- tego wytykania palcami...
M0rD3CzKa, no to ambitny zięć mi się szykuje- już teraz nie w głowie mu zabawy, tylko poważne tematy :-D :-D
no i może byś się nam pochwaliła zdjęciami z wesela, chętnie byśmy tą sukienkę bez pleców zobaczyły.
podpisuję się obiema ręcami :-) Wy tu o gotowaniu pyszności a ja tylko kanapkami żyję... Już mnie mdli na samą myśl. Wieczorami nie chce mi się smakołyków robić, rano narzekam, że nie ma co jeść. A mamie się nie chce robić :ico_placzek: Może w niedzielę upichcę sobie tę sałatkę z ryżem i kurczaczkiem, co mnie Mordeczka naumiała robić :-) Mam już smaka od paru dni a przybrać się nie mogę...
Co do prezentów to ja sama nie wiem... jeszcze się zbyt głęboko nad tym nie zastanawiałam :ico_noniewiem: O takie coś mi do głowy przyszło, ale muszę przemyśleć temat: http://www.allegro.pl/item480838900_tel ... _akij.html Albo jakiś głęboki wózek lub łóżeczko dla lalek. Te pierwsze bardziej mi pasuje, bo to tej maniaczce teletubisiów radość chyba sprawi :-) nie wiem nawet co jeszcze jest na allegro, nie przeglądałam. A co reszcie rodziny to już nawet nie chcę myśleć :ico_olaboga: Że tak powiem, zaczyna się pierdolec przedświąteczny. Chociaż nawet miły, jak to wszystko będzie już leżeć pod choinką :ico_oczko:
A u mnie śnieg cudownie pruszy... Kocham pierwszy śnieg :-) Dziecko mi padło a ja lecę pod prysznic, ciuchy naszykować, paznokcie porobić i spaaaaać :-)

[ Dodano: 2008-11-21, 21:03 ]
albo takie coś http://www.allegro.pl/item484154624_tel ... it_tv.html
u nas teraz na topie teletubisie :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lis 2008, 22:40

Kolka, fajnie masz że Julka lubi coś normalnie dziecięcego. Kacpiemu jakbym chciała kupić to co lubi to musiałabym albo komplet garów albo jeszcze lepiej mopa z wiadrem :-D :ico_puknij: Ostatnio od Jarka dostał odkurzacz i to jest jego najbardziej ulubiona zabawka....prócz moich garkó :ico_haha_01:
hektorka, ale mi smaka zrobiłaś na sałatkę gyros mniammmm :D
chociaż tą z ryżem i kurczakiem też bym wszamała :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lis 2008, 23:03

Kacpiemu jakbym chciała kupić to co lubi to musiałabym albo komplet garów albo jeszcze lepiej mopa z wiadrem :-D :ico_puknij: Ostatnio od Jarka dostał odkurzacz i to jest jego najbardziej ulubiona zabawka...
Jejuuuu, taki facet to spełnienie marzeń każdej kobiety! :-D A weź Ty się odczep od niego, co? :ico_nienie: :-D
A mnie ten gyros jakoś nie podchodzi... zjeść, zjem jak ktoś poda :-D Ale bez rewelacji :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-21, 22:07 ]
http://www.allegro.pl/item479755328_kuc ... 75_cm.html a może dziadków namówię na coś takiego? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 lis 2008, 23:25

HEJ DZIEWCZYNY DAWNO SIĘ NIE ODZYWAŁAM. U nas, a właściwie u mnie nie za ciekawie. Ze wszystkimi skłócona, choć w sumie nie wiem o co tak naprawdę :ico_szoking: teściowa wczoraj powiedziała mi bardzo wiele niemiłych słow, w stosunku do mojej osoby, a ja tak strasznie nie lubię jak mnie ktoś ocenia. W sumie nie powinnam się obrażać bo to oznacza, że zniżam się do jej poziomu, ale!!!postanowiłam nigdy się do niej nie odezwać :ico_nienie: teśc jest mi w tym momencie na razie obojętny do niego się odzywam,ale tylko służbowo i tylko dlatego, że praktycznie się nie widzimy. Mąż?????hmmm mąż nie wiem zastanawiam się czy ja w ogóle go znam???? :ico_szoking: także odechciewa mi się wszystkiego. Jej nawet nie patrzę w oczy, i tak będzie już zawsze!!!A najdziwniejsze jest to, że ja się z nią nie pokłociłam, powiedziałam tylko coś ogólnie i ona zaczęła mi mówić ajkiż to ja niedobry człowiek i masę złych cech charakteru. hmmm cieszę jedynie z tego i mam satysfakcję, że nic nie odpowiedziałam. Że mnie ta jędza nie sprowokowała. W sumie to i lepiej, że jesteśmy na dystans, ale zabolały mnie jej słowa mimo wszystko, bo z tego co powiedziała nie zgadza się nic. No i zabolało mnie, że mąż słuchał i się za mną nie wstawił :ico_placzek: a ona jechała na mnie a ten siedział jak nonono wołowa i słuchał. zaczynam zauważać u niego cechy synia mamuni, niestety....

druga sprawa remont a razcej ocieplanie piwnic, a ja mieszkam na parterze!!!!!!!Wiercą w ścianę aż nóż podskakuje na stole, Olcia się strasznie boi, bo szum niesamowity, martwię się o nią teraz każde uderzenie w ścianę wyrywa ją ze snu z płaczem :ico_placzek: dziś cała się trzęsła, nie wysypia się :ico_placzek: a to ma trwać 2 tygodnie :ico_placzek:
sporo ludzi nie wyraziło na to zgody, no bo ca ocieplenie piwnicy w wieżowcu. Moi teście jak najbardziej, bo za darmo to oni by i nonono wzięli jakby było ładnie przystrojone. Nagle jędza stwierdziła, że jej zimno, a ciągle w bluzce bez rękawów siedzi :ico_puknij:
zastanaiwm się czy nie zabrać Oli i pojechać do domu na czas tego chorego remontu

usg. skierowanie dostałam,a le co mi z niego jak nie mam gdzie go wykonać. w jednym szptalu dopiero na styczeń drugim nie robią, prywatnie 70 zł :ico_olaboga: jednym słowem zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny wyżaliłam wam się, ale nie pocieszajcie mnie, wiem w każdym małżeństwie są lepsze dni i gorsze, ale mnie jest tak strasznie przykro, nigdy nikomu nie właziłam w nonono i nigdy nie będę, dla mnie to poniżenie. zastanawiam się jak można być tak bezczelnym jak jędza......


z tego wszystkiego zapomniałam co miałam wam napisać :(

aha co do prezentów to my z racji tego ze Ola kocha samochody :-D kupujemy jej jeździk
o ten http://www.allegro.pl/item481259102_wie ... _film.html

[ Dodano: 2008-11-21, 22:28 ]
kolka no widzisz Ty inteligentna dziewczyna, wiedziałam że szybko typa rozpracujesz :-)

Mordeczka moja Ola też lubi sprzątać, a najbardziej zamiatać :-D

[ Dodano: 2008-11-21, 22:35 ]
no a tak szczerze, to ja nie wierzę w tego gościa w ciązy, gość otrzymywał testosteron, skąd mu się wzięło jajo do zapłodnienia????bzdety. na dodatek z łechtaczki mu się zrobił penis, którą se teraz wsadza w żonę, ależ ludzie maj wyobraźnię :ico_puknij: jednoczenie współczuję ich dzieciom, mieć rodziców ze spaczoną psychiką......tragedia

[ Dodano: 2008-11-21, 22:40 ]
fajne te teletubisie, te pierwsze bardziej mi się podobają :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 lis 2008, 10:04

Delicja kochana, nie smutasuj się, bo mi bedzie smutno, najlepiej to jedz do rodzicow, jestem z Tobą myślami....najbardziej przykro,ze mąż nie jest za Tobą :ico_placzek:

Kolka domki teletubisiowe są super, tylko troche drogawe, my teraz full wydatków :ico_olaboga: , wiec prezenty tak do 50 zł

Hektorka ja nawet nie chce mówić ile my samochodów już mu kupiliśmy :ico_wstydzioch: , na szczęście już bedzie miął swój pokój zeby to wszystko trzymać :-D

dziewczyny nie rozpiszę się , bo zaraz lecimy z atakiem na meblowe sklepy :-)

całuski dla wszystkich, mam nadzieje,że sie n ie rozsypię :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-23, 09:01 ]
no ładnie, nikogo nie ma, oj dziewczyny nieładnie...............

my wczoraj juz po zakupach meblowych........część ciuchów już przerzucona na mieszkanko.....wiecie co jak tak poakujemy, to tyle rzeczy jest do wyrzucenia,że :ico_szoking: , jak my mogliśmy tak życ z tyloma niepotrzebnymi rzeczami :ico_olaboga: ...sam się człowiek zagraca :ico_olaboga: .....dziś ciąg dalszy pakowania, G. kładzie płytki....

ciężkie dni teraz u nas....wczoraj krzyż mnie bolał...

pozdrowienka :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lis 2008, 00:19

Hej :-D

Wpadam na szybko sie zameldowac ze zyje... Nie napisze wiele bo jestem po prawie 2 tygodniowym maratonie w pracy i padam na ...

Przyznaje uczciwie ze Was nie poczytalam, ale wszystko nadrobie w czasie wolnego :ico_sorki:

Pochwale sie tylko, ze Robert ma nowa prace i zaczyna ja od 1 grudnia. W sasiednim miescie ale za to duzo lepiej platna... Ja nie wytrzymalam i pojechalam szefowej po zyciorysie i zapowiedzialam ze w najblizszym czasie odchodze a ona... mnie przeprosila i... ZAPROPONOWALA AWANS I PODWYZKE w zamian ze nie odejde... A ze ja sprzedawna jestem to przyjelam jej propozycje...
Viki rozrabiara na calego, mowi jak na lekarstwo... Na topie ma teraz dwa slowa "baja" i "jaja"... Probuje ja wiec nauczyc mowic "ale jaja" ale chyba rozumie ze to nie za madre, bo odpowiada mi "NIE"... Z dalszego chwalenia sie :ico_wstydzioch: drugi dzien z rzedu mamy kupke w nocniku :-D

Stesknilam sie za Wami baaaaaaaaardzo...
Buzialki :***

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 lis 2008, 10:15

Kasik tak sie ciesze,że u Was same dobre wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , widzisz jakoś wszystko sie ułożyło :-)
A ze ja sprzedawna jestem to przyjelam jej propozycje...
ja też bym była :ico_haha_01:
drugi dzien z rzedu mamy kupke w nocniku
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas cały czas przeprowadzka....dziewczyny kiedy to się skończy :ico_olaboga: :ico_olaboga: ....a widoki za oknem u nas bajkowe, śnieguuuuuuuuuuuuuuuuuu :-) , musze chyba wyciągnąć sanki i na troche iść z synalkiem :-)

na szczęście hemoroidy już mniej bolą...dziś jeszcze do gina, zobaczymy co sie tam dzieje :-)

gdzie są wszyscy :ico_noniewiem: ....już powoli sama do siebie piszę....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości