Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 sie 2010, 21:51

wspaniała partia dla mojego synusia :ico_oczko:
A wiesz, że wczoraj oglądałam z Jolką foto Tymka i mówię do niej, że "w sam raz kawaler Ci rośnie". Hehe... swatki się znalazły :ico_oczko:

Doszedł wózek! Wygląda ładnie ale na aukcji opisywali że parasolka rozkłada się do leżenia a ona rozkłada się, owszem ale do pozycji półsiedzącej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A Jolki prawie w nim nie widać :ico_haha_01:
Jak obfotografuję (może jutro) to pokażę!

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

26 sie 2010, 22:18

Qanchita ach my swatki!!! :-D Może jakieś biuro założymy, będziemy dzieciaki w pary tuż po urodzeniu kojarzyć? A rodzice nam w wielbłądach płacic będą jak dobrze córkę sprzedamy :-D :-D :-D
Koniecznie pokaż jutro tę spacerówke, my tez juz powoli się rozglądamy za parasolką bo sporo jeździmy autem z Małym , a to do jednej babci, a to do drugiej i wygodniej taki składany wózek niz nasz taszczyć, zwłaszcza ze z tyłu z wózkiem w bagażniku musi się pies zmieścić :-D :-D

zborra pewnie, że nie poganiaj Tomusia, nigdzie się nie spieszy :-D Tymek też nie siedzi, podnosi się, ale jeszcze trochę mu brakuje..Spoko, maja czas nasze chłopaki jeszcze

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 sie 2010, 10:18

Zborra pewnie że nie ma co poganiać! Ja poganiałam Jolkę żeby zaczęła się obracać i pełzać a ona ani jedno ani drugie! Pewnie na złość matce.

W ogóle to dzień dobry! Smętnie dziś za oknem :ico_noniewiem:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

27 sie 2010, 15:44

dzień dobry a jak wieczór
za oknem szaro i ponuro, cały dzień się snuję po domu, nic mi się nie chce i Tymek też jakiś niewyraźny...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

27 sie 2010, 19:32

A ja dziś dostałam pierwszy okres :ico_zly: a tak fajnie było bez... No,ale liczba karmień się zmniejszyła to mogłam się spodziewać.Wstrętnie się czuję :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 sie 2010, 21:30

a ja jeszcze nie dostałam a juz miesiąc nie karmie :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 sie 2010, 21:36

hej!

Qanchita, a jaki to wózeczek? słuchaj ale jeśli to ma być tylko wyjazdowa parasolka to wystarczy przecież nie? z tych parasolek to chyba żaden się do leżenia nie rozkłada....ale moja Hania miała taki od 6miesiąca i spoko było, bo nawet na zimowych spacerach nie spała....luz!
hormiga, też już szukacie wózeczka? dobrze, że ja mam po Hani....a w razie W jeszcze chusta :ico_sorki:
karmelka, łączę się w bólu...ja dziś dostałam drugą @.....
jagodka24, a Ty się tak nie ciesz, hehehe..............niedługo się pewnie i Tobie ten luksus skończy....

u nas cały dzień leje....mam dość..............

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 sie 2010, 21:56

ni emam juz rok i kocham ten stan
ale napewno sie niedługo pojawi

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 sie 2010, 22:43

zborra, to nie tylko wózek na wyjazdy ma być. Ma nam służyć do wszystkiego bo ten wielofunkcyjny deltim który miałam daję do niani a parasolka będzie w domu.
Zupełnie leżące też są bo oglądałam takie w sklepie, najtańszą znalazłam za 280zł a na allegro kupiłam za 120 + przesyłka (niestety nie leży).
Ale nie jest źle! Dziś byłam już z małą na zakupach, zasnęła oczywiście na półleżąco i chyba było jej wygodnie bo nie opadała :ico_brawa_01:

Dziewczyny Wy już @ liczycie :ico_olaboga:
A kysz!!! Ja jeszcze nie mam na szczęście ale liczę się że może się w każdej chwili zjawić bo karmię też rzadziej. No i zaczęłam brać Azalię a po hormonach też może się @ pojawić.

[ Dodano: 2010-08-28, 09:50 ]
Chyba jesienna chandra mnie dopadła :ico_olaboga:
Ryczeć mi się chce z bezsilności. Mała ostatnio marudna strasznie, nie wiem... może wreszcie zęby, bo już inaczej tego nie potrafię tłumaczyć! Nic nie mogę zrobić i na nikogo nie mogę liczyć. Mąż wraca ostatnio z pracy o 20, dziś też musiał iść a w poniedziałek wyjeżdża do Hiszpanii na tydzień i za chwilę córka zapomni jak tata wygląda. A tak się strasznie cieszy jak go chwilkę rano widzi.

A może @ dostane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 sie 2010, 09:57

Qanchita, a....no ale widzisz, mała nie protestuje , więc jej wygodnie. dacie radę!
to biedna jesteś, tak sama.....jeszcze jak mała marudzi...Ale masz bratową?szwagierkę? blisko prawda??? to i tak już coś...
a mówisz, że Jolka marudna? mój płacze jak tylko znikam mu z oczu...ogólnie jest taka pierdoła z niego..........Mi się wydaje, że Hanka jak miała pół roku to już bardziej kumata była......ale facet to facet.................

miłego dnia!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość