Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 paź 2007, 11:35

ludzka głupota nie zna granic;(

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

02 paź 2007, 11:40

Ale sie u mnie w okolicy porobiło
Mielismy niedaleko taki plac zabaw, trawa, kolorowe urządzenia, 2 piaskownice... moze niezbyt piekny, ale przyjazny dzieciom.
Postanowiono plac zmodernizowac. Jakis intaligent zaprojektował, a inny to zatwierdził.... Plac wyłożono kostka betonowa, a pod urzadzeniami bedzie wysypany żwir!!!!!!!
JUz widze te odrapane kolana, rozbite noski....
Moja koleżanka napisała do rzecznika praw dziecka, ten napisał do naszego prezydenta miasta. Ale jak znam zycie to nic nie da, bo machina juz poszła w ruch....
I co my biedne mamy mamy teraz zrobić?
to przykre...
wprawdzie my nie chodzimy na place zabaw,bop mamy swój malutki placyk na podwórku przed domem...ale z opowiadań koleżanek wiem,że takie są potrzebne...no ale wyłożony kostką :?: Po co :?: żeby trawsko nie rosło :?: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 paź 2007, 12:22

Temat placów zabaw to w ogóle temat rzeka i w tym temacie jest jeszcze wiele wiele do zrobienia!!

A my dziś byliśmy na wizycie u alergologa. W sumie nic nam nie powiedziała. Kazała eksperymentować z mlekiem modyfikowanym bo może mu już alergia przechodzi. Dostałam jednak karteczke, że nadal mogę otrzymywać nutramigen na recepte. W styczniu mamy przyjść to może zrobi już małemu testy z krwi.

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

02 paź 2007, 13:24

ja na szczescie nie mam prolemu z placem zabaw. francuzi akurat bardzo dbaja o dzieci obok domu mamy 3 place zabaw i duzy park w ktorym jest wszystko place zabaw, rzeczka malutka, kaczuszki itd.
jeslichodzi o mleczko to ja kupuje takie gotowe z witaminami i tylko wlewam jej do butelki podgrzewam i gotowe. z tego co wiem to w polsce tez jest takie mleko nazywa sie mamo ja rosne z firmy candia polecam jest naprawde dobre a zwlaszcza na wyjscia z dzieckiem gdzie nie trzeba brac mleka modyfikowanego meczyc sie gdziez z rozrabianiem itd.

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

02 paź 2007, 13:30

Bozenka ale masz ładny, duuuzy brzuszek :-)
Pamietam jak pisalas o dwoch kreseczkach na tescie a tu juz meta :-) jejku jak ten czas leci, zycze ci powodzenia i ekspresowego porodu :ico_oczko:

Su jeszcze nie widzialam betonowego placu zabaw, paranoja. Przeciez to nawrt jak dziecko ze zjezdzalni zjedzie to tylkiem na ziemie upada, a na beton...

Młoda chodzi od jakiegos czasu i powtarza maminia a dzis wreszcie jej wyszło mamunia. Chodzi od rana, powtarza i sie cieszy. Hehe a mi tez milutko :ico_oczko:

Nie wiem jak u was ale u mnie pogoda pod znakiem zapytania. Popaduje. Szkoda bo na spacerek bym sie przeszla z niunia.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 paź 2007, 13:34

Witam1
U nas dziwna pogoda,niby słońce ale jakoś tak jakby miało padać,chmurzy sie cosik :(

Kacper od niedzieli gada koteta co ozn.kotleta
pytałam go w porze obiadowej chcesz ziemniaczki a on na to "niee ,koteta" widział wcześniej że kotlety są na obiad hihi :ico_brawa_01:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

02 paź 2007, 13:47

Obrazek
jedno z ulubionych zajec Natalki - spuszczanie wody :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 13:50 ]
kasiekk moja natalka tez jest zdecydowanie miesozerna :-D
lubi co prawda ziemniaczki zupki i inne ale miesko to jest to co lubi najbardziej
:ico_brawa_01: dla Kacperka

[ Dodano: 2007-10-02, 13:53 ]
kupilyscie juz moze jakies cieplejsze butki dla szkrabow. Chodze po sklepach i nie moge sie zdecydowac czy opłaca sie jeszcze kupowac posrednie na jesien czy od razu zimowe

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 paź 2007, 18:12

brawa dla kacperka:) a ja ciągle czekam na słowo mama. powtarza już super, ale do mnie nie powie czort mały:)

bożenko też o Tobie dziś myślała, że nie dawno mówiłaś: a oto co zobaczyłam dziś rano, i wklejona fotka testu:)


iwona
dobry pomysł z tym mlekiem. mati jest co prawda alegikiem, ale muszę pokombinować. dobry więc pomysł mi podsunęłaś bo jeśli kupię modyfikowane i go wysypie to muszę wyrzucić, a candia jest mniej. a kaszkę normalnie też na tym robisz???

Marzena25
my kupiliśmy miesiąc temu butki jesienne z CCC (40 zł-do kostek), a teraz kupiliśmy 2 numery większe dużo za kostkę z kożuchem też w ccc za 60 zł. polecam bardzo są super. na rzepy. mówią, że zima ma być sroga, ale jeśli masz na teraz to kup chyba tylko na zimę

Mati też mięsożerny.Ale ziemniaki też wcina z jugurtem lub śmietaną i nogę od kurczaka najlepiej całą na raz:) dziś sobie zrobiłam cappucino z bitą śmietaną i mu posmakowała. wcinał z miseczki:)



Kasiekk chciałam zapytać czy wiesz może jak nazywa się kurs niemieckiego lub certyfikat by uczyć niemieckiego w klasach 1-3 i przedszkolu??? kurde dzwonie do szkoły językowej oni nie wiedzą, dzwonię do podstawówek oni nie widzą;) trzy światy!!!

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

02 paź 2007, 19:45

matikasia, TO MLEKO JEST W TAKICH LITROWYCH BUTELKACH JAK ZWYKLE MLEKO A ESLI CHODZI O KASZKE TO U NAS NIE MA CZEGOS TAKIEGO WIEC NIE ROBIMY. FRANCUZI UZYWAJA TAKICH ZASYPEK O ROZNYCH SMAKACH I JA TEZ NA NOC DOSYPUJE OLIWCE TAKA ZASYPKE A W DZIEN TO TYLKO MLEKO TAKIE SAMO BEZ NICZEGO JEJ DAJE ONO I TAK JEST DOBRE TAKIE SLODKIE HEHE.
MOJA MALA TO AKURAT WOLI RYBKE NIZ MIESKO , LUB TEZ MAKARON KUPUJE JEJ TAKI KOLOROWY I BARDZO JEJ TO SIE PODOBA BO SAMA SOIE GO JE.
A JELI CHODZI O BUCIKI TO JA MAM MANIE NA PUNKCIE DZIECIECYCH WIEC MOJE DZIECKO MA ICH BARDZO DUZO NA ZIME JUZ JEJ KUPILAM DWIE PARY HEHE MA TEZ TAKIE NA JESIEN I ADIDASKI Z NIKE SLICZNE SA A SANDALKI W KTORYCH CHODZILA LATEM TRZEBA BEDZIE JUZ SCHOWAC :ico_noniewiem:
A JESLI CHODI O SLOWO MAMA TO JUZ MOWI DO MNIE A JAKWRACA TATUS Z PRACY TO WOLA PAPA NIEWIEM CZEMU NAUCZYLA SIE PO FRANCUSKU HEHEH
ALE SIE ROZPISALAM HEHE

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

02 paź 2007, 20:04

matikasia pisze:bożenko też o Tobie dziś myślała, że nie dawno mówiłaś: a oto co zobaczyłam dziś rano, i wklejona fotka testu:)

:-D zleciało bardzo szybko

Antoś ma buciki sznurowane na jesień a z zimowymi jeszcze troszkę poczekamy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość