Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 sie 2008, 10:54

Jagna30 śliczna córeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 sie 2008, 11:00

Cześć Laski :)

Wpadłąm na chwilę korzystając z okazji, że mała jest u Tatusia na rękach :)

dziękuję Wam wszystkim, ANIA_ZABA - Tobie w szczególności za przekazywanie informacji, niestety nie miałam czasu Was doczytać, ale na pewno przekazałyś wszystko dokładnie :)

Przepraszam, jeśli nie odpisuję na jakieś sms-ki, ale teraz nie mam do tego głowy, Zuzia jest baaaardzo absorbująca i dopiero się siebie uczymy... Płacze sporo, je jeszcze więcej, karmię piersią, pokarm miałam praktycznie od razu.

Od wczoraj jestesmy w domku i bede się starala do Was zagladac w miare mozliwosci, bo Pan wezmie sobie 2 tyg. zwolnienia, wiec troche mi pomoze :)

Poród był straszny, połóg nie jest taki tragiczny po cc jak się spodziewałam - gorzej jak Mała płacze, a nie wiadomo jak jej pomóc, bo najedzona i sucho... srece pęka... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Nie mam niestety czasu wstawic Wam teraz fotek małej przez Fotosik, ale udalo mi się kilka wstawic na N-K, bo inaczej wszyscy znajomi by mnie pewnie zlinczowali, wiec jeśli możecie to obejrzyjcie sobie tam, jesli ktos nie ma na mnie namiarow, to podajcie na PW, please...

Ja w miare mozliwosci bede się starala zaglądac do Wasi na N-K ze swiezymi zdjęciami :)

Trzymajcie się, ja lece robic jakies pranko, bo się tego nazbieralo po szpitalu :)

caluski :)

JAGNA - gratulacje, mała piękna :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A czy któraś z Was już się rozpakowała????? Oprócz mnie i JAGNY?? Jak się czujecie??

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 sie 2008, 11:10

Gie, heja, gratulacje jeszcze raz! Twoja mala jest przepiekna :-) :-)

do rozpakowania zostaly jeszcze 3 sierpniowki: sensibel, szkrab no i ja... margarita sie rozpakowala :-) i Iwona H rowniez... tak wiec wiecej sie rozpakowalo niz nie.. a dopiero polowa miesiaca! :-)

Trzymaj sie tam i informuj na biezaco o postepach!!

Aha, chyba z 20 osob przezywalo Twoj porod online :-D hehe, fajnie to wygladalo, co chwile ktoras pisala "jest juz? wiecie cos? juz po?" :-D
na 2 watkach sie to toczylo, tu i na UM :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 sie 2008, 11:16

dziękuję :)

no jednak mi się udało wstawić kilka fotek, a teraz już naprawdę zmykam, trzymajcie się, postaram się zajrzeć za jakiś czas :)

No i gratulacje dla rozpakowanych Sierpniówek, a dla reszty kopmoak nonono na popęd ;)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 sie 2008, 11:20

Gie kochana Zuzia jesz sliczna, jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I MEZA !!!!

Jejku już nie mogę doczekać się naszego syneczka, kiedy ja będę mogla go przytulic, ach.....

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 sie 2008, 12:18

Witam serdecznie.

Malentwa przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Juz niedlugo bo tylko terminowe 3 dni i bede tulic moje :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Mala coraz mniej ruchliwa jest daje tylko znaki ze u niej ok a tak pewno zbiera sily na wyjscie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

15 sie 2008, 13:14

Gie, jak Zuzia ślicznie się uśmiecha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rozkoszna kruszynka, piękna jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaglądaj do nas jak tylko znajdziesz chwilkę i szybkiego powrotu do formy :-)

shoo, szkrab, no to teraz się scigamy, która pierwsza? :-D
Co do czopa, to ja taki sluz miałam ok 3 tygodnie temu i jak widać nic...więc z tym czopem to naprawdę róznie bywa.

A ja dalej się toczę.... nawet nieźle się czuję, tylko to stawianie się brzucha i parcie w dól, jak za bardzo i za szybko się podniosę czy przyspieszę, to dosłownie staję jak wryta tak mnie łapie , niby bardzo nie boli ale nieprzyjemne to jest :ico_noniewiem: na jutro termin, ale coś nie wydaje mi się ze się rozpakuję.Chociaż... dzisiaj jeszcze wybieram się na imieniny 20 km od nas, droga wyboista więc może mnie coś ruszy jak będziemy wracać. mały się uspokoił, czasem tylko kopnie w żeberko :-)

A tak wogóle to chyba powoli powinnyśmy myśleć o nowym wątku dla sierpniowych dzieciaczków, jak myślicie?

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

15 sie 2008, 15:08

gie Zuzia fajniutka, czy mi sie juz wydaje czy wasze maluszki sa wszystkie wieksze od mojej niuni???? :ico_olaboga: czy moja taka tylko mala????
sensibel i shoo i szkrab, a Wy to juz tez tuz, tuz z tego co piszecie, trzymam za Was kciuki...napewno bedziecie mialy szybki i latwy porod, bo jak moze byc inaczej:))))pozdro

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 sie 2008, 15:28

sensibel, no wiem wiem, ze ten sluz nie znaczy, ze zaraz zaczne rodzic .. ale ja nie mialam zadnych objawow wczesniej, a teraz ten brunatny sluz, bol w podbrzuszu, skurcze (ciagle bezbolesne).. i jakos tak dziwnie sie czuje, chcialabym sie w ten weekend rozpakowac i mam przeczucie, ze to moze nastapic :-) czego i Wam zycze :-)

delfi1, Twoja malutka chyba rzeczywiscie byla mniejsza niz dzieciaki Gie i Jagny.. ale rownie urocza :-) taka kruszyna doslownie :ico_brawa_01:

i dzieki za slowa otuchy co do porodu :-) trzymajta kciuki :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 sie 2008, 20:42

To ja tylko wpadam milej nocki zyczyc . No moze sie ktoras jeszcze rozpakuje dzis w nocy :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość