hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 lis 2008, 15:46

hej kobitki, ja tylko na momencik

Dzisiaj chodze jak pijana, gdyz moje dziecie w nocy prawie nie spało, obudził się o 0.30 a zasnął o 4.30, więc jakaś jestem zakrecona. Ach ale sukces bo skończyłam prasować, a zaczełam już jedną partię w sobote, ale nie skonczyłam, no i dzisiaj sie wziełam i zrobione, jejku jak ja tego nie nawidze robić!!!!

caro, och to teraz macie roboty z tą przeprowadzką, u nas tez dużo śniegu, wczoraj juz na sankach byliśmy, kamil miał taką radeche że szok, a pies tym bardziej.

kasi.k, super że nawtykałas babie, i widzisz troche postraszyc nie zaszkodziło i awansik super.

Kolka, dla ciebie tez duze brawa, ze nie dałaś się temu facetowi.

delicja, współczuje ci kochna, pakuj walizke i do mamy, tak się tak nie stresujesz.

M0rD3CzKa, Kamil również w garkach siedzi, ale najbardziej lubi mlotek do ubijania kotletów, wyciąga go i woła ATA ATA

A ja czekam na telefon w sprawie mojej pracy do srody mają dać znać, ciekawe czy zadzwonią, ale jakoś się nie nastawiam na nią bo za dużo chętnych było, a wiecie jak człowiek nie ma znajomosci to nonono.

Zaraz powkejam troszke fotek bo juz dawno sie nie chwalilismy

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 lis 2008, 16:31

Witajcie,u nas o dziwo tez snieg i to juz od piatku :ico_haha_01: wprawdzie topnieje szybko bo u nas za cieplo,ale ciagle troche sypie,wiec jest powiedzmy bialawo.Bylismy z synusiem na spacerku,ale koszmarne!Nie chce rekawiczek a rece zgrabiale z zimna :ico_zly: Potem ani isc nie chcial ani sie wozic a ubrany w zimowy kombinezon wazyl tone,wiec mocno sie natrudzilam,zeby go zaciagnac do domu.

Kasik-i widzisz jak sie juz wszystkie problemy prostuja,ciesze sie bardzo,a jak tam mama wrocila do WAs?I gratuluje nocnikowych postepow.Zuch dziewczynka.

Kolka-super,ze ustawiasz powoli kolesia,zobaczysz jeszcze kumplami zostaniecie :)
Tak mi tymi teletubisiami zawrocilas w glowie,ze pol nocy szukalam na niemieckich stronach takich zabawek :)Dziekji za pomysl,Antos na pewno bardzo sie ucieszy z takiego prezentu.Prosze o przepis na ta salatke co za Toba chodzi

Hektorka-to trzymamy kciuki o ta Twoja prace,a ja jeszcze poprosze o przepis na golonka w piwie.Nie zazdriszcze takiej nocy,ale tez takie miewam,wiec wyobrazam sobie Twoje samopoczucie.Prasowania tez nienawidze!!!

Delicja-przykro mi bardzo,ze musisz przechodzic takie nerwy,moze Twoj maz nie chcial rozpetac trzeciej wojny swiatowej i dlatego sie nie wtracil w kazanie swojej mamy,mysle,ze jednak na osobnosci to jej przemowi do rozumu.Nie bardzo jednak radze uciekac na pare dni do mamy,bo to nie rozwiaze problemu,moze porozmawiaj z mezem jak bardzo bolaly Cie slowa mamy i brak reakcji z jego strony.I razem wymyslcie dobre rozwiazanie.Trzymaj sie kochana,tez nadejda dla Was dobre czasy,zobaczysz



Caro-ja Cie podziwaiam,z atkim duzym brzusiem chce Ci sie jeszcze na sanki wyjsc majac caly przeprowadzkowy mlyn kolo siebie.Jestes naparawde Wielka.

[ Dodano: 2008-11-24, 15:36 ]
Kari-my juz ubraniowo na zime przygotowani.Zdjecia z wesela nie wkleje,bo tak mi sie przytylo ,ze tylko siedziec i wyc mi sie chce jak na to patrze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Prosze dajcie mi kopa w tylek i pilnujcie,zebym nic juz nie jadla :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-24, 15:38 ]
Kari-i pamietaj,ze czekam na przepis :)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 lis 2008, 17:11

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-24, 16:16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-24, 19:12 ]
katrin, przepis na golone w piwie bardzo prosty

Ja zawsze kupuje takie małe goloneczki, ok 10 szt.
warzywa - woszczyzne - seler, por, pietruche, i 2 marchewki
1 piwo jasne,
1 piwo Karmi
wegeta

najpierw podsmażam golonki, tak mocno, i do gara, tam już mam obrane warzywka, zalewam to wszysko piwem jasnym i karmi, dodaje wegety, a jeszcze ziele angielski i liść laurowy, i wszytko gotuję az golonki beda mięciutkie, przewaznie robie to jeden dzień przed impezką, Po ugotowniu zostawiam golonki w tym wywarze, aby przeszły, a przed imprezką je wyciągami na blaszke i do piekarnika, torche je podlewam tym wywarem i gotowe golonki, wszyscy się obiadali az im uszy się trzesły.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 lis 2008, 22:26

hEKTORKA-dzieki za przepis,na razie musze sobie jednak golonka odpuscic az zaczne wygladac znow jak czlowiek,ale na pewno kiedys skorzystam ze smakowitgo przepisu.

A teraz apel do anglojezycznych kolezanek,znalazlam takie Teletubisie na angielskiej stronie i zastanawia sie czy one rzeczywiscie tancza?Mozecie mi to przetlumaczyc? :ico_sorki:
http://www.teletubbies.com/productdetai ... njqN3IEb-1

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lis 2008, 23:24

cześć!
Poczytałam was,a le kurczę nic nie pamiętam :ico_wstydzioch: To może w skrócie: Ja też często chodzę jak niedotleniona przez zarwane nocki z Julką, w pracy niemal zapałkami podpieram powieki. Kamilek to suuuper facet. A u nas śniegu tyci tyci...
Kasik, brawa dla Ciebie za odwagę i podjęcie mądrej decyzji :-D
Katrin, pokaż nam te zdjęcia a my Ci powiemy czy powinnaś się odchudzać :-) Ten tubiś z linka to u nas w każdym sklepie jest. Jego taniec polega na kiwaniu się na boki przez jakieś 1,5 minuty, gra teletubisiową melodyjkę i mówi tylko Twinky winky. I tyle. Jeśli miałaś na myśli poleczkę lub nawet to co jest w bajce to niestety.... My mamy takiego http://www.allegro.pl/item489231654_tel ... bies.html- po 2 czy trzech dniach poszedł w odstawkę. Fajnie popatrzeć w sklepie, ale powiem Ci szczerze, że szkoda na to kasy. Tego tańczącego też. Bo tańczy cały czas tak samo, to nie jest zabawka na temperamenty naszych dzieci :ico_haha_01: . Nie ma w tym żadnej inicjatywy dla nich :ico_noniewiem:
No to ja znowu pochwalę się krótkim pokazem mowy mojej Juli :ico_wstydzioch: gada już prawie wszystko i to tak czasem ładnie, że szok! I w ogóle muszę się poskarżyć, bo wszystko wymusza płaczem, wrzaskiem i szczypaniem, mało śpi, dużo je. I jest po prostu złośliwa. Ale jak ma dobry humorek to jest przekochana., A tu link http://www.wrzuta.pl/film/dvaNFyfr22/100_3823 A ja idę się kąpać i palulu :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 lis 2008, 23:36

katrin tanczy tzn kiwa doopka i raczkami macha i w jedenej raczce ma jedna melodyjke a w drugiej druga i oczkami mruga...moj Eryk ma takiego zoltego...dostal jakis czas temu od wujka i nierozstaje sie z nim...troche go przydusza to wtedy ten skrzeczy heh...mi sie podoba... i Eryk tanczy tak jak on:D:D

[ Dodano: 2008-11-24, 22:41 ]
kolka Julcia super mowi :ico_brawa_01: ...ja to jestem pelna podziwu ze Ona tak dzielnie i spokojnie ta wieze buduje...spadaja Jej klocki a Ona spokojnie poprawia...Eryk w zyciu...cos mu spadnie to tym rzuci i jeszcze podepcze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2008, 00:04

Dzieki dziewczyny :ico_sorki:

Kolka jestem zachwycona, powalona na kolana mowa Julci :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale to musi byc super moc sobie tak pogadac z corcia... Ogromnie Ci zazdroszcze i chyba dluuuuugo jeszcze bede...
A musze Ci powiedziec, ze masz sliczny glos :ico_brawa_01: Bardzo przyjemny i cieply...

Katrin tak jak napisaly dziewczyny Teletubis tanczy... ale na przyklad moja Viki bawila sie nim zaledwie jeden dzien... Moze Antos jest wiekszym milosnikiem Teletubisiow i dluzej bedzie sie tym bawil... Podziel sie z nami zdjeciami z wesela i nie wykrecaj kilogramami, bo my nie wredna kolezanka czy tesciowa :ico_nienie:

Mroweczka jakbys pisala o mojej Viki, hihi... Dla niej wieze z kolckow buduje sie tylko po to by potem ja rozburzyc reka lub kopnieciem :ico_olaboga:

Hektorka podrzuc troszke tego sniegu do nas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja tak bardzo tesknie za tym cudownym widokiem osniezonych drzew i tym skrzypaniem pod nogami... A zdjecia mi sie nie wyswietlaja :ico_placzek:

Caro jestes moja idolka :-D Na koncoweczce ciazy, w chaosie przeprowadzki i remontow a jeszcze masz ochote na sanki... Pelny podziw :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-24, 23:15 ]
Hektorka zdjecia mi sie teraz wyswietlily... Sa swietne a z Kamilka juz taki mezczyzna :ico_brawa_01: A po zdjeciu na tle sniegu, teskni mi sie za nim jeszcze bardziej...


Co do prezentow na Mikolaja to my juz mamy gotowy... O taki: http://www.mailorderexpress.com/cgi/pfi ... l%3D129622
A tu jej polski opis: http://www.allegro.pl/item490978754_lal ... _gwar.html
Nie patrzcie na cene, bo udalo nam sie lalke kupic w promocji...
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 14:46 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 lis 2008, 09:41

dziewczynki jestem jeszcze....żyję :-D :-D , sanki zaliczone, bez rekawiczek jak u Katrin :-D -prawdziwe chłopy :ico_oczko: .....nie poodpisuje na posty, bo myślenia mam teraz od groma :-) , zkręcona jak baranie rogi jestem :-D , kurcze nawet nie mam czasu posłuchac julki bo u mnie tak długo sie zawsze ładuje to ze szok

pozdrowienka kochane....idę zaraz na wymaz :-)

a wczoraj byłam u gina z tymi hemoroidami :ico_wstydzioch: , dał mi jakies tabletki jeszcze dodatkowe, na szczęśćie jest już dużo lepiej :-)

ech to ja spadam :-)

jubel u nas :ico_olaboga: i na tym mieszkaniu i na tamtym :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2008, 15:17

Hej :-D
Stawiam :ico_tort: i :ico_zdrowko: lub :ico_kawusia: na imieninki...

A trzem pozostalym Kasiom zycze WSZYSTKIEGO NAJ :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:


I zasypie Was troche zdjatkami :ico_sorki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 lis 2008, 20:48

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich naszych Kasieniek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

w tym tygodniu bedę miałą przerwę w necie przez parę dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości