Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 lis 2008, 16:17

Czesc :): Ja dopiero co sie wygrzebałam.. Wrocilam kolo 6 do domku, wstalam o 12.. Potem sniaanko, misiowanie na kanapie, prysznic, malowanie.. A teraz Mis wstal i siedzi na nocniczku. Zje obiadek i pojedziemy na spacer, a potem do moich rodzicow.

Madziorka- Widze, ze tez Ci sie krzesełko spodobalo. Wydaje sie, ze ma naprawde duzo funkcji i mam nadzieje, ze zainteresuje naszych chłopakow. Ja jeszcze rozgladam sie za cos z drewna- bo wlasnie Mis strasznie przepada, za takimi zabawkami. Masorter, takie klocuszki z młotkiem i ostatnio kupilam mu fajna zabawke disneya - http://allegro.pl/item450131060_450131060.html lubi to strasznie. A ze ja lubie Kubusia puchatka... to mamy sliczna zabawke :):
Ja bede jeszczemyslala..

O, jest lament w domu, lece. Zjemy obiadek i jedziemy, bo dzis Misiu nie ma chyba humoru. A szkoda.. Chcialam jakies radosne foty porobic :(

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 lis 2008, 20:24

Witam Madziorka zdięcia super naprawdę a fryzurka Lelusia powala , czirokezik kochany.
Metrowiec to takie przekładane ciacho dośc wysokie a mi wyszlo jeszcze większe , fotek nie zapodam bo ciacho zjedzone hi hi hi

Frydza a jeździk to macie takie autko do odpychania tak?

Alexandrowicz Aluś napewno zmiany odczuwa i poprostu czuje się bezpieczny z mamusiową rączką :ico_oczko:

A my dziś byliśmy na baseniku 2 godz. Wiki pierwszy raz w poduszkach pływała hi hi do pontonika prawie wogóle nie chciała wchodzic . Po paru połknięciach wody zakapowała że trzeba ją wypluwac hi hi .A jak pieskiem próbowała płynąc no
:ico_szoking: i to sama chciała mi mo tego że wodą się na początku krztusiła to moją pomocną dłoń odpychała . No i zaliczyliśmy pierwszą ślizgawkę wodna , Ale tego to trochę się wystraszyła

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 lis 2008, 21:07

Troche zdjec z milego dnia :):
A naklikam pozniej, bo Duzy zaraz bedzie plumkał pod nochem :):
Obrazek
Obrazek
http://s2.zapodaj.net/19314910.jpg.html
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lis 2008, 21:23

Juli super fotki!!! jestescie swietna rodzinka!!!
widze ze misio lubi butelki
wiecie kazde dziecko no moze wiekszosc tuli misia tak? a lelek bierze butelke (plastikowaa) i tak z nia siedzi u mnie na kolanach np hehe
nie no swietnie co?

ja uciekam
lelus dzis goraczkuje
nic mu nie jest wiecej. widac ze te czworki go dobijaja...
od rana troszke marudny
ale wieczorem nastalo apogeum.. bidulek
takze zmykam zmienic adasia bo lelus wtulony w tatusia
a potem bedziemy razem na gorze przy nim czuwac
moze przy jakims filmie

buzka i do jutra papa
oby bylo lepiej

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 lis 2008, 22:32

Witam :-D my caly dom poza domem bylo fajowo :-D :-D Wiki zachwycona krowkami i kotka wytulila :ico_oczko:
Wrocilismy do domku i kapiel,niunia bez pampersa biegala chwilke,poszlam po ciuszki do jej po0koiki i wracam a tu kupa na ziemi :ico_szoking: :ico_szoking: niezly czad,Wiki stoi zadowolona i mowi fuuuuuu!!


ALEKSANDROWICZ napewno sie zaklimatyzujecie i bedzie super :-D


edyta29 pisze:Frydza a jeździk to macie takie autko do odpychania tak?
tak tak dokladnie!!
Ale fajnie spedziliscie dzien na baseniku super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a z Wiki chodzisz na normalny basen??


JULI superowa z Was rodzinka ,szczesliwi i usmiechnieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


madziorka hihi, oby bylo lepiej i goraczka przeszla i wyszly zebolki Lelusiowi :ico_sorki: :ico_sorki:


ANIU dzis mi sie fotka wyswietlila,super twoje skarby :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

11 lis 2008, 23:51

cześć Dziewczeta!!

przeczytałąm tylko ostatnią stronkę bo net tutaj chodzi jak żółw.. :ico_zly: jak ja będę teraz Was czytać??!!! :ico_olaboga: zawsze era miała wszedzie dobry zasięg a tutaj zarówno komórka jak i net kiepsko funkcjonuje :ico_olaboga:

Juli - zdjęcia fajniiutkie!!!Miś śliczniutki!!!jeszcze raz napisze - extra ma czuprynke!!!aaa bardzo mi sie podoba Twój kolor włosów, pamietasz jaki to odcień?wiem ze kazda firma ma inne,, ale ciekawi mnie :ico_sorki:

Madziorka - wczoraj juz nie odpisałam, ale dzis -- fajny imprezowicz z waszego Leonka, no i pomysłowe te imprezy na zachodzie :ico_haha_01: :ico_oczko: szkoda że Lelek tak te czwórki przechodzi, u nas tez dawały o sobie znać, w efekcie jedna juz widoczna cała,, dwie czesciowo widac a czwarta jeszcze niewidoczna ale dziąsło napuchnięte..

Frydza - pisałas o wychodzeni z łóżeczka Wiki --mój Alek jak spał w turystycznym, a miał tam jeszcze taki zwykły materac podożony, to czasem sie zamachiwał nogą, i sie garnał do wychodzenia :ico_olaboga: ale jakbym nie zareagowała to by wypadł :ico_olaboga: wiec jak czytam że Wiki wychodzi to sobie myśle ---matko ale jak????taka ostrożna jest????mój by od razu wylaował na podłodze..,wiec jak w dzien spał to zawsze zerkałam czy spi a w nocy juz bylo spokojniej bo zazwyczaj spal i zanim by sie rozruszał to zawsze byłam obok, a teraz w normalnym łózeczku juz nogi nie jest w stanie przełożyć wiec nawet jak sie starał dziś to nie wyszło mu :ico_oczko:

Edytka - super że Wiki tak sie podobało na basenie!!!więc teraz bedziecie sie wspólnie relaksować w wodzie :ico_brawa_01: podziwiam za ciasta, czy metrowce czy wiezowce,..ja tez chciałabym umiec piec, gotować, ale tak mi to trudno wychodzi :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: po pierwsze lenistwo, po drugie antytalent, plus inne cechy charakteru ktore przeszkadzaja w kuchennych podbojach.,..ale może kiedys sie to zmieni :ico_noniewiem:

Aniu - zdjęcie Helenki z Tatusiem śliczne!!!Helenka wydaje sie byc baardzo podobna do taty :-) pewnie drugie maleństwo będzie wykapana mamusia.. :-)

a u nas dziś dzień minał fajnie, Alek spał ładnie w nocy, więc odespalismy poprzednią nocke..w sumie pierwszy nasz dzien tylko we trójke, ze sobą, na spokojnie, swoim rytmem....

specjalnie dlatego żeby dzis miec spokój z gotowaniem wczoraj sobie wsz podszykowałam a tutaj dzis rano sobie uzmysłowiłam że..nie mam przypraw, oprócz soli:ico_haha_01: więc obiad był typowo Aleczkowy :-D bardzo zdrowy jedynie z odrobina soli :-D
no ale to nie popsuło naszych planów.. :-)

jutro zmiana tempa, musze zadzwonic w sprawie pracy, jutro albo pojutrze, no i jedziemy do tesciów, oni 20 km od nas mieszkają :ico_olaboga: a tesciowa ma imieniny jutro wiec trzeba odwiedzić...

no i znów zmęczona jestem strasznie :ico_sorki: w głowie pustka, w oczach łózko..

pozdrawiam Was dziewczyny, do miłego!!!!

[ Dodano: 2008-11-11, 23:04 ]
aa - mój Alek od kilku dni w sposób bardzo charakterystyczny i inny niz dotychczas wyraża że cos mu nie pasuje, zazwyczaj swoja złośc, czy niezadowlenie wyrażał przez konkretny płacz i tego typu krzyki a teraz częściej okazuje takie stany taką minką rozczulajacą jak nie wiem co---robi niemowlecą podkówke tylko taka mega podkówkę oczka mu sie robia kreseczki w ogole wszytko marszczy na buźce i tak siedzi albo biegnie albo do mnie albo do tatusia w zależności kto co przeskrobał :ico_oczko: a jak to u Was dziewczyny wyglada?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lis 2008, 11:03

Witam z :ico_kawa: zaraz zabieram sie za prasowanie :ico_oczko:


Aleksandrowicz pisze:---matko ale jak????taka ostrożna jest????mój by od razu wylaował na podłodze..
ona to robi strasznie ostroznie,opuszcza sie powoli po łózeczku,takze krzywdy sobie nie zrobila,ale od 2 dni nie wychodzi gora oby tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki:


Aleksandrowicz pisze:--robi niemowlecą podkówke tylko taka mega podkówkę oczka mu sie robia kreseczki w ogole wszytko marszczy na buźce i tak siedzi albo biegnie albo do mnie albo do tatusia w zależności kto co przeskrobał a jak to u Was dziewczyny wyglada?
hihi u nas podobnie,Wiki robi smutna minke,wczoraj jak walnela kupke na podloge to miala mine taka ze szok,jeszcze takiej niuni nie widzialam!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 lis 2008, 12:40

Dzien dobry!
Ja chcialam sie pochwalic, ze moje skubane dziecko, przespało druga noc z rzedu - cała! Wczoraj 12 h, dzis 13,5!!! Szok! Wstal o 9:30 i tylko dlatego, ze go obudzilam poranna toaleta :):
Duzy pojechal po kartki do mojej ksiazeczki RUM, a my sie sniadankowalismy i bawilismy... Ale... Mis nie w sosie dzis. Juz spowrotem w lozeczku- jak poszlam do toalety to spadl z kanapy - na czolko - i guza ma bidulek.. A teraz chodzil jak pijany nietoperz, jeczał niesamowicie.. iwyrznal w kant polki jak przechodzil.. Wiec wpakowalam go do lozeczka, dalam smoka i lezy slodziutko i wypoczywa.

Dziekuje za mile komentarze naszych fotek :): Wczoraj wlasnie bylismy nba Starowce na spacerku i zaszlismy do mojej knajpki - a dla Misia to raj. Mnostwo przyrzadow, guikow, wlacznikow, kostkarki, chlodziarki.. Wszedzie lampeczki i przyciski.. No i dwoch wujaszkow ktorzy wyrywali sobie Misia z objec :-)
Bylismy na gofrach z cukrem pudrem... o ktorych trajkotalam caly dzien.. A pozniej wyglupialismy sie w domciu. Co widac na fotach. Duzy jest niesamowity w wygłupianiu - potrafi sie tarmosic z Malym pol godziny,godzine...Az obaj sa spoceni i bolą ich brzuchy ze smiechu :-)

A dzis jedziemy na 15:30 do dermatologa- z uczuleniami Misia... i moimi! Od chyba miesiaca mam drobniutka wysypke na nogach- wyglada jak gesia skorka.. I swedzi jak cholera :/

Za oknem w miare ładna pogoda, nie jest az tak zimno.. Ładny ten listopad. Jstem w szoku! Oby juz w grudniu byl czysty sniezek, zeby mozna bylo na sankach poszalec!

Madziorka- Swietna imprezka dla dzieci! Zazdroszcze. Tam to maja glowy do urzadzania rozrywek dla maluchow. I wy mozecie poznac nowych ludzi, Lelek jest w gronie dzieci..Super. A my taki smutny zywot tutaj.... jesli chodzi o atrakcje zimowe dla bąbelków... :/

Aleksandrowicz- ten kolor na glowie to naturalny! :): hehehe. Jak farbowalam, to nie na stałe i czekoladowym brązem.. Bo Duzy lubi ciemniejsze. A teraz mam swoje - naturallll :] hihi.

Frydza- ale jaja z Wiki kupska na podlodze ;): hehe. Dobrze ze nic nie wysmarowała tą kupka- jak Wiki Edyty kiedys! Hehe. Dzieci są tak nieprzewidywalne... :):

Aniu - sliczne zdjecie taty z Helenka.. Ale Ciebie to zesmy nie widziały sto lat! Pokaz nam brzusio - czyli Weroniczke :-) Juz niedlugo wyskoczy i bedzie na swiecie! Ciekawa jestem jak Heleneczka bedzie sie obchodzic z siostrzyczka.

Dziewczyny, czy ktoras wie co u alinki? Wanesski nie widzialysmy sto lat.. Macie do niej jakis nume? Gadu, tel? NApisalabym conieco.

Uciekam - Mis chyba padł, wiec nastawie pranie i zrobie jakis obiadek, zeby miec spokoj na dwa dni :-)
Miłego, slonecznego dnia :-*

A! Chcialam tylko dodac, ze znow ogarnela mnie allegrowa goraczka izamowilam juz chyba z 5 rzeczy w ciagu ostatnich kilku dni.. Czekam teraz na paczki - jak na prezenty :):A wszystko dla Misia :P

[ Dodano: 2008-11-12, 12:58 ]
Ejjj... Co tutak pusto!? Nie zostawiajcie mnie samej :( Mis spi, Duzego nie ma, zupa wstawiona, pranie tez... Tylko musze sie zmobilozowac, zeby sie umyc i pomalowac... Ale nie chce mi sie i tyle :P Wcinam jogurt i zwyczajnie sie nudze.

Patrze sobie w okno i mam baaardzo smutny widok - mianowicie taka biedna, zniszczona dzielnice... szare, brudne domy i dłuuugie srebrne rury z ciepłem :/
brrr. Ide nad sobą popracowac, bo widze, ze towarzystwo gdzies sie zmyło!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lis 2008, 14:17

JESTEM JA :-D mieszkanko ogarniete,poprasowane itd,Wiki spi,okolo 15 maja mi Agusie przyprowadzic :ico_oczko: napewno Wikunia sie ucieszy hiihi


Juli pisze:Ja chcialam sie pochwalic, ze moje skubane dziecko, przespało druga noc z rzedu - cała! Wczoraj 12 h, dzis 13,5!!! Szok!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super super ,oby mu tak zostalo :-D
Alegrowe szalenstwo mnie tez wzielo,ogolnie ciuszki dla Wiki,ostatnio przyszly paczuszki i rewelka lepsze niz na zdjeciu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-12, 13:18 ]
Juli pisze:Dziewczyny, czy ktoras wie co u alinki? Wanesski nie widzialysmy sto lat.. Macie do niej jakis nume? Gadu, tel? NApisalabym conieco.
ja mam gg Alinki,napisalam do niej ale bez odzewu!

[ Dodano: 2008-11-12, 13:46 ]
WKLEJE PARE FOTEK

ECHHHHH moze otworze i wyjde na balkon
Obrazek


YHMMMMMMM
Obrazek


W SKLEPIKU NA ZAKUPKACH
Obrazek


Obrazek


Obrazek


I NOWA FURA
Obrazek


TYLEM TEZ JEŻDZE
Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 lis 2008, 14:48

Oooo Frydza na posterunku :): JA tez obowiazki wypelnilam.. i teraz siede z kawka przy kompuuterze.
Ostatnio kupilam Misiowi na allegro swiateczne skarpetki i pizamke :-) Duzy sie smieje, ze sie podniecam swietami jak przedszkolaczek i przebierze sie dla mnie za Mikołaja :): To fakt.. nigdy chyba tak sie nie cieszyłam na Swieta.. Kupuje juz prezenty, gadzety swiateczne, swiece.. pierniki.. Rzeczy dla Misia.. Zele pod prysznic w ksztalcie choinki, mikołaja i rudolfa... I jutro podlaczam dvd zeby puszczac Misiowi - i sobie :): - swiateczne bajeczki. To jest magiczny czas.. i czuje, ze musze wlozyc w to cale serce, aby było idealnie!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość