Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

10 wrz 2010, 17:54

malgoskab, fajowo, że możesz częściej zaglądać :ico_brawa_01:
ja ostatnio mam wiecej czasu rano bo Krzys w przedszkolu
no to ja mam to samo
ostatnio K zaprowadzał młodego do przedszkola wiec wstałam tylko żeby dać całusa i dalej do wyrka
ten czas od 8.00 do 12.30 jak igor jest w przedszkolu strasznie mi sie dłuży
jakoś nie jestem przyzwyczajona do nic nie robienia i mi sie strasznie dłuży ten czas :ico_noniewiem: ale z drugiej strony fajnie tak troche teraz poleniuchować bo potem juz tak nie będzie
co do sprzątania to ja jakoś nie mam weny dzisiaj
jutro idziemy na wesele wieć też pewnie mi sie nie bedzie chciało ze ścierą latać :ico_noniewiem: a jest mi coraz ciężej przez to że tak mnie w pachwinach boli, że wstać chociażby z fotela nie mogę :ico_noniewiem:
ejustysia, a Wik płacze pewnie bo malutki jeszcze i musi miec mamusie przy sobie

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 wrz 2010, 18:08

a Wik płacze pewnie bo malutki jeszcze i musi miec mamusie przy sobie
on poprostu cycol jest a synek malgoskib jest w tym samym wieku. MOjej kolezanki córcia tez zostaje z babcia teraz nawet na 3 miesiace bo ta w wakacje wyjechala do pracy i nie maja problemów, tysiace dzieci do zlobka chodzi zostaje z nianiami ciociami babciami a on nawet z tata nie chce jak widzi ze wychodze a mi juz ciezko troszke jest chcialabym chociaz zeby 2 dni po kilka godzin byl w zlobku ale czarno to widze, zreszta miejsc pewnie tez nie ma
przez to że tak mnie w pachwinach boli,
współczuje ja w 1 ciazy tak sie czulam w pachwinach bolalo biodro bolalo cala opuchnieta i kregoslup bolal a teraz tylko te wymioty no i przez to slaba jestem ale poza tym odpukac nic nie boli

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 wrz 2010, 21:34

czesc :-)
melduje sie :-) mowie Wam jak ja mam dosc tego remontu a to jeszcze do wtorku pewnie potrwa :ico_zly: a potem sprzatanie wszystkiego z tego kurzu pylu, ech :ico_zly: ale juz bede miala swiateczne porzadki we wrzesniu porobione :ico_oczko:
aniaj84, super, ze synek juz coraz chetniej chodzi do przedszkola :ico_brawa_01:
co do rajstopek ja mojemu jeszcze nie zakladam.
ejustysia, moj w wieku Twojego synka tez mnie nie odstepowal na krok, ani na minute, i z nikim go nie zostawialam, z nikim oprocz meza, bo z mezem to od samego poczatku. Nigdy z tym problemu nie bylo, ale tak zeby na dluzej z babcia, czy na noc to jak skonczyl 2 lata.

Tez sie juz kiepsko czuje, ciezko mi, puchne, brzuch sie napina, na dole kluje, spojenie boli, a w pachwinach jakas blokada i bol :ico_placzek: tragedia normalnie, a na wadze juz 14 kg in plus :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 wrz 2010, 21:58

Tez sie juz kiepsko czuje, ciezko mi, puchne, brzuch sie napina, na dole kluje, spojenie boli, a w pachwinach jakas blokada i bol :ico_placzek: tragedia normalnie, a na wadze juz 14 kg in plus :ico_olaboga:


_________________

jeszcze tylko 2 mieszki :) :):)


a ja jestem zla i wsciekla, mój mąż jak chce wyjsc do kolegi to zachowuje sie jak dziecko - kolega mieszka w oznaniu i przyjezdza czasem na weekend i to zawsze w nocy ( bedzie za pól godziny) podsluchalam rozmowe tel. wiec mój mąz wiedzac jak nie znosze tego kolegi nie zapyta wprost nigdy czy moze wyjsc tylko przychodzi i nazeka jaki to on ma los ze on ma dosc ludzi nie chce mu sie do nikogo wychodzic i ze chce dzis posiedziec ze mna ( a z kolega juz jest umówiony) zaczyna sie podlizywac sztucznie a potem o byle duperele sie czepia zeby sprowokowac awanture - ze niby ja zmusze go potem do wyjscia z domu) no tyle ze ja go znam 8 lat a nie 2 dni i nie wkurza mnie ze tak robi - jego problem ze jest glupi tylko dlaczego robi glupią ze mnie ? czy on naprawde mysli ze ja lapie sie na jego glupie dziecinne gierki? Boże jakie te chlopy glupie

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 wrz 2010, 22:03

jeszcze tylko 2 mieszki :)
nie wiem czy w zaistniałej sytuacji to duzo czy mało :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-10, 22:04 ]
Boże jakie te chlopy glupie
swieta racja Justysia, swieta racja :ico_zly:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 wrz 2010, 10:57

hejka:)
ja od rana domek ogarnelam, poprasowalam na weselne wyjscie wszystko nam, zrobilam tiramisu dla mojego taty bo uwielbia a ma jutro urodzinki i idziemy na obiad do rodzicow :-D na 13 ma przyjsc kumpela fryzjerka ktora mi cos z wlosami zrobi..
dzis u nas naprawde super pogoda slonko swieci baardzo przyjemnie;)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 wrz 2010, 12:53

Wpadłam tylko na chwile odświerzyć fotke :ico_oczko: i uciekam bo mam gościa zaraz..
Obrazek
30,3tc

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 wrz 2010, 14:10

AniaR super fotka:)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

11 wrz 2010, 15:05

hejka
krzysio jeszcze spi choc juz powinien wstawać

Ania R fryzurka super, bardzo mi sie podoba i w ogóle nie widać ze coś przytyłas w ciąży

ejustysia jesli chodzi o żłobek i Krzysia to Krzys tez jest cycus mamy, ale nie mielismy wyjscia bo ja juz nie daję sobie z Krzysiem rady cały dzień a jak bedzie Malutka to tym bardziej bedzie ciezko bo W jak idzie do pracy to na cały dzień i wraca na kąpanie dopiero wiec sama widzisz
poczatki byly trudne bo plakal bardzo jak go W odwozil i troche poplakiwal w ciągu dnia ale widzę ze juz jest coraz lepiej i w ciagu dnia juz prawie nie placze i przy odwożeniu tez jest lepiej , wiec to kwestia czasu tak jak my sie musimy przyzwyczaic do nowych sytuacji to dziecko tez tego czasu potrzebuje
a chcielismy Krzysia wczesniej wyslać do żłobka żeby miał czas sie przyzwyczaić a po drugie jak go odbieram to teraz jeszcze jestem tylko dla niego i mam czas, nie chcielsmy go oddawac dopiero wtedy jak pojawi sie Mała, zeby nie czuł sie odrzucony czy coś podobnego
mysle że to dobra decyzja, tym bardziej ze sie nauczy kontaktu z innymi dziećmi i współdziałania w grupie
takze jak sie zastanawiasz to proponuje szybciej niż później

[ Dodano: 2010-09-11, 15:11 ]
a ja dzisiaj mam jakis podły humor,
w nocy sie nie wyspałam i obudziłam sie z bólem brzucha i pleców - masakra jakaś
W. w pracy jeszcze jak dobrze pójdzie to za godzinkę dopiero będzie
Krzysio dziś strasznie marudny i cieżko go czyms zabawić, jakis taki dziwny jest w sobotę ciągle musze przy nim siedziec nie zabawi sie sam tylko ciagle maurdzi i próbuje wymusić płaczem wszystko
mam nadzieje ze jak wstanie to będzie lepiej bo idzie sie pociąć i że ta chandra przejdzie bo jak nie to tylko sie położyć i płakać
czasem mam dośc mieszkania z kimś i podporządkowywania sie regułom które tu panują, ale co mam zrobić,
no dobra nie ma co sie nad sobą rozżalać tylko muszę sie wziąć w garść i mimo że ledwo chodzę wziać sie do roboty bo kto ma inny to za mnie zrobić

wstawcie dziewczyny swoje zdjęcia jak teraz wyglądacie - ja jak będe miala cos aktualnego to też wkleję

trzymajcie sie ciepło kobietki

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 wrz 2010, 20:36

witam i ja:)
dzis piekna pogoda u nas takze dzionek minal ciekawie na powietrzu rodzinnie:)
na weselu bylo super!!dawno tak dobrze sie nie bawilam:)
podaje linka na tiramisu
http://www.wielkiezarcie.com/recipe25973.html

Malgosiu mnie teraz tez czesto chandra dopada i wszystko mnie drazni wydaje mi sie ze to tez nadal hormony nasze sie do tego przyczyniaja...zawsze sobie powtarzam ze jutro bedzie nowy dzien napewno lepszy niz poprzedni:) :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość