anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 12:12

Ania powinna wiedziec hehe, ja dostalam juz zaszczepionego, ale mi sie wydaje ze szczepienie jak szczepienie aby odrobaczony kotek byl bo inaczej bieda moze byc

lilo

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 12:22

Moni ja ci też nie pomogę bo szczepiłam swoją jak miała 3 miesiące, lekarka powiedziała że późno ale nie dopytywałam kiedy powinna mieć pierwsze. Wzięliśmy ją jak miała już ponad 2 miesiące.


Jakbyś mieszkała bliżej to bym ci podesłała kotka - 2 dni temu córka mojej siostry znalazła wyrzucone w polu, w zamkniętym pudełku 3 kociaki :ico_placzek: Karmi je butelką, pielęgnuje, na razie żyją :ico_noniewiem: Cudne są, każdy inny, ciekawe czy wyżyją :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 12:31

ja bym powystrzelała takich ludzi :ico_zly:

"Pierwsze szczepienie podajemy kociętom w wieku 8-12 tygodni, szczepienie powtarzamy po miesiącu, a potem po roku, następnie co rok/trzy lata." takie info znalazłam na necie. Więc jak odbierze kociaka co będzie miał 6 tygodni to już sama zaszczepi.

a kiedy się powinno odrobaczywić?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 13:59

ja bym powystrzelała takich ludzi :ico_zly:

"Pierwsze szczepienie podajemy kociętom w wieku 8-12 tygodni, szczepienie powtarzamy po miesiącu, a potem po roku, następnie co rok/trzy lata." takie info znalazłam na necie. Więc jak odbierze kociaka co będzie miał 6 tygodni to już sama zaszczepi.

a kiedy się powinno odrobaczywić?
tak pierwsze szczepienie między 8-12 tyg (my szczepiliśmy jak miały równe 8 tyg i potem za 5 tyg był termin wyznaczony na drugie szczepienie
co do odrobaczenia to my nasze odrobaczaliśmy jak skończyły 6 tyg i potem po 2 tyg powtórka

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 14:00

a moja chyba ma ruje, juz ja sama nie wiem, wydzielina jej sie toczy jakas i pomialkuje i nic pozatym, a podobno wczesniej inaczej przechodzila, nie wiem moze zmiana domu i brak kota tak na nia wplywa
a zachowuje się jeszcze jakoś inaczej?
najlepiej pogłaszcz ją koło ogona tak jakby kocur ją obejmował łapami jakby wskakiwał na nią :-D :-D jak jest gotowa do pójścia do kocura to powinna ogon na bok odchylić podczas takiego głaskania

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 14:55

kurka Ania ona zawsze dupsko podnosi, tzn nastawia :ico_haha_01: :ico_haha_01: nawet jak rui nie miala, przyjrze sie jak ogonem robi dzisiaj :ico_haha_01:
a zachowuje się jeszcze jakoś inaczej?
no wlasnie ulatnia jej sie wydzielina i troche pomialkuje i jest nadpobudliwa no i nic pozatym, a i nie spi pani ze mna tylko sama :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wlasnie 2 noc od niepamietam kiedy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 15:06

powiem ci tak,że po mojej to widać ruję bo się tuli,gdzie ona na co dzień taka nie jest
ale jak ma ruję tak na 2-3 dzień i jak ją zaczynam drapać koło ogona to wtedy zaraz go na bok przechyla i przebiera tylnymi łapami no i wtedy tak mruczy przy tym
albo tarza się po podłodze
wydzielina też jest
a kontaktowałaś się z hodowczynią?

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 15:12

kontaktowalam sie i ona sama zdziwiona bo u niej w domu to spiewala i tarzala sie po podlodze, sama zdziwiona i niepewna, ale mowila ze moze tak byc tez dlatego ze u niej byly koty i na nich tak reagowala a u mnie nie ma do kogo spiewac, Denis to nie wie o co chodzi hehe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 15:42

ale u mnie też kotów nie było innych a moja wariowała dość charakterystycznie
nie wiem co u twojej

lilo

Re: koteczek w domu

22 sie 2013, 15:48

"Pierwsze szczepienie podajemy kociętom w wieku 8-12 tygodni, szczepienie powtarzamy po miesiącu
No to moja szczepiona była w normie, może tej lekarce chodziło o odrobaczenie :ico_sorki:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość