Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 mar 2009, 22:20

blumek dzięki!!

Wyszło mi, że z wagą Jasiek jest w połowie między 50, a 75 centylem, więc chyba nie jest jakoś najgorzej, tak sobie myśle..

Anetka, ja jutro planuje dać Jasiowi właśnie zupke jażynową, bo do tej pory jadł tylko deseki i raz dynie z ziemniakiem (askuctwo takie, że sie dziwie, że zjdł pół słoiczka), ale dzięki słodkim deserkom nauczył się jeść z łyżeczki:-))

Teraz Junior sobie smacznie śpi od 20, a ja poprasowałam jego ubranka i pieluszki, nogi mi w dusze włażą, a jutro czeka mnie kolejne prasowanie, bo poprałam dzisiaj to co upaćkał jak byliśmy u dziadka.. Niezaprałam mu w poniedziałek pajacyka, bo już wyjeżdzaliśmy i dzisiaj musiałam wanishem potraktować pajacyka, bo bananki zostałt.. Ale w koncu się sprało.. nawet dzisiejsza marchewka z jabłkiem ładnie zeszła i śladu nie ma, mam teraz nauczke, żeby wszystko zapierać od razu jak się chce rzeby się jeszcze przydało..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 mar 2009, 22:23

Anetka29, :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki to tak zrobie z ta zupka, moze w piatek, bo na jutro nam jeszcze zostało.

Dzis zastapiłam mu jedno danie z butli zupka i nawet było oki, tylko ze byl troszeczke wczesniej głodny bo tej zupki przeciez nie zjadł za duzo, pół słoiczka ale wystarczy :-)
Sara już śpi dzisiaj zrobiłam jej gęstą kaszkę aż 10 miarek na 180 mleczka i wszystko wciągnęła, troche łyżeczką a reszte przez butelke z większą dziurką
no to sporo tego zagescilas, ale jak malutka jadła to dobrze.

blumek, dzieki okazało sie ze Fifi jest w wadze poza 97 centylem :ico_szoking: a wzorst oki ma 68 cm :-)

MAły tez juz spi, połozyłam go wczesniej dzisiaj no bo po szczepieniu był marudny i w ogole, ale nie cały dzien tylko juz pod wieczor. Dałam mu czopka na noc, tak na wszelki wypadek jakby goraczka wyskoczyłą, nie obnizaja one normalnej temperatury tylko zbijaja podwyzszona :-)

Zmykam na you can dance sie posmiac :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 mar 2009, 22:23

Anetka, to ta kaszka to chyba mega gęsta, aż łyżka stała:-)) ja na 180ml daje 3 miarki od mleka i Jasiek pije z butli.. Ale na gęsto też będę mu robić.. chociaż pomyśle jeszcze..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

11 mar 2009, 22:24

A my po filmie... Mały był b zadowolony bo przespał prawie cały film przytulony do cycusia... dużo było mamuś i tatusiów....
Film przyjemny... fabuła dość banalna ale dźwięk......!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i to nie tylko piękna muzyka ale też efekty taneczne (b dobrze słychać kroki) Damięcki naprawdę ślicznie tańczy... Miko nie pokazała zbyt wiele tańca jej grę tez nie uważam za szczyty możliwości aktorskich... to samo Bosak....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 mar 2009, 22:26

Teraz Junior sobie smacznie śpi od 20, a ja poprasowałam jego ubranka i pieluszki, nogi mi w dusze włażą, a jutro czeka mnie kolejne prasowanie,
jeju ja sie przyznam ze juz nie prasowałam małemu ubranek z dobry miesiac, poprostu mi sie nie chce, a i czasu jakos nie mam :ico_haha_01:
Podczas rozwieszania tak je prostuje i naciagam i nie trzeba ich prasowac to samo z pieluszkami :-D

[ Dodano: 2009-03-11, 21:27 ]
Ale zescie wyskoczyły wszystkie, a ja zmykam na you can dance :ico_haha_01: JustynaiGabi, to spoko, czyli nawet warto zobaczyc :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 mar 2009, 22:31

wiola85, ja też naciągam i prostuje, ale jakoś nie moge nie pradować, są twarde, a po żelazku mięcitkie, że miło się zakłada, naszych ubrań nie prasuje, tzn jak trzeba to na bierząco, ale Małego jakoś musze i już..

Justyna wiesz, takie filmy to rzecz gustu.. nie wiem czy by mi się podobało.. My jak na razie od porodu byliśmy tylko na Czesiu, bardzo mi się podobał.. Chciałam pójść jeszcze na Popieuszke, ale P nie przepada za takimi filmami, więc poczekam aż będzie w necie..

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

11 mar 2009, 22:39

Ale zescie naklikały... :-D :-D

A ja dzis nie miałam czasu zajrzec, bo po odprowadzeniu szkolniaka poszlismy na spacerek, zakupki i troche się zeszło. U nas dzis było bardzo ładnie, duzo słoneczka i w miarę ciepło.
Potem w domku robotka, potem znowu do szkoły, a potem poszlismy do znajomych, ja na ploteczki a dzieciaczki pobawic się. Przez to wszystko byłam spozniona wieczorkiem i własciwie od 15 min dopiero mam spokój, bo utłukłam towarzystwo. Duzego Misia nie ma więc walczyłam sama, a jak na złosc sredni się zawiesił i nie chciał zasnąc.

A teraz cisza... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 mar 2009, 08:50

antynorma, dzielna Babka jesteś!!

Ja dzisiaj pospałam troche nad ranem, w nocy jasiek był jakiś nadwyraz kręcący się, wstawałam do niego średnio co godzine od 2, on sobie spał, ale szukał smoczka iodkopywał spboe kołderke, chyba pierwszy raz mu się to zdarzyło, więc ledwo patrze na oczy, bp zawsze wstawałam średnio raz koło 3 i to było wsio.. Za to rano ( jakoś po 6, bo skubaniec chciał wcześniej wstać koło 5 ale go spacyfikowałam) tato się nim zajął, przwinął, dał mleczko, przebrał.. Ateraz pojechał autko do serwisu odstawić bo coś nam nie do końca zrobili, bo olej nadal cieknie i będą poprawiać, więc zostaliśmy we dwoje, w tym ja z oczami na zapałkach..

Jasiek dobie leży u nas w łóżku i stęka, bo wyrzucił sobie miśka poza własny zasięg i czeka aż mu podam bliżej.. W ogóle to ostatnio nauczył się sam chwytać i rzca wszystkim co złapie gdzie popadnie, a taka radość z tego, że ho ho.. Ichyba lada dzień będzie się przekręcał z plecków na brzuszek, bo już coś kombinuje, troche się wścieka, bo na razie wychodzi mi tylko z plecków na boczek, ale myśle, że to już tylko kwestia czasu i trzeba będzie mieć oczy w koło głowy.

Stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: Jaś kończy dzisaj 4 miesiące, Boziu jak ten czas leci :-))

Zabawne to nasze dziecie jak tak woła do miśka..

No i połamałam wczoraj karuzelke, tzn tp cp soę przykręca do łóżeczka.. zdolna jestem..Ale nie wiem, czy mu coś przywiesze bo właściwie to on tylko spi w łóżeczku nie spędza tam zbyt wiele czasu.. ale pomyśle jeszcze..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 mar 2009, 11:19

#ania#, sto lat dla maluszka :ico_tort: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :564: :564:

Moj to tylko raz przekrecił sie na boczek i juz wiecej tego nei widzialam, mały leniuszek :ico_nienie: pewnie ma za ciezka pupe :-D

A nocka tez dzisiaj niespokojna, jakos ciagle sie budził z płączem a ja uciszałam go nuplem i głaskałam, moze to po tym szczepieniu no nie wiem.

Kuzde znowu dzisiaj pada deszcz :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-12, 10:26 ]
Dzisiaj juz nie działa ta strona siatki centylowe :ico_szoking:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 mar 2009, 11:36

wiola85, to rczej po szczepieniu, my mieliśmy chyba ze 3 dni wyrwane z życiorysu..

U nas chyba ząbki idą na dobre, bo Mały nie chce jeść, marudzi.. ciężko się widze..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość