Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

24 lut 2010, 14:05

Witam wszystkich . Troszkę mnie tu nie było. Parę zakupów porobiłam , ale brak mi już sił. Po za tym mam dużo odpoczywać wiec spacer tylko taki krótki. Samopoczucie oj różne raz lepiej raz gorzej. Dziś zobaczę wyniki z krwi mam nadzieje że wszystko jest ok. Ja również mam termin na 15 czerwca:) Co uważacie na temat kupna łóżeczka ,które potem można przerobić na tapczanik? Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia:)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 lut 2010, 14:53

Angela, witaj wśród nas! :-)

tibby, powodzonka u ginki, a Martalce na wyprawie - trzymam kciuki żeby mąż miał wolne i poszedł z Wami :ico_sorki:

Ja jakoś dzisiaj średnio się czuje. Brzuszek mnie boli od wczoraj w róznych miejcach i raz mocniej, a raz słabiej - nie wiem czy to normalne :ico_noniewiem:

Poza tym muszę sie nastroic na picie tej paskudnej glukozy. 3.03. mam wizytę u gina i do tego czasu muszę to zrobić ale jakoś nie mogę się zmobilizować. Może jutro pójdę :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

24 lut 2010, 15:12

hej
3.03. mam wizytę u gina
to tak jak ja :-) tylko glukoze mam juz za sobą.... :ico_sorki:

staram sie odpoczywać.. ale jest tyle do zrobienia w domku... no masakra.... mama przyjezdza mi pomagac i w zasadzie to ona wiekszosc sprzata... chwała jej za to.. :ico_sorki: byle do świąt zdążymy doprowadzić mieszkanie do ładu..
ale ja jak by nie bylo tez dzisiaj nie siedzialam bo zrobiłam obiad posprzatałam sypialnie - bylo jeszcze troche nierozpakowanych rzeczy ale juz dzisiaj nie mam zamiaru nic wiecej robic co ma związek ze sprzataniem.
czekaja nas tylko rehabilitacje z Karolką i drobne zakupy ale pojade z moim S wiec dzwigac nic nie bede :ico_nienie:

młody leniwie sie przeciąga w brzuchu to mi noge wystawi to dupke wypnie i drzemie zadowolony ze matka dzisiaj troche wiecej sie ruszała bo przynajmniej se pospał huśtany w brzucholku :ico_oczko:

Karolka teraz śpi wiec moge sobie odpoczywac :ico_sorki:

a tak po za tym to witam wszystkie nowe dziewczynki na naszym wątku :-D gdybym mogła dostac liste dziewczyn (nick + termin) to byłabym wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Martalka z tego co doczytałam to widze ze u Ciebie dziewczynka w brzuszku rośnie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, bracia beda na pewno dumni i bedą bronic siostry przed podrywaczami hehe :ico_oczko:

jakos nie specjalnie mam czas zeby doczytac wszystkie zalegle posty... z rana przyjazdza mama to sprzatamy a pozniej mam ledwie godzinke wolnego i to nie zawsze bede ja miała... a pozniej po 15.00 wraca moj S jemy obiadek i jak jest cos do roboty to jeszcze załatwiamy zaległe sprawy czy jakies zakupy itp a pozniej jest juz wieczor, kąpanie Karoliny kolacja i moj S przewaznie zajmuje komputer.. a laptop nadal nie podłączony do neta bo S tego nie umie zrobic a nie spieszy mu sie zeby kogos do tego zatrudnic.. :ico_noniewiem: musze go pogonic

Awatar użytkownika
Angela23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2010, 12:09

24 lut 2010, 17:54

Ja ide w piątek na glukoze;) a potem w pon mam zaraz wizytę u gina, ciekawe czy urodzę szybciej, gin mówi, że jestem tydz do przodu, a pozatym miałam nieregularny cykl ten ostatni, to może mam termin na 5 czerwca kto wie :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 lut 2010, 19:36

Nicola, fajnie, że masz taką fajną mame i że może Ci pomóc! Moja niestety mieska bardzo daleko ale na rozwiązanie przyjedzie i pobędzie parę tygodni z nami :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 lut 2010, 22:53

Anja, chyba takie łóżeczko to fajna rzecz. Byle od razu w rozmiarze 70x140 (a nie to mniejsze- mój 1,5 roczniak już się obija o szczebelki w tym 60x120, a co dopiero większe dziecko). Albo chociaż łóżeczko ze zdejmowanym jednym bokiem- też chyba fajne.
My mamy takie z wyjmowanymi dwoma szczebelkami. Jak dla mnie to mogłoby tej opcji nie być i też byłoby ok.

Nicola, fajnie, że mama Ci pomaga. Ale Ty się nie forsuj!! Nie ma co.
Do świąt zdążycie, jeszcze marca nie ma nawet. :ico_brawa_01:

julchik, byłam z mężem, uff. Tzn. najpierw ja sama pojechałam na zebranie, odebrałam Bartka, a Mąż z Damianem przyjechali akurat jak zebranie się skończyło. I pojechaliśmy na urodzinki. Fajnie było.

Ja chyba też sobie zrobię glukozę na dniach, póki mąż ma urlop.
Jakoś w 25-26 tygodniu mam się udać na wizytę już z wynikami, więc już wypadałoby zrobić.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 lut 2010, 22:53

Angela23, ja bym się nie nastawiała za bardzo z tym niby tygodniem do przodu. mój Tobi swego czasu był dwa tygodnie do przodu. potem tydzień... lepiej się nie nastawiać. ważniejsze żeby dzidzia zdrowa była :ico_sorki:

u ginki wszystko ok. zamknięta jestem i z długą szyjką. cytologię mi zrobiła, serduszko małego podpatrzyła i tyle.

dobranoc :ico_papa:

[ Dodano: 2010-02-24, 21:54 ]
Martalka, a ty zdecydowałaś się na kupno? w sensie wysłałaś pieniążki?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 lut 2010, 22:56

Tibby, fajnie, ze wszystko OK :-D
I właśnie, terminy, terminami, wyliczenia wyliczeniami, a kiedy będzie poród i tak nie wiadomo :ico_haha_01: To zależy nie tylko od wielkości dziecka, ale też od stanu czy dojrzałości łożyska, szyjki itp.

[ Dodano: 2010-02-24, 21:58 ]
oszzz w mordę, zapomniałam :ico_haha_01: Tak, zdecydowana jestem, a pieniążki wysyłam już zaraz :ico_haha_01: Matko, w końcu myślenie w ciąży rozdziela się na dwa mózgi :ico_oczko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

25 lut 2010, 01:20

julchik22, masz rację z tym terminem obrony, też bym tak postąpiła tym bardziej jeśli istnieje taka możliwość. napisz proszę z jakiej dziedziny się doktoryzujesz, warto wiedzieć z czego jesteś mistrzunio no 1 :ico_brawa_01:

Martalka, :ico_brawa_01: za pokonanie przeszkód dnia codziennego :ico_haha_02: wiedziałam, ze dasz radę Matko Polko :ico_ciezarowka:

Angela23, witaj, napisz cosik o sobie, czy to pierwsza ciąża, jak minął Ci pierwszy trymestr?

NICOLA_22, :ico_brawa_01: dla twojej mamy za ofiarowaną Ci pomoc :ico_haha_01: ja teraz też pomieszkuję u rodziców moich, bo moje mieszkanko nowe w remoncie i choć jest mi u nich dobrze, to czekam na tę chwilę, gdy będe już u siebie i będę mogła te paskudne kartony rozpakowywać, choc nie cierpię takiego typu zajęć ale jestem dobrej myśli. takie moszczenie gniazdka to chyba będzie w moim wydaniu - wszystko pod kątem dzidziusia :ico_haha_02: ogólnie to dla mnie cudowne chwile i mam nadzieję, że starczy mi zdrowia na to wszystko, a Tobie życzę go szczególnie :-)

U mnie dzisiaj spokojny dzionek, byłam z moją mamcią w paru sklepach meblowych w celu rozeznania się w cenach mebli kuchennych wolnostojących i powiem Wam, że rozbiezność cenowa jest niesamowita - od 1200 zł do 3700 zł :ico_szoking: zdecydowaliśmy z mężem, że zamówimy chyba przez internet bo tam mają najbardziej rozsądne ceny i transport bezpośrednio do domku :ico_haha_02:

Życzę dobrej nocki, a tym którzy czytają ten post rano - MIŁEGO DNIA :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 lut 2010, 01:44

Hej

Tibby, przesłałam wreszcie. Mało brakowało i znowu bym zapomniała ;)
Moje dane znajdziesz w danych z przelewu.

Samanta, miło tak mościć swoje gniazdko. Ja marzę o nowych meblach! Moje, choć wyglądają całkiem młodo, mają tyle lat co ja :ico_haha_01: bo należały jeszcze do moich rodziców. :ico_noniewiem: No, ale na razie wymiana ich pozostaje w kwestii marzeń.
Póki co, mając ciut kasy, którą jak wiadomo łatwo przejeść, bądź przebimbać na bzdury, zdecydowaliśmy się wydać na zmywarkę :ico_brawa_01: Już mam nawet upatrzoną. Jeszcze jutro ze świeżym umysłem pojedziemy do miasta pooglądać, a potem może zamówimy. Tylko mam problem jak ją zamontować :ico_haha_01: bo wybrałam taką pod zabudowę i liczę, że znajdę jakiś pasujący biały front w piwnicy :ico_haha_01: Śmiech na sali. Ale zmywarka będzie, a meble pooooteeeemmmm :ico_oczko: Przy trójeczce bobasów to skarb! :ico_brawa_01:

Co do dzisiejszego dnia, nie mogłam wykazać się jako Matka Polka :ico_nienie: Bo miałam szofera i tragarza do dziecka zarazem, więc czułam się raczej jak jakaś Britney albo Paris :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość