Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

09 maja 2012, 22:45

Cześć dziewczyny :ico_brawa_01:

U nas też ok :-D
Mały biega, krzyczy, tańczy, gada, fajny szybki chłopas.
to tak jak u nas tylko, że do tego bije łobuz i się z nami wykłóca po swojemu no ale wszystko trzeba przejść :ico_olaboga:
No i w przeciwieństwie do starszego brata to strasznie lubi jeść :-D wszystko zjada jak na razie jedyne co mu nie smakuje to kalafior :ico_noniewiem:
Lubi spać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Śpi w dzień 2 razy po 2-3 godziny :ico_brawa_01:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

10 maja 2012, 13:19

Lubi spać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Śpi w dzień 2 razy po 2-3 godziny :ico_brawa_01:
mój tez lubi spać. Jeszcze dwa dni temu spał też dwa razy dziennie po 3h a teraz jak idzie spac około 11 to wstaje po 15 i później już nie śpi. Mi nawet to pasuje i mogłoby tak zostać. Zobaczymy jak bedzie w najbliższych dniach.
To sa fajne godziny do zajęcia się sobą i zrobienia czegoś co się ma zaplanowane albo chce.
No i teraz jak będa upały to te godziny tez takie raczej do siedzenia w domu a nie wychodzenia.

Maluch dostał dziś kolejnego zęba - dolna dwójke i lada dzień będzie dolna 4. Ta czwórka to długo mu sie przebija. ma tak długo juz spuchnięte dziąsło. Dziś chciałam sprawdzić co z tą 4 a okazało się że ma 2. świetnie znosi zęby. Na razie nic nie grymasi.

z jedzeniem u nas jest różnie raz je dużo a raz nie zje prawie nic. Tylko ja sie akurat tym nie przejmuję. ale od dwóch dni zjada 2 banany od razu. To dla mnie szok!!
On wygląda dobrze gorzej ze mna bo po ciąży nie wróciłam do swojej wagi do do swoich ubrań. To jest dla mnie najgorsze no ale trudno, jakoś brak mi czasu na to aby się tym zająć. Mam nadzieję że teraz mi się uda jak będzie lato bo będę miała mniej zajęć więc czasu bedzie więcej.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

13 maja 2012, 09:05

madziorka dziękuję za wypełnienie :)
hotele w Polsce mają jeszcze wiele do zrobienia jeśli chodzi o przystosowanie. u mnie w moim mieście to wgl porażka jest....
wszystko zjada jak na razie jedyne co mu nie smakuje to kalafior
Miki też nie przepada... :ico_sorki:
zjada 2 banany od razu
ładnie :))

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

13 maja 2012, 21:27

cześć dziewczyny

widzę,że coś sie rusza. echh
ja wchodzę codziennie na forum
poczytam wątki i uciekam
na pisanie nie mam czassu niestety,a wieczorkiem to już w ogóle
teraz chłopaki sa na górze,wygnałam ich ehehehe bo chce w ciszy posiedzieć

co u nas....?
codziennie to samo praktycznie
szymon biega,rozrabia,bije.......i tak non stop
jest niemożliwy,ciągle mu sie buzia śmieje,do wszysttkich sie uśmiecha,zaczepia,jest ogólnie bardzo śmiały,poszedł by z każdym
schodzi bez problemu ze schodów z góry na dół :ico_szoking: noooo naprawde
ciągle mi ucieka,ciągle go gonie :ico_haha_01:
je wszystko:uwielbia krupniaczek,makrele wędzoną,banana,pomidora
za to nie moze jesc kiwi bo go zaraz na brodzie wysypuje
śpi raz dziennie,przeważnie od 11.30 do 13.00
ja w tym czasie mam relaks czyt ---> sprzątam,wstawiam pranie,robie obiad,pije kawe w biegu,i organizuje czas starszemu eheheeh
normalnie w ciagu dnia mam mało czasu dla siebie,siadam dopiero o 21.00.krzysiu wraca 17.00-18.00 i po całym dniu jeżdzenia samochodem ma dość....
zanim ogarne to towarzystwo,posprzątam na ogrodzie (ile oni mateklosów nawyciągają.....masakra...)to jest własnie 21.00
kupiłąm sobie w koncu rower i fotelik wiec duzo jezdzimy,szymon uwielbia jeżdzić.gorzej z igorem.nie słucha mnie w ogóle,ucieka,wjeżdza na pasy od razu,nie rozgląda sie :ico_olaboga: strach z nim jeżdzić no ale inaczej to on sie nie nauczy no nie......?

a czy wasze dzieci biją....?
zawsze myslalam,ze to bedzie w wieku ok 2 lat. :ico_noniewiem:
szymon non stop bje,tzn robi to jak ja mu czegoś nie pozwole,albo wtedy jak nie jest po jego myśli.od razu ręka BACH i mówi "bam.."
ale wiecie co mam porównanie igora i szymona i stwierdzam,ze szymon przebija starszego pod względem śmiałośći,rozrabiania.szymon wszedzie wejdzie,nie ma dla niego rzeczy niemożliwych......

i tyle :-)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

08 cze 2012, 22:24

szymon biega,rozrabia,bije(...)
śpi raz dziennie,przeważnie od 11.30 do 13.00
ja w tym czasie mam relaks czyt ---> sprzątam,wstawiam pranie,robie obiad,pije kawe w biegu,i organizuje czas starszemu eheheeh
jakbym czytała co u mnie. :))
dokładnie bardzo podobnie.
my duuuużo spacerujemy.
Jak Miki wstaje wcześnie to potrafimy wyjść na spacer (+zakupy) o 8-9 i wracamy właśnie tak 11-12 na spanie, później obiadek i jak ładnie to znó na dwór.

gadać mi nie chce. mama to w ogóle. tata, baba, siiii, kicikici, opa (jak mam go podrzucać) ble - to jego ulubione.

biega, obija się, siniaku, guzy otarcia- norma. :)

jak jesteśmy na spacerku i np wyrywa się a ja mu nie pozwalam biec w inną stronę to krzyczy, kładzie się na drodze i czeka na moją reakcję. straaaaaaaaaaasznie się pieści.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 cze 2012, 12:27

czesc dziewczyny

fajnie ze zyjecie.choc pewnie ciezko bedzie temat podtrzymac na wakacjach hihi

ja dzis mam chwile o dziwo. bo w weekendy to zawsze towarzysko i szybko zycie sie toczy
ale dzis jestem caly dzien sama z dziecmi , bo Adas ze szwagrem rano wyruszyli do Lwowa hehe
spakowali ekwipunek i pojechali busami na granice i tam pieszo i znow w busa. od godziny sa juz na miejscu i czekaja na EURO. beda na meczu NIemcy-Portugalia
ale im zazdroszcze
swietnie gdybysmy tam byli wszyscy.. ale coz.. bilety byly dwa
dzieci tez bez opieki hehe wiec tak wyszlo

wroca pewnie noca z przezyciami hihi

wczorajszy mecz, oj w pierwszej polowie dal nam wiele nadzieji i radosci a skonczylo sie? jak zawsze niestety... ale moglo byc gorzej... choc teraz Rosja nam pewnie porzadnie dokopie i zakonczymy euro niebawem .... ehh

ale my nadal kibicujemy i wierzymy!!!!

na razie Olaf spi. Leon koloruje... a ja sie budze do zycia. bo ok 10 wstalismy.. leniwie
jak sie maly obudzi to obiadek i wezme ich na dzialke mamy. teraz ja sie musze opiekowac plonami bo jestem sama. mama od 3 tyg na rehabilitacji , siostra pojechala sluzbowo do niemiec na 3 tyg. ale juz w nast tyg zjezdza sie cala ferajna i bedzie wesolo
a za miesiac my pewnie sie wyprowadzimy heheh

Olafek nasz zyje sobie bardzo wesolo beztrosko i na luzie
nadal zaczepia obcych i pcha sie na kolana. na rece. tuli hehe zwlaszcza do facetow hehe
nadal mama sie nie przejmuje i ma luzzzz

nadal nie chce mowic mama
moze kilka razy kiedys mu sie wypsnelo i tyle
za to BABA i TATA to na codzien

poza tym wczoraj zaczal mowic "okej" hehe i tak caly dzien
a tak to "chodz, Gol, kuku, koń, lelo (leon),dzieci, cesc,pa, i inne takie ktorych nie pamietam
\ale codzien prawie cos nowego zaczyna

cwaniaczek jest maly
i eletronike wszelka ma opykana
telefon nie moze byc zablokowany bo od razu krzyk i pokazuje mi abym mu odblokowala
\potem wola "baba" tzn ze mam mu wlaczyc zjdecia dziadzia hehe bi na dziadka tez wola BABA hehehe

i ogolnie uwielbia gadanie przez tel
trzyma przy ucho i chodzi po calym mieszkaniu. w miejscu nie pogada
a tak to nawija po swojemy. p;otem mowi PA i cwaniak nauczyl sie rozlaczac rozmowe. na dotykowyjm ekranie od razu nacika ZAKOncz i zaraz znow pokazyje ze mam mu zadzwonic
albo sam dzwoni do taty jak mu wyjdzie niechcacy hehe



pytalyscie czy bije?
u nas nie ma tego problemu
leon tez nigdy nie bil
ale olo wydaje sie bardziej zaczepny i stanowczy wiec kto wie.. oby jednak do tego nie doszlo!

wasze dzieci maja juz zabki 3 albo 5?
bo u nas tylko tych brakuje i sie zastanawiam koiedy wyjda


buziaki

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

28 cze 2012, 13:55

witam,
madziroka u nas nas ząbkow to na razie nawet wszystkich 4 nie ma
Mały jest na etapie 1,2 - góra dół i 2 - czwórek.
I to jedna 2 oraz dwie 4 wyszły w ostatnim miesiącu - moze 1,5 m-ca
u nas był etap gryzienia który zakończył sie bardzo szybko ale bylo to denerwujaca. Cóż jakoś sie to przeszło dzieci róznie okazują emocje i czasami miałam wrażenie że gryzie z radości.

piotruś jest wesolutki nadal taki jaki był
Mówi sporo i to nawet zrozumiale a część po swojemu.
miele językiem non stop bo cos sobie pod nosem gada.
Jest też wielkim czarodziejem - to taki mały cwaniak że jak chce zwrócić na siebie uwagę, byc taki zabawny, albo odwrócic uwagę to od razu robi mine czarodzieje i tak kokietuje ze szok.
Dzieci to potrafią
Śpi jeszcze około 3-3,5 h dziennie ale zdarzają się tez drzemki po 1,5h.
Ogólnie luzik i bardzo fajnie

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 sie 2012, 21:02

dziewczyny nasz wątek umarł chyba :cry: :cry:
trzeba go odkopać i rozruszać
ja codziennie wchodzę
podczytuje staraczki,kibicuje jenny :ico_sorki:

u nas jakoś pomalutku sie toczy dzień za dniem
ogólnie straszna monotnia,mogę przewidzieć co bede robiła za tydz czasu :ico_haha_01:
ale najważniejsze,że dzieciaczki zdrowe :ico_sorki:
szymon to żywa perełka,biega,łobuzuje na całego
teraz juz smacznie sobie śpi
mówi mama,tata,baba,piciu,buba(burza),naśladuje wszystkie zwierzeta :ico_haha_01:
jest przekochany
ogólnie przygotowujemy sie pomalutku do przedszkola
igor juz nie może sie doczekać kiedy ruszy do dwoich kolegów,miał rok przerwy wiec jest co nadrobić :ico_haha_01:

u nas w rodzinie dzis świeto.Mojemu bratu urodził sie przez cc zdrowy,śliczny Patryczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczynki odezwijcie sie
wiem,ze przy dwójce,trójce to już nie takie łatwe ale mnie jokoś ciągnie tutaj!!!
buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 sie 2012, 23:43

czesc

ja nie wpdam bo cale wakacje w rozjazdach
to w domkach w lesie nad zalewem
potem w gorach
teraz wrocilismy znad morza..
wszedzie mamy super pogode, sloneczna i ciepla
dzieciaki szaleja i sa kochane

Leona nie ma w domu w ogole, bo albo z nami jezdzi albo spedza wakacje u dziadkow w gorach. na wsi. w lesie. nad rzeka. zabawa w indianina , polowanie, pilka, i co chwile cos nowego

wiec raj na ziemi dla dzieci

ja teraz wrocilam , i musze do weekendu zorganizowac panienski dla siski
w weekend jedziemy do krynicy szalec. bedzie paintball, i inne atrakcje hehe
a w nast weekend wyjazd do bielska na wesele
w miedzy czasie musimy sie przeprowadzic do Rzeszowa. bo od wrzesnia leon zaczyna tam pkole
pewnie stanie sie to w ostatniej chwili. ale zdarzymy. musimy hihih

pozdrawiam was cieplo i czekam na odzew rowniez

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

03 wrz 2012, 09:48

hej dziewczynki.
u mnie powoli i do przodu. troszkę byliśmy chorzy, troszkę pokomplikowały mi się sprawy z wychowawczym....
madziorka hihi, masz życie pełne wrażeń aż pozazdrościć. żyjecie pełną piersią :) fantastycznie.
my z Mikim w domu bo niestety za alimenty nie da się ruszyć gdzieś.

czy Wasze pociechy coś już mówią? Bo mi Mikołaj nie chce wcale mówić. NA mnie woła tata, mówi jeszcze sio, sii, i coś niecoś mu się wyrwie jak daj, chce . ale malutko.
jak jest u Was?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość