Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

11 wrz 2007, 20:49

czesc dziewczyny ASIA STO LAT

mialam ciezki dzien najpierw rehabilitant, powiedzial ze mala ma napiecie miesniowe prawej strony ciala i asymetrie a wiec konieczne sa cwiczenia, pokazal jak ja podnosic o w ogole ale to wszystko jest takie skomplikowane ze nie bardzo zalapalam
potem poszlysmy na usg i tam przerazilam sie juz totalnie, bo wyszlo ze mala ma niezrosniete naczynka w mozgu, jakies przerwy - nie wiem co cholera bo oczywiscie nikt ci spokojnie nic nie wytlumaczy a tego co napisala w ksiazeczce nie moge odczytac
to ponoc nie jest rzadka rzecz u dzieci ale jestem przerazona.. powiedziala ze to moglo byc z ciezkiego porodu (widzicie jak czas porodu moze byc mylacy - rodzilam 2 godziny i co) za 2 miesiace kontrola a do tego czasuchyba osiwieje

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

11 wrz 2007, 21:24

Asiulka wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Dla Leosia buziaki od cioci beaty , miśka i julki :ico_tort:

Avisek a może warto to jeszcze skonsultować u innego lekarza, trzymaj się kochana i bądż dobrej myśli

Kamila ja też mam czasami takie dni ,że sama z sobą nie mogę wytrzymać, będzie lepiej zobaczysz

Madzia ja to bym go chyba razem z drzwiami wyciągnęła , debil jeden :ico_zly:

Alinko widzę,że szalejesz :-D , ja czekałam ponad dwa tyg na ochraniacz do łóżeczka i myślałam że laska mnie oszukała i przesyłki nie wysłała i wylicytowałam drugi.Teraz na niego czekam a wczoraj przyszedł tamten.Nalepka adresowa była tak nieczytelna że sama nie wiedziałam czy paczka jest do mnie czy do męża.Cóż zobaczę , który ładniej będzie na łóżeczku wyglądał a drugi na allegro opchnę.
Nie wiem czy Wam pisałam ,że sprzedaję tam ciuszki po Julce i mam kasiorkę na zakupy :-D

Juli jak ty posta napiszesz to od razu człowiekowi weselej się robi, a tak na marginesie to mąż ma z Tobą wesoło.Dobrze,ze mały Krzyś sobie ulżył :ico_haha_01:


U nas od rana było starsznie zimno , ale napaliłam sobie w piecu i kaloryferki grzały ,że hej.Po południu nawet słonko na trochę wyszło to byłam z maluchami na spacerze.
Dobija mnie ta jesień.Na podwórku pełno liści, winogrono już prawie łyse i spadają z drzewa jak szalone orzechy włoskie.Tak bardzo je lubię , szczególnie teraz , ale mamom karmiącym chyba nie można co ?Poza tym jak sobie pomyslę ,że niedługo do pracy wracam to mnie deprecha dopada , ale co zrobić , takie życie.
Maluchy już śpią.Zmykam pod prysznic i sama do łóżeczka.

Do jutra mamuśki
pa

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

11 wrz 2007, 21:41

Obrazek

Obrazek

Obrazek

UWAGA UWAGA!!
Pan Bułeczka waży 7300!!
DZiś ma imieniny = Jacka

a jutro kończy 2 miesiące...
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
chyba zmienię mu pseudonim na Pan Klocek, albo Pan Kaban

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 wrz 2007, 21:42

Karla sliczny Pan Klocek hi hi czadowy :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

11 wrz 2007, 21:50

witam nie nadazam was nadrabiac niestety egazminy sie zwalily na glowe. Czytam od 120 stronki i jak cos wiem to napisze.

Jasnie Pani zapewne twoje dziecko ma przyspieczony etap wzrostu nie martw sie minie po tygodniu.

Magda-juz nan2? a to nie od 6 miesiaca?

Asiu -powinnas wykonywac to cwiczenie skoro juz zaczelas pamietaj ze ja to nie boli teraz stosujesz to profilatycznie aby w przyszlosci bylo wsio ok lepiej sie teraz przemeczyc terapia ta daje tylko efekty gdy jest wykonywana w sposob regularny nie przerywaj jej.Dziecko w tym okresie moze nawet ok 18 do 20 godzin przeyspiac niestety im strasze tym mniej hehe

Kamilko wychodzi niewyspanie zmeczeniei tp u mnie jest to samo na domiar zlego przyszla kojena miesiaczka na pocieszenie zjadlam cala kostke sera bialego, na dodatek jutro Poznan badanie uszkow Arka bo w szpitalu bylo cos nie tak ehh i potem odrywamy sie na mezach bo na dziecich nie mozna.

Ja tez sie wkurzylam na licytacji fajna mata wygrywalam do 2 minut przed koncem i du... przlicytowali mnie wrr no trudno.

Avistek ale te niezrosnienie cos tam sie podobno moze zdazyc do 6 miesiaca wyczytalam kiedys na innym forum sprobuje to znalesc ale watpie bo to dawno bylo, podobno nie powinnas sie martwic po pol roku to moze ale nie teraz. Tak slyszlalam ale lepiej sprawdz to.

A moj jak sie obudzil to poszlam mu zmienic pieluszke bo z 2 kg wazyla i na chwile go zostawilam nagiego na lozku ja przychodze a on ostrany lezy na mojej ulubionej koldrze nogi rece cale cialko plus moja poszwa w kupie. Ehh no to zaczelam go myc i wstalam po piluszke tetrowa i na nia sie skupkal wzielam nastepna i na nia tez, podlozylam pampersa i tam, jak juz myslalam ze skonczyl to jednak sie pomyslilam bo dokonczyl mi na rece, ale nie to zeby wczoraj nie robil, bo robi codziennie

Jutro trzymajcie kciuki jak mozecie bo dla mnie ciezki dzien.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 21:54

KARLA to sto latek dla Pana Kabana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
7300 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja jestem w szoku, ale dopiero sie juto okaze ile kilosow ja nosze codziennie na rekach, bo przeciez ona juz ciuszki zaklada na 6-9 miesiecy :ico_noniewiem:
astrid, przebojowy kupalec :ico_oczko: :ico_brawa_01: koldra do prania :ico_olaboga:
astrid pisze:Jutro trzymajcie kciuki jak mozecie bo dla mnie ciezki dzien.

oki, bede trzymac, ale co sie jutro bedzie dzialo? egzamin? z czego?


Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 22:02

Karla, licytujesz te rzeczy? ja tu to bym sie bala linki wklejac do rzeczy ktore kupuje, bo tutaj taka Alinka grasuje co kazdego przelicytuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 wrz 2007, 22:19

hop hoop.
Widze ze szaroburoiponuro u was w głowkach na mysl o jesieni.
Ja przepraszam. :ico_nienie: nie mozna myslec az tak negatywnie! Pomyslcie sobie- grzyyyby, kasztany,zoledzie, jesienne owoce, tanie jabłuszka.. mmm... czujecie ta rozkosz? Dotego kolorowe liscie i pomaranczowo- czerwone słonce.. Noo!?!?! Juz lepsza perspektywa jesienna? No. Mam nadzieje.
Ja zawsze lubiłmjesien - za to zima - brrr... Mieszkam na koncu swiata. Przez trzy lata dojezdzał autobus- rozklekotany ikarus - w rozkładzie co1,5 h - w rzeczywistosci co trzy.No bo co? Korki! "Pani - korki sa,jak mam przejechac!? JEszcze tu pod gore.. te sniegi.. Pani- nie ma sensu"To słyszałam tyle czasu.. Teraz jest - niskopodłogowka- co godzine! Tyle ze comi po tym neoplanie z superwypasami, jak w zime zwykle na osiedle nie dojezdza pług przez kilka dnii nie da rady ruszyc sie niczym , procz własnymi cichobiegami. W polu. Przez snieg po pas. BOMBA! Wiec zimy to ja po prostu sie boje.. Uroki mieszkania na ładnym zadupiu :ico_noniewiem:

Kamilko - ja tez mam czasem takie dni. W ogole kuzynka powiedziała, ze zrzedliwa sie zrobiłam jak stara baba. No nie wiem.. Moze czas nad soba popracowac.. :ico_noniewiem: no ale co - starzeje sie, to ze jestem maływariat, nie znaczy, ze wszystko mi wiiisii.. Nozobaczymy jak z ta praca nad soba bedzie. A dla Ciebie- ja bym radziła kochana - jakis relaks.. Goraca kapiel, malowanie paznokci, ooo! Albo zapros przyjaciolke i obejrzyj kilka odcinkow seksu w wielkim miescie! Ja kiedys zrobiłam sobie taki wieczor- usiadłam zdołowana przed telewizorem, zaryczana.. I odpaliłam "seksik". Po godzinie smiałam sie na cały głos, gadałamdosiebie i ... :ico_wstydzioch: wypiłam wtedydwie butelki wina! Matko jak ja sie usmiałam wtedy! No wiem.. troche dziwnie. Ale z doła wyleczyłam sie permanentnie!
A co do tych zdjec - nie placi sie nic. hihi. Niedawno to odkryłam- a tak płaciłam jak sierota..
Karla- Ty to masz wesołe podejscie do Pana Bułki. Uscikaj go od ciotek z forum! Toc to prawie rodzina! hihi :):
MAdziorka- aaale u was pieknie! Ja jak byłam w Londynie niestety odkryłam jedynie ta szara- zabudowana wersje miasta.. I chciałam stamtad jak najszybciej uciekac. I ooo. A teraz mam.
Alinko - nono.. szalejesz na allegro! hoho..Ja tez tak wczesniej szalałam..A teraz jest w domu taki Pan co mi limity zakłada :ico_wstydzioch: bo kiedys tak mnie kopneło, ze całkiem przypadkiem, konto wyczysciłam.. :ico_puknij: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Aciu - No Krzys ma ze mna wesoło. Ale on nie jest lepszy. Taki kabareciarz moj prywatny :):
Avisku - nie martw sie! Ja wiem, ze to wszystko strasznie brzmi, ale mnostwo dzieci ma problemy z napieciem! Czytalam kiedys o tym, jak bylam jeszcze :ico_ciezarowka: I moj Krzys chyba tez cos niestety takigo ma. Jak pojde niedlugo z nim do lekarza to dokladnie wypytam.. Trzymaj sie!!!
Frydza- zazdroszcze grzybowej.. A wlasciwie grzybkow. Bo ja to mam pier**olca :-D :ico_wstydzioch: na punkcie zbierania. Widze trzy krzaki na krzyz i juz sie czołgam.. bo mooooze cos sie tam kryyje :):hihi.Za dwa tygodnie jade do tesciowej na weekend i... jak w las pojde! ach.. juz sie na sama mysl ciesze!

Misio spi, Krzys pojechał odwiezc kuzynke, a ja zastanawiam sie gdzie upychac ciuchy na sprzedaz. Nie mam juz miejsca w szafie,na szafie tez.. Wszystko bede ładowac pod lozeczko,bo to juz ostatnia alternatywa.. Dzis znow kupilismy wielka pake bluz :ico_olaboga: wiec.. duzo roboty mam na jutro.
Ide juz sobie.. Mam ochote na ciepłe kakao i dobra ksiazke.
Dobranoc! Dłuuugiego i smacznego snu!

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

11 wrz 2007, 22:20

Egzamin w piatek, ale jutro jedziemy badac uszka Areczka bo na jedno wyszlo kontrola.Wyprawa do Poznania niestety.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość