Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 cze 2007, 19:36

po małej drzemce i obiadku powracam :-D nie wiem co sie dzieje ale jak w dzień sie nie przespie chociaż z godzinke to chodzę nieprzytomna
Zaraz będziemy szlifować łóżeczko naszego bobaska zeby stary lakier zedrzeć a tymczasem zaczynam panikować że mam za malo ciuszków dla dzidzi ile wy tego macie?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 cze 2007, 20:55

kasia1983 pisze:zaczynam panikować że mam za malo ciuszków dla dzidzi ile wy tego macie?


Za duzo. :ico_noniewiem: kupowałam ciuszki bez opamiętania bo cały czas powtarzałam sobie, że bez pralki w domu bede potrzebowała wiecej ubranek. I teraz nie mieszcza mi sie w komodzie. Przesadziłam... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Kasia3, to dzis moze uda nam sie sprawdzic jakie Twój mąż robi postepy w nauce jezyka polskiego.

Aha, co do spania, to u mnie cos sie poprzestawiało i teraz nie moge spac w nocy do 2-3 sie nudze i łaze jak lunatyk, a potem śpie do 9-10 w dzien... :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 22:17

kasia1983, mi sie tez wydaje, że zamało mam ale jak sie urodzi to na pewno ludxie-rodzina zakupi jeszcze no i moja mama mi przywozi jeszcze wiec może będzie wystarczajaco. :-D
wisienka24, pewnie ci jescze mamcia przywiezie, jako niespodzianke. Dopiero ci się nie bedzie mieścić.
A mama twoja to z dzidzia w pokoju będzie spała, już się w tej kwestji zorganizowałaś??
Mojego męża to by najlepie, już sama nie wiem co, tak chciał się uczyć polskiego a tu kicha, guzik, szkoda, no ale może przy dzidzi się nauczy więcej i jak moja mama przyjedzie na 9 tygodni, to jakoś go podszkolii. Zobaczymy !!! :ico_oczko:
A ty możesz sprawdzać go dowoli.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 cze 2007, 23:14

ale nasmolilyscie :ico_szoking: podziwiam was z ta nauka ja juz bym nie potrafila sie uczyc a co dopiero teraz :ico_szoking:
co do pokarmu to moja gin powiedziala ze to czy jest siara czy jej niema to nie ma najmiejszego znaczenia w pozniejszym karmieniu podobno wszystko zalezy od naszych poczatkow pierwszych przystawien i systematycznosci i wytrwalosci :ico_oczko: ja siare juz mialam dawno i wcale nie macie nad czym ubolewac ze nie macie ja codziennie musialam zmieniac koszulke do spania a czasem nawet posciel :ico_placzek: co do spania po poludniu to ja tez to mam od 17 na godzinke po obiadku sie klade :-D co do ilosci ciuszkow to u mnie body 4 x na 56 i 4 na 62,
pajacyki bawelniane ciekie 3 x 56
pajacyki z pluszu 3 na 56 i 4 na 62
1 na 56 spiochy,
2 dresiki na 62 1 bluza na 62 do tego 1 malutka czapeczka i 2 nieco wieksze, duzo skarpetek i tyle...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 cze 2007, 08:36

witam z rana moje kochane
no w porównaniu do anity nie wypadam źle z tymi ciuszkami czyli mogę sie pocieszyc a w sumie to faktycznie napewno coś dostaniemy w prezencie więc chyba nie bedę przesadzać ale najgorsze jest to że mam duzo ciuszkow używanych ale w porównaniu do tych nowych to one kiepsko wypadają i dlatego wogóle ich nie liczę

Dzisiaj zapowiada sie męczący dzień bo będę się opiekować bratankiem a ten to potrafi wymeczyć człowieka

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 cze 2007, 09:29

Hej dziewczynki, chwile mnie nie ma a tu tyle do nadrabiania w czytaniu :-D
Co do ciast, w takim razie mi sie zapotałoa Kasia3 dzieki za przepis, mąz juz zjadł całe. Dzisiaj nie wstałam mu robić sniadania bo wychodził do pracy o 5.30 :ico_szoking: chore, ale on sam sie tak umawia z klientami bo mówi, że więcej kasy przed dzidzią nałapie.

Dzieki za gratulacje, dziś już wiem, ze i ten ostatni egzamin zdałam, więc mam sesje i V rok z głowy :-D nie liczać oczywiście tych głupich praktyk które zaczynam od poniedziałku, ale jak głupia się łudzę, że dzięki temu, że trwa strajk nie będę musiała tam siedziec po 8 godzin, bo norlmalnie zwrjuje. Najgorsze, że się już w żadnym fartuchu nie zapinam, ale stwierdziałam, ze nie będe kupowac nowego na jeden miesiąc :ico_zly:

Co do siary, ja nie miałam jeszcze ani kropelki :ico_placzek: mam nadzieje, że mimo to poleci jak się dzidzia urodzi bo bardzo chciałabym karmić piersią przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące.

Co do ciuszków, ja mam ich całkiem sporo bo jak tak siedze w domu to często kliknie mi się ( oczywiscie przez przypadek) na jakies cudeńko w sklepie internetowym :-P , a mój Marek tylko sie smieje i mówi, że mi kiedys ten internet odetnie.
Wczoraj przywieźli taka wilka pake, bo ostanio kupiłam dla małej zabawke do łóżeczka, fotelik- bujaczek i mate edukacyjną. Mały szkopuł tylko w tym , że mamy bardzo małe miezkanie i nie za bardzo jest to gdzie trzymać :ico_olaboga: wiec na razie upycham po katach.

Na komode dalej cierpliwie( w cudzysłowiu) :ico_zly: czekam, miała być do końca czerwca ale juz wiem, że się mężunio nie wyrobi i sobie jeszcze poczekam, mam nadzieje że wczesniej nie urodze.

Dobra kończe, ide sie umyc i ogolic nózie bo dzis mam wizyte u ginka....
A potem spotkanie z Rektorem i Dziekanem bo muszę zdac sprawozdanie z działalności mojej organizacji w tym roku... jak ja uwielbiam takie formalności :ico_zly:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

29 cze 2007, 09:45

ale się rozpisałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mnie również siara nie wycieka, ale jak nacisnę pierś w bliskich okolicach sutka to wypływa. Podobnie miałam wcześniej, niby nic mi nie leciało a tak na dwa tygodnie przed porodem delikatnie wyplywało przy naciskaniu a zaraz po porodzie jak położna chciała sprawdzić czy mam pokarm to trysnęła fontanna co najmniej na 2 m do przodu :-D więc Kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: wszystko przed nami- najważniejsze to chcieć karmić i się nie poddawać, nie panikować :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-29, 09:47 ]
Pruedence gratulacje z ukończonej pozytywnie sesji :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 cze 2007, 21:17

Czesc Dziewczyny!!!
Juz jestem w dwupaku w domciu.Jest w miare dobrze :-D .Musze tylko lezec do konca lipca.Napisze jutro szczegoly bo po przeczytaniu zaleglosci zmeczylam sie i musze sie polozyc.
Wielkie buziolki dla Was!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 cze 2007, 21:25

martuunia1, cieszę się, że jestes już w domku i nadal w dwupaku. trzymałyśmy za Ciebie mocno kciuki. Jak poczujesz się lepiej, to napisz nam co u Ciebie sie działo przez tych kilka dni. Męża nastraszyłas chyba solidnie...

A mnie :ico_zly: TT wczoraj i dzisiaj. Mam nadzieje ze teraz juz bedzie oki.
kasia, moja mama chyba bedzie spała w salonie. W sumie to nigdzie indziej nie mam miejsca... :ico_wstydzioch: Na razie nastawiam sie ze Mały bedzie spał sam w swoim pokoju, ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie w praktyce.
Pruedence, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

01 lip 2007, 09:50

martuunia1 super ze juz jest lepiej i jesteś w domku :ico_brawa_01:
My z męzem byliśmy wczoraj w szpitalu zwiedzić porodówkę ,chcemy rodzic razem :ico_pocieszyciel: dodatkowo poród rodzinny jest bezpłatny.dostałam niezbędnik porodowy -co zabrac do szpitala,chętnie się z wami podziele wiadom.nie wszedzie jest tak samo, ale może sie przyda ta lista.
majtki jednorazowe 3szt
podkłady jednorazowe 3szt
lewatywa 2szt
koszule nocne 2szt
szlafrok
kapcie
klapki pod prysznic
pap.toalet 1szt
podpaski duże 1op
pieluchy jednorazowe dla położnicy 1op
sztućce ,kubek
termometr
maszynke do golenia jednoraz. 2szt
karta przebiegu ciazy legitym.ubezp.karta chip NFZ
woda min.niegazowana
kosmetyczka
a dla dzidzi tylko pieluszki tetrowe 3szt i pampersy 3-6 kg,rożek lub kocyk a ubranka jak kto chce i oczywiście ubranie na powrót do domku.Po 3 dobach jak wszystko jest ok wychodzi sie do domu :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość