Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 sie 2011, 20:41

Witam kochane, nie macie pojecia jak bardzo chciała bym do was czesciej zagladac, ale niestety nie daje rady :ico_placzek: :ico_placzek:

Dawidek zrobił sie starsznie marudny ja nie wiem czy to zabki mu ida czy co, ciagle chce sie nosci a jak go połoze to ryk, rece opadaja, w nocy tez przynajmiej trzy pobudki :ico_olaboga:
Teraz tez takie upały no sama nie wiem czy tez na niego tak zle działaja czy jak???

Dobrze ze przynajmiej z Filipkiem sie polepszyło juz nie jest taki nieznosny, a dzis byłam na spotkaniu dla rodzicow w sprawie przedszkola no juz od wrzesnia maly idze, ciekawe jak bedzie :ico_haha_01:

Nowa ja to chyba przezywam tak samo jak ty, nieprzespane nocki i maruda w dzien, oj zebysmy tylko nmialy siły to przetrwac.

Patrycja a to ty te kapsułki dajesz na zabki bo nie doczytałąm :ico_wstydzioch:
A na zanik laktacji to pij duzo gazowanej wody czy innych gazowanych napojow.

Aniu ty juz takie przezycia okresowe miałas :ico_szoking: oj nie zazdroszcze nerwow, a ja ostatnio sie dowiedziałam ze moj maz chce miec troje dzieci :ico_szoking: jeju jakos wczesniej nic nie gadał, ja jakos wole pozostac przy tym co mam, chociaz jak to mowia niby sie nie mowi ze sie nie chce wiecej dzieci bo własnie wtedy sie je ma :-)

DZiewczyny nie pamietam co miałam reszcie napisac wybaczcie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sie 2011, 09:40

Cześć!

U nas dziś strasznie upalnie :ico_olaboga:
Ubieramy się pomału i jedziemy w odwiedziny :-) choć Maksio jeszcze śpi, więc czekam aż się obudzi :ico_sorki:

Wiola witaj :-) fajnie, że zajrzałaś. Mówisz, że Dawidek marudny, może te upały go męczą. My źle znosimy takie temperatury a co dopiero dzieciaczki :ico_sorki: Niedługo Filipek pójdzie do przedszkola to sobie troszkę odpoczniesz!
Ja też kiedyś mówiłam, że chciałabym mieć troje dzieci, ale teraz myślę, że dwójka mi w zupełności wystarczy :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

26 sie 2011, 10:49

margolcia, dzieki

wiola85, gazowane nie pomaga, brzuch mi wywala jeszcze wiekszy i niedobrze mi po babelkach ktorych nigdy nie lubilam a mleko sie leje :ico_oczko:
Camilia jest w kapsulkach. Odrywasz gore i wlewasz dziecku do buzi. To w przeciwienstwie do innych specyfikow maluch musi wypic
Wczoraj nie dostal w ogole ale dzis byl tak niespokojny i cala noc zle spal, po 8 dostal kapsulke i teraz zasnal. Az nie moge sie napatrzec jak moje dziecko spi w dzien :ico_oczko:

U nas w bloku obok wczoraj zmarlo 2 miesieczne dziecko :ico_placzek: mama podawala je babci i spadlo im na podloge. Straszne. Nic wiecej nie wiem bo jak wracalam o 19 do domu to odjezdzala karetka i rozchodzilo sie zbiegowisko ludzi, a potem dopiero slyszalam co sie stalo. Moj sasiad tez widzial jak auto pogrzebowe godzine wczesniej stamtad odjezdzalo. Jeszcze dzis jak o 6 karmilam Filipa i o tym myslalam to ni moglam lez powstrzymac :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 sie 2011, 11:13

czesc dziewczyny sorki ze tak o sobie, ale moze mi jakos doradzucie cos :ico_placzek:
zaczal sie u nas problem przedszkolny, mialam cicha nadzieje ze Marcel jednak zostanie tak
zajecia adaptacyjne sa od wczoraj, po 2 godziny
wczoraj bylam z mlodym godzine
obiecal ze dzis zostanie sam a potem pojdziemy kupic jakas zabawke po drodze w nagrode, oczywiscie nie chcial mnie wypuscic
obiecalam mu ze tylko zadzwoie i wroce, wiec po cichaczu wyszlam i od razu zaczal plakac, a ja nie chcac byc goloslowna weszlam spowrotem do sali
w poniedzialek P ma 2 zmiane wiec chyba to on malego zaprowadzi
w dodatku samo przedszkole srednio mi sie podoba sala bardzo mala a dzieci 28 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dzis wrocilismy oboje zaplakani :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jak ja mam go przekonac? nagroda zabawkowa nie dziala

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sie 2011, 11:21

cześć :-)

czuć już upał od rana :ico_sorki:

Patrycja to straszne co piszesz o tym dziecku :ico_placzek:

Emilia ja myślę, że Marcel widzi, że Ty bardzo przeżywasz jego pójście do przedszkola i jemu się udziela. Spróbuj powstrzymać emocje, opowiedz mu jak będzie fajnie, że będzie się bawił z dziećmi, będą zabawki itp... trzymam kciuki!

Koroneczka miłych pogaduch :-D

Wiola pewnie małemu upały doskwierają a i ząbki moze też swoją drogą :ico_sorki:

Krzysiu mi dzisiaj rano znowu płakał przy jedzeniu, posmarowałam mu dziąsełka i po 20min zjadł spokojnie.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 sie 2011, 11:46

hej

U mnie skwar, siedzimy na tarasie, Liwia śpi, a ja najchętniej poszłabym pod prysznic :-)

patrycja ale tragedia dla całej rodziny, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

koroneczka udanego wypadu :-)

markotka a widac coś w buźce, u nas tez ostatnio dziwnie z jedzeniem, no i te kupy tak czesto, ale nic nie widać i w sumie mała się normalnie zachowuje:ico_noniewiem:

emilia nie wiem co Ci doradzić w sprawie pkola, jedynie tak jak pisze markotka twój spokój i opanowanie moze coś pomogą (twój płacz na pewno Marcela nie uspokoi)
Pola chętnie poszła, jak szłysmy 1 raz to owszem byłam przy niej, ale w ogole przez 10 min. nie zwracała na mnie uwagi, potem ze 2 tyg. rano marudziła, że nie chce chodzić, ale na miejscu wciągała się w zabawę i było ok.
U nas duzo panie też pomagały :ico_sorki:
Co do warunków to u mnie podobnie, sala nieduża, ale w sumie dzieciaczki to na spacer, to na jedzonko wychodzą, a wiec nie siedzą non stop, trzymam kciuki za szybką adaptację.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sie 2011, 12:34

witam


u nas też upał,zupki już zrobiłam na obiad-fasolowa dla A a dla mnie barszcz ukraiński :-D Hania sobie wybierze jaką zupkę zje :ico_oczko:

w ogóle zauważyłam,że mam coraz mniej mleka i Milena zaczyna się przestawiać na butlę...wieczorem nie chce piersi,jak wstanie koło 19 to chwilkę podoi aby chyba zaspokoić pierwszy głód,czasem parę razy po 2-3 min a potem na noc koło 21-22 wypija nawet 170 ml MM i dopiero spać idzie (120 ml to minimum),rano opróżni 2 piersi (bo w nocy jak wstanie też nie chce cyca) i dodatkowo jeszcze z 60 ml MM,i w ciągu dnia więcej MM pije niż pierś :ico_sorki: no cóż ile się da to pociągnie pierś a potem pozostanie nam mleko-z jednej strony się cieszę bo wezmę się za swoją wagę bo już waże 76,5 kg :ico_placzek: zamiast chudnąć to tyję no i pewnie wagowo więcej przybędzie bo moją pierś za krótko doi żeby się najeść :-/ ale z drugiej będzie mi brakowało tego przystawienia do cycusia,ale na siłę aby utrzymać męczyć się nie będę :ico_sorki:

wczoraj dostaliśmy zaproszenie na ślub cywilny i potem małe przyjęcie do siostry A na 10 września i raczej pójdziemy :-) mamy co włożyć a do koperty to A na boku coś zarobi i będzie :ico_oczko: myśli kto nam z dziećmi zostanie żebyśmy mogli dłużej posiedzieć a nie z nimi i pewnie koło 20 wracać do domu :ico_noniewiem: ale to niech on kombinuje :ico_oczko:

wiola85, pewnie ząbki małemu dokuczają no i te upały :ico_sorki: :ico_sorki: no stres miałam okropny ale już minęło :ico_oczko:
U nas w bloku obok wczoraj zmarlo 2 miesieczne dziecko :ico_placzek: mama podawala je babci i spadlo im na podloge. Straszne.
o matko co za tragedia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

emilia7895, niestety tak jest zazwyczaj na początku i nic na to nie poradzisz :ico_sorki: Hania też na początku płakała jak ją zostawiałam w pkolu (raz mi też łzy poleciały ale to już się obróciłam żeby nie widziała),zresztą ona rano wstawała z chęcią do pkola,ale jak zobaczyła,że inne dzieci płaczą to i ona zaczęła :ico_sorki: potrwało to może 1-2 tygodnie i już po płaczu było :ico_oczko:

Koroneczka, udanego wypadu :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 sie 2011, 16:05

w ogóle zauważyłam,że mam coraz mniej mleka i
pewnie to wynik też tego, że dokarmiasz butlą, piersi Ci automatycznie mniej produkują.

A nowe jedzonko typu deserek, obiadek dajesz regularnie, bo jak tak to znów posilek ci odpada.
wczoraj dostaliśmy zaproszenie na ślub cywilny i potem małe przyjęcie do siostry A na 10 września i raczej pójdziemy


super :ico_brawa_01:

Mnie dziś przyszła paczuszka z Hipp, a w nim słoiczek z jabluszkiem, ale my jeszcze trochę zaczekamy :ico_sorki:

Młoda wlaśnie się budzi, dziś fajnie w dzień spi (miała 2 dłuzsze drzemki-co mi pasi), ciekawe, czy dotrwa do kapieli, wczoraj mi pospała wieczorem i był problem z zasnieciem :ico_noniewiem:
Od paru dni staram się ja karmić o stałych porach, drzemki jeszcze są różnie no i nocki :ico_noniewiem: , ale co noc praktycznie o róznych porach się budzi, sama nie wiem, czy to glód :ico_noniewiem:

Jakich rozmiarów pieluszek uzywacie, ja zakupiłam 3 :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sie 2011, 18:18

pewnie to wynik też tego, że dokarmiasz butlą, piersi Ci automatycznie mniej produkują.

A nowe jedzonko typu deserek, obiadek dajesz regularnie, bo jak tak to znów posilek ci odpada.
w sumie racja
a nowe posiłki różnie dostaje i też niecodziennie
Mnie dziś przyszła paczuszka z Hipp,
do mnie ostatnio z Bebilonu i Bebiko przyszły 2 paczki w tym mleka,śliniak i słoiczek zupki marchewkowej z ryżem :-)
Młoda wlaśnie się budzi, dziś fajnie w dzień spi (miała 2 dłuzsze drzemki-co mi pasi), ciekawe, czy dotrwa do kapieli,
może wytrzyma :ico_sorki:

moja śpi dopiero 3 raz, o 11 pół godz, o 13,30 pół godz i teraz o 17 zasnęła oby do 19 pospała to koło 21 spać już pójdzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-08-2011, 18:19 ]
Jakich rozmiarów pieluszek uzywacie, ja zakupiłam 3 :-)
my 3 już od dłuższego czasu używamy :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sie 2011, 18:34

Aniu Nowa ma rację, że jak dokarmiasz, to automatycznie masz mniej pokarmu, ale jak Milenka nie chce piersi, to co innego zrobić :ico_noniewiem:

NOWA my pieluch 3 mamy teraz drugie opakowanie, 2 były już przyciasne trochę.

Ja nie dostałam jeszcze żadnych paczek, to są te po wypełnieniu ankiet w szpitalu, tak? W ogóle w szpitalu dostałam tylko 1 paczkę, a inne dziewczyny dostały 2 :ico_noniewiem:

Krzysiu śpi od 16:30, pewnie niedługo wstanie. Kupiłam mu dzisiaj fotelik kąpielowy i zamierzam wykąpać w naszej wannie, bo jak kąpię go w pokoju, to strasznie chlapie :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości