Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 mar 2007, 22:16

a ja sie poddalam
daje Oli raz dzienne butle i cos czuje ze za jakis czas pozegnamy sie z cyckiem

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

14 mar 2007, 22:19

MOnika, zobaczysz jaka teraz będzie wygoda. I może niedługo nawet noc prześpisz :-)

Co myślicie o tym wózku?
http://www.allegro.pl/item175529314_now ... atis_.html

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 mar 2007, 22:21

ja tez musze kupic nowy wozek ale bedzie to byle jaka malutka parasolka na wyprawy do miasta jak pojade sama autobusem bo ta co mam jest duza i ciezka ale dzieki temu wygodna dla Oli

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Fajny ,ale tez ciezki 8 kg +8 dziecko +jakies pierdolki i juz nie wejdziesz sama do autobusu a dla mnie to jest wazne

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 mar 2007, 22:35

Witam
Kochane jak Wy to robicie, że macie czas pisać w dzień, mi chyba się coś przeorganizowało, bo nie ma szans, czasem włączę tt żeby poczytać a i tak nie daję rady
Dla Tomeczka buziaczek, niech już nie choruje i oby ta temp była na ząbeczki, Aniu :ico_buziaczki_big:
Dla Hubcia wielkie buziaczki i :ico_prezent:
Sosna przeczytałam ten fragment o Mikołajku i się uryczałam strasznie, dziękuję Bogu, że Jaś jest zdrowy :ico_sorki:
Gosiu z ty smoczkiem to straszne współczuję
a ja znowu palę buuuuuuuuuuuuuuuu rok wytrzymałam, a jak przestałam karmić to mnie zaczęło ciągnąć jak mąż wychodził na fajeczkę to i ja tak na jedną i znowu mnie wciągnęło :ico_placzek:

Kasiulka jak Ty kochana robisz te zupki w gerberze, mi za chiny ludowe nie łapią masz jakiś patent czy co??

zabrałam się za wiosenne porządki i padam na pyszczek więc chyba idę spać, ale jak mi nie wyjdzie to coś napiszę :-D

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 mar 2007, 22:37

Mosob - nie łam się tak. Ja ciągnęłam na mieszanym karmieniu trzy miechy. Będzie dobrze. Ja dawałam najpierw pierś, potem butlą dojadała. Pod koniec tego trzeciego miesiąca było już ciężko, ale nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło - zaczęłam chodzić na aerobik, na zakupy z kumpelą, teraz mam jazdy, bo zamierzam w końcu zacząć jeździć moim własnym samochodem, który zawłaszczył mój mąż. Oczywiście większość tych rzeczy jest możliwa dzięki mojej kochanej teściowej, która zajmuje się Hanią, bo mój mąż, tak jak i wasi ma bardzo mało czasu dla nas :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 mar 2007, 22:40

Margo -> wiem, że to ja wyznaczam reguły odnośnie mojego dzieciaczka, ale nie mogę im tak wprost powiedzieć, bo mogą sięobrazić, a tego bym nie chciała. Będę musiała skorzystać z rady MK i powiedzieć w takiej zawoalowanej formie :-)
A julka ma uczulenie najprawdopodobniej na pyłki jakieś, zaczyna się zielenić więc pełno teraz tego w powietrzu lata. Ona bardzo tarła nosek i oczka, do tego katarek i kichanie, czasem napas kaszlu. Dla lekarki to były jednoznaczne objawy, więc mam nadzieję, że leki pomogą,

:ico_buziaczki_big:

P.S. Jak tam okresik?

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 mar 2007, 22:41

ja też jestem cikawa tych waszych słoiczkowych zupek. Zdradźcie sekret, plizzzz :ico_sorki: Właśnie w piątek jedziemy do rodziców, tobym wzięła na te parę dni. Dzisiajkupiłąm w Realu trochę słoiczków na wszelki wypadek i aż się za :ico_olaboga: złapałam. Hipp-y (kupiłam większe, bo Hania ma apetyt) kosztują 4 zł!!!! :ico_szoking: Za tyle to ja Hance na 4 dni nagotuję spokojnie. No ale nie będę jej dyni gotować, czy latać za 10 dkg jagnięciny. Także słoiczki na urozmaicenie

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Strasznie współczuję tym, które mają "wieczny" okres. Ja pierwszy po porodzie miałam 7 dni (przed-tylko 5) i mam nadzieję, że do tego wrócę. Dołączam się do tych, które wysyłają was do lekarza- tak długi okres, to nie okres :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 mar 2007, 22:45

Margo ten wózek z allegro super, sama sie nad nim zastanawiam i mam na niego chrapke, ale waga mnie odstrasza, też chce coś leciutkiego ale wygodnego dla dziecka

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 mar 2007, 22:45

A tak w ogóle - lepiej póxno niż wcale - :ico_tort: dla Jubilatów :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 mar 2007, 22:46

Aha dziewczęta któa ma tą książkę kucharską w której sa przepisy dla niemowlaków? bardzo bym prosiła o przeslanie na maila. Wydaję mi się, że chyba kiedyś Riterka ją rozsyłała.... gdzieś mi się zagubiła w wirtualnej przestrzeni :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość