gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 23:11

Próbuję rozliczyć sobie VAT z tytułu remontu mieszkania
mnie księgowa rozliczała za 50zł więc nie pomogę. Ale na forum muratora ludzie bardzo pomagają bo oni non stop coś rozliczają. Kiedyś czytałam tam.
a na swieta kojec
u mnie kojec leży na strychu po siostrzenicy prawie nowy bo siostrzenica nie chciała w nim siedzieć.
a zawsze obiecywalam sobie,ze moje dziecko nie bedzie mialo zbyt duzo zabawek bo potem nie bedzie doceniac jak dostanie kolejną
wiesz ale to dużo zależy od charakteru dziecka. Ja bałam się właśnie że Tomek będzie niewdzięczny bo zawsze tyle zabawek dostawał i w pokoju ma multum tego a on z każdej drobnostki potrafi się cieszyć, z kolei znajoma ma synka co mu niewiele kupuje to on jak wpada do Tomka to mu podkrada zabawki :ico_zly: więc jak widać nie zawsze tak jest jak u Twojego szwagra. Zresztą jak ze wszystkim trzeba znaleźć złoty środek.

a właśnie apropo zabawek jak urządzę Maksia pokój bo teraz jest syf wszędzie bo musiałam Tomka zawieźć na basen i nie dokończyłam sprzątania to biorę się za Tomka pokój i tam wywalam zabawki na strych którymi się nie bawi. Bo w pokoju ma masakrę :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 23:30

a propo ulubionych zabawek, pokażę wam z czym Tomek dzisiaj jechał na basen :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
zdjęcie sprzed 1,5 roku. Tomek gra w taką jego ulubioną grę i tam jest ludzik taka szmacianka
Obrazek

no i on bardzo chciał ją dostać no to zrobiłam mu ze skarpety :-D no i ma 1,5 roku a Tomek pojechał z nią na basen :-D

A i jeszcze apropo zabawek, wg mnie teraz są takie czasy że ciężko dziecko wychować ograniczając mu zabawki. Wszędzie dosłownie są reklamy zabawek w tv na ulicach w sklepach wszędzie. Tak nie było za naszych czasów, a teraz dziecku robią takie pranie mózgu :ico_zly:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 23:35

hej dziewczynki
ja tylko na chwilke i z pytanie :ico_wstydzioch:
widziałyście na wlasne oczy, macie może, czy ktos ze znajomych ma coś w stylu lampka nocna projektor?chciałabym malej cos takiego, ale nie wiem co wybrać
podoba mi sie z chicco, ale nie wiem jak to działa, tam są gwiazdki, ale czy one sie poruszają czy tylko projektor rzuca na ściane, sufit te gwiazdki?nie wiem czy fajne melodie
sa tez Disneya, i te niby od malutkiego, ale właśnie czy juz za chwile z tego nie wyrosnie malutka, chicco z kolei jest od 12 m.ż, wiec nie wiem czy nie za szybko :ico_wstydzioch:
co sądzicie?

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 23:40

Gosia - sama zrobiłaś?
no gratuluję!
popieram - wszystko zależy od dziecka
ale sadze też że dziś jest zbyt dużo wszystkiego, przesyt wszystkiego
i trzeba nauczyc się i dzieci z tym sobie radzić :ico_haha_01:
z zabawkami można zawsze kombinowac na zasadzie tylko czesc jest dostepna a reszte chowamy i wyciagamy po czasie :-D w pokoju wtedy przejrzyscie co tez lepsze dla malucha, a jak sie znudzi tym co ma, wyciągamy nastepne :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 23:49

Ale mam zaległości !!!! Ale to dlatego ze nie dostaje powiadomien grrr - myslalam ze cisza i nikt nic nie pisze. Jestesmmy po Mikolaju - z pracy Marysia dostala paczke slodyczy (tatus sie ucieszyl), od kolezanek z pracy sukieneczke i bluzeczke z 5-10-15 ale na 92 r. Od Chrzestnego komplecik - spodnie, golfik i bezrekawnik, od dziadków sukienke z bolerkiem. Chrzestna zaszala - kupila ubrania, maskotki, szopke, iii takie cos - kulka do niej przyczepiona maskotka, pod spodem kulki (pilki jest plastik i jak traca sie maskotke ona sie niby ma przewroci ale z powrotem wraca do pionu to sie jakos nazywa ale zapomnialam jak. Poza tym dostala od babci i cioci masktoki do maty edukacyjnej do przywieszenia. Rodzice - czyli ja - kupilismy jej ksiazeczke Kurczaczek - rozkładanka 3D - 25zł a ma duzo frajdy. Do mnie tez przyszedl mikolaj ale to napisze jutro bo padam na pysk... ps. tiramisu wyszlo, ps2. Kasiala i Gosia podeslecie mi ta ksiazke i jezyku niemowlat? asia_krak@wp.pl

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 00:02

Aleksandrowicz pokaż zdjęcie lub linki najwyżej zaraz usuniesz bo nie mam pojęcia z projektorami o które ci chodzi. Ja nie miałam przy żadnym dziecku więc nie pomogę ale chętnie obejrzę.
Sama zrobiłam :-D zresztą Tomek ma czasem takie naleciałości kiedyś chciał inną maskotkę z gry zrobioną to narysowałam na kartce papieru wycięłam, Tomek pokolorował i spał z nią :-D

Wow Mamusia jakie prezenty fajne :ico_brawa_01: zaraz wyślę książki. Dziewczyny jak to jest u was z prezentami? Bo zauważyłam że co region Polski to inaczej. U nas na 6 dostaje się drobnostki, a duże prezenty na 24. A u was?
tylko czesc jest dostepna a reszte chowamy i wyciagamy po czasie
super plan :ico_brawa_01: tylko ja leniwa zawsze byłam do niego :ico_zly: znaczy ma Tomek jeden tor samochodowy na pół pokoju więc go rozkładam na jakiś miesiąc i składam za parę miesięcy znowu rozkładam i Tomek się nim bawi jakby nowy był :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 00:15

Gosia - to Tomek ma takich przyjacioł, pomysłowa jesteś!super

o cos takiego chodzi
http://www.smyk.com/chicco-projektor-gw ... a-dzieci-p

nie wiem dlaczego dopiero od 12 m.ż jest przeznaczone
i nie wiem jak to działa, myslisz ze te gwiazdki sa statyczne?czy sie ruszają?chyba lepiej by było jakby sie delikatnie poruszały :-D

co do mikolaja i giwazdora, u nas - wielkopolska ale i dolny slask (tam sie wychowywałam) też tak jak u Was - 6 drobnostki, ja nauczona że pod poduszkę, tutaj w buty wkladane, a na gwiazdora 24 pod choinke juz można zaszaleć
ale ja np tak jakos sobie w głowie tłumacze, skoro dzieci na mikolaja listy pisza i to takie popularne, to staram sie aby te marzenia spelniac,
moj starszak napisal list, wpisal i wkleił tam 3 zestawy lego city, wybrałam oczywiscie tylko jeden, i to w miare cenowo, plus duperelki typu nowe mega pisaki bo sie pokończyły, jakies slodycze..

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 00:41

pomysłowa jesteś!super
nie jestem pomysłowa tylko mam strasznie męczące dziecko :-D

popatrz statyczne te gwiazdki w chicco
http://www.youtube.com/watch?v=VgGnhK4kA5Q

a ten disneya to chodzi o firmę tomy?
http://www.youtube.com/watch?v=iOVDPRJFjCY

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 00:42

a co do wiek 12m+ myślę że chodzi o tą zabawkę - tego krasnala że nie jest odpowiednia dla małych dzieci, bo da się odczepić go. Pewnie jakiś atestów nie ma. ale projektor jak najbardziej dla maluchów się nadaje.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 00:43

dobra lecę spać bo od 22 ziewam a jutro też rano pobudka bo Tomek na 8 do szkoły wyjątkowo :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość