Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 kwie 2008, 19:47

olala ja ostatnia pazke dostalam przed Tymka roczkiem z balonami

Hekkate oj to dobrze ze ci napisalam o tym piasku, bo jakbys kupila to by byla nonono

[ Dodano: 2008-04-10, 19:48 ]
Qunick gdzie masz ten link zeby glosowac na Nine bo chcialam na nia zaglosowac?

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

10 kwie 2008, 20:30

Witam :ico_haha_01:

Jeszcze jeden dzień do pracy, jeszcze jeden dzień oczekiwania na męża.... :-D . W sumie to nie wiem już sama jak to ze mną jest i ogólnie z nami - chociaż tak bardzo za sobą tęsknimy to już dzisiaj zdążyliżmy się pokłócic przez telefon o jakąś drobnostkę. Oj, oj - boję się najbardziej tego, że będzie tych kłótni więcej. Nie wiem czyżby jakiś kryzys - nie wiem już sama. Na razie zwalam wszystko na zdenerwowanie, stres wynikające z tego, że przez prawie 6 misięcy byliśmy daleko od siebie.

Tobiś - mój synuś dziś w żłobku robil siusiu do nocniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Siedział na tronie dopóki nie zrobił :-D . Ale jestem z niego dumna, Wogóle to juz pokazuje jak chce siusiu - lapie się za pieluszkę i mówi sisi, a jak zrobi kupkę - to mówi be i robi takiego śmiesznego foszka. :-D .

A moje imię to Gosia :-)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 kwie 2008, 20:35

Witajcie wieczorkiem

Madzia kochana jesteś wiesz, :ico_wstydzioch: dziękuję :ico_haha_02:

fotke może wkleje w dniu kiedy na wesele pójdę :ico_oczko: ,

ja mam na imie Ludmiła :ico_sorki: a nick mój - w dziecinstwie tak mnie nazywały Łułu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 kwie 2008, 20:57


Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 kwie 2008, 21:23

Hej dziewcznyki,

Hekkate fajnie że dałaś znać o sobie! Tak trzymaj :ico_brawa_01:

Imiona jestem imienniczką karolas :ico_haha_02:
Z tego co piszecie mamy troszkę Lutówek "podwójnych" hhi- dwie Agi, dwie Gosie.. dwie Karoliny... :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

ML Gratulacje dla Tobisia :ico_brawa_01:

asiam_26 kochana czemu nie zaglądasz do nas??? Co u Ciebie??

psy i dzieci moja Milka uwielba pieski i zawsze piszczy jak je zobaczy ale ja niestety do tych zwierząt nie mam 100% zaufania, ostatnio taki niby spokojny szczeniaczek a dziabnął (złapał ząbkami) małą w paluszka :ico_nienie:

prasa z dodatkiem polecam Wam najnowszt numer RODZICE małego dziecka - oprócz miłej lekturki były fajne dodatki: "czarodziejska tablica" - maluję się to i potem można to skasować (frajda dla maluszka) + płyta Demo programu edukacyjnego Królik Bystrzak - ja trafiłam na naukę ang. dla najmłodszych - Milka była zdumiona patrząc na to :ico_haha_02:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

10 kwie 2008, 21:37

Witam wieczorkiem
Ja nie będe orginalna mam na imię Ania a reszta niku to data urodzenia rocznik to wstyd podać bo ja to tutaj staruszka jestem
Psy
Ja też mam dwa pieski ale ani jednemu nie wieżę, ten jeden jest duży i zamknięty w kojcu a podobno psy zamknięte głupieją a drugi to cocer spaniel który okazał sie wrednusem i ugryzł mojego męża ale to podobno taka rasa

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 kwie 2008, 21:47

A oto kilka świeżych fotek:
Spaceruję sobie z babcią po dworze :ico_haha_02:
Obrazek
Na zakupkach :-D
Obrazek
Zabawa z nowym wózeczkiem :ico_haha_01:
Obrazek
Lubię zaglądać do okienka :-)
Obrazek
Ojjj upadł mi chrupeczek!
Obrazek
Ja i mój sprzęt :ico_haha_01:
Obrazek
W całej okazałości
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 kwie 2008, 21:57

Śliczne zdjęcia Milenki :ico_brawa_01: Jaka ładniusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

10 kwie 2008, 22:01

Kajunia25, super te fotki, ciekawe czy sie bardziej po dzieciach poznamy bo nie wszystkie mamy swoje zdjecia w podpisie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 kwie 2008, 22:20

Hej!

O widze, że mam imienniczkę choć szczerze powiedziawszy, to nie lubie jak do mnie nazywają Gosia, jakos nie ten teges... wole Małgosia :ico_oczko:

Dziś była bardzo ładna pogoda, więc pół dnia przebączyłamw łóżku albo z tyłkiem na krześle a drugie półó- kiedy nikogo nie było oprócz mojej mamy i siostrzenicy wsadziłam wojtusia do piskownicy na polku, mama go doglądała a ja siedziałam z pyszckiem wystawionym na słonko ... Czuje się troche dziwnie jak mnie tak wszyscy obsługują...nic nie dziwigaj, tego nie rób tego tez... prawie jak Księżniczka... :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Kajunia25 Śliczne fotosy, pięknie... no i Milenka taka sliczna dziewczynka!

ML :ico_brawa_01: Dla synka za nicnikowe sprawy!! My już od grudnia sadzamy wojtusia na nocnik i ładnie robi ...czasami nie zdążymy w porę i zrobi conieco w pampera ale z reguły daje sygnały typu "jęki-stęki- więc szybko nocnik i robimy co mamay robić! No ale jeszcze nie wołamy ...

Psy Ja mam awersje do psów bez kagańców na spacerze a jeszcze jak już nie ma smyczy to już :ico_zly: ale jeszcze bardziej mam złość na właściciela gtówy taki rzeczy wyprawia bo zwierze jest tylko zwierzęciem i ie może odpowiadac za głupotę swojego "pana " od siedmiu boleści !!!!!!!!!! Mam strasznego nerwa jak takiego coś widze i podchodze do właściciela i zwracam uwagę, że tu chodzą ludzie i małe dzieciaki biegają więc praszę zapiąć psa na smycz i założyć kaganiec. Czasami skutkuje czasami nie i taki ktoś wtedy wrzeszczy, że to jego pies ..no ale to juz inna bajka... No i jak wdze jak psy za przeproszeniem- srają na chodnik albo trawnik .. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Szczyt...ja bym takiego gniojowi gołymi rękoma kazała te wstrętne bobki sprzątać ... i jeszcze zjeść..Mi się przynajmniej nie usmiecha włazić go guwienek butami ... no albo omijac slalomem gogantem szczególnie po zimie!!!

olala Ja prenumeruje "Mam dziecko" od urodzenia Wojtusia no i przychodzi mi jeszcze "Maluszek"... Dziś dostałam właśnie "Md" jako dodatek była bajka CD Koziołek Matołek (16 cz), kalendarz, ksiązeczka i jeszcze takie coś podobne do kalendarza ... No i podobnie jak kelly, ostatnią paczkę dostałam tą przed roczkiem z balonami!

Mamcia, dziewczyny Mam nadzieje, że mnie tu samej nie zostawicie jak pozostałe będą się wczasowac na spotkanku :-D i wyśle do którejś z Was sms'ka mam nadzieje szczęśliwą informacją!!!!!!!!!!! I ją mam nadzieje zamieścicie na R.O. :ico_brawa_01:

Zabki U nas nastał ciężki czas ... Wojtuś jest bardzo marudny, idą miu najprawdopodobniej dolne 4, nie chce jeść, jest niespokojny ... No i okropnie od 2 dni się ślinić zaczął ... Hm, oby wyszły szybko!

Lece spać, dobranoc...!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość