julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 lip 2011, 17:27

Martalka, Ty to zorganizowana Kobitka jesteś :ico_brawa_01: Trochę Ci zazdroszcze takiego wyjazdu i życzę aby nowe mieszkanko spełniło Twoje oczekiwania! Ja też bym się gdzieś przeniosła - nejchętniej na południe :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lip 2011, 17:31

Martalka, szczerze zazdroszczę przeprowadzki! Zdjęc masę pokazuj!!!!!! A jak chłopcy zareagowali na wyprowadzkę? i to jeszcze tak daleko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 lip 2011, 22:02

jak tylko będę miała internet to zdjęcia pokażę.
Dzisiaj kurier odebrał paczki do UK. Wyszło tego 250kg :ico_szoking: szok!
A chłopcy płakali (Damian zwłaszcza), że on też z tym panem już pojedzie do Anglii, do tatusia :ico_olaboga: Stęsknieni są, więc już cieszą się bardzo, aż za bardzo, do tego stopnia dzisiaj się cieszyli, że zaczęli wariować, emocje ich poniosły.
A że daleko- oni tego jeszcze nie rozumieją. Bartek wie ile to km, i jak długo się jedzie, a jak długo leci, ale chyba to taka trochę abstrakcja jednak.
A do mnie nie dociera. lecę zadaniowo: paczki, zalatwianie dok., dzwonienie, kompletowanie wszystkiego itd. A jeszcze nie do końca się przejmuję, że to daleko, że inny nowy dom, otoczenie, ludzie! Ale ja tak mam. Generalnie mało się stresuję takimi sprawami. Lubię zmiany w zasadzie :-D Tylko za rodzinką tęsknić będę na pewno..

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 lip 2011, 12:53

Martalka, fajnie, że takie zmiany Was czekają :-) Z pewnością w nowym miejscu i nowym mieszkanku będzie Wam bardzo dobrze, a Dzieciaki lepiej adoptują się w nowym środowisku niż dorośli, więc i Twoje Szkraby dadzą sobie radę bez problemu!
Nie zazdroszczę tylko rozłąki z Rodziną, to jest największa niedogodność z jaką borykają się wszyscy emigrujący. Chociaż ja przywiązuję się również do miejsc, za naszą wsią też bym tęskniła... Jedyne, co mogłoby mi tę tęsknotę jakoś wynagrodzić to lepszy klimat, więc ja z chęcią przeniosłabym się na południe Europy :-D

Czyli mieszkanko znaleźliście? Domek w szeregowcu? :-) Pomogli znajomi, czy ogłoszenie zadziałało?? Świetnie, że macie już to z głowy :-)

U nas etap gadania na maxa! :-D Nikoś non stop wymyśla nowe słówka, jest niesamowity i cały czas z nami rozmawia :ico_brawa_01: Już nawet po angielsku mówi :ico_oczko:
A oto kilka słówek Nikosia:
buja buja, baju baju, baja, była, bejbe, get down, don't go, dodo, doda i wiele innych :ico_brawa_01: Cudak nasz Kochany :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lip 2011, 13:42

karo-22, a skąd mu się te angielskie słówka biorą? :ico_haha_01:
nasz swego czasu tez "baby" mówił, ale za bardzo nie wiedział o co chodzi.

czasem mu "dzidzia" wyjdzie, ale głównie niemowa z niego. woli sobie pomruczec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 lip 2011, 13:50

tibby, nie wiem skąd, po ang. do Niego nie mówimy :ico_oczko: Ale chyba muszę zacząć zapisywać te słówka :ico_oczko: No Nikoś to prawdziwa gaduła! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lip 2011, 17:09

oo, fajny Nikoś :) To pewnie tak mu zostanie. Nasz Damian to taka mala gadulka- z każdym i na każdy temat teraz potrafi pogadać, a jako maluch też sporo mówił po swojemu. Sporo też śpiewa, niemal non stop coś.

Miluśka ma ciężką mowę, chyba, że pewnego dnia zaskoczy i już. Ale mi się wydaje, że chlopcy w tym wieku o wiele lepiej naśladowali zwierzęta, sylaby. Ona mówi "mama", "dziade", "tata", "mi"(miś), "tate" (na Bartka), "nana" lub "niania" na Damiana, "nene" na Piotrusia mojego chrześniaka. Wsio. Więcej wrzeszczy :ico_olaboga: szkoła dzikusów moich niestety. Ale tak patrząc, na roczniaka na pewno norma! :) więc spoko.

karo, akurat to nie jest domek w szeregowcu, ale pomiędzy dwoma szeregowcami na ulicy pełnej szeregowców :ico_haha_01: Ale akurat ten jest wolnostojący. Znaleźliśmy z ogłoszenia. Mieszkanie na piętrze, wejście po wąskich schodach :ico_haha_01: taki korytarz schodowy- jak w piramidzie :ico_haha_01: I ogród mamy! Wielki! Ale na razie zasyfiony :ico_noniewiem:

No zmykam. Chlopaki broją i idziemy się wyżyć na rower :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 lip 2011, 12:13

Martalka, a wy tam na długo emigrujecie?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 lip 2011, 16:25

a bo ja wiem... ;) trudno powiedzieć

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 lip 2011, 09:20

Hej Ciotki! :ico_haha_01:

Nadszedł i nasz wielki dzień! Już od rana jestem wzruszona a mój Królewicz jeszcze chrapie :ico_oczko:
Dla Was Drogie Cioteczki wirtualny :ico_tort: z okazji ROCZKU NIKOSIA!!! :-)

Obrazek

Prawdziwym tortem, wrażeniami i foteczkami podzielimy się później, ponieważ imprezkę urodzinkową musimy przełożyć. Dziś świętujemy skromnie we 3 :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość