Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 sie 2011, 15:27

kurde lekarka mi mówiła że do 6 mc może się paprac,ale u nas zaczoł się 6 i jakoś nie widac żeby chciało się to goić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 sie 2011, 20:59

juz pisalam wlasnie o tej bliznie po szczepieniu u nas sie paprała i byla wypukła i ropka ale w kapieli ropka wyciekla zostalo takie miejsce z dziurka i teraz jest maly strupeczek i sie zabliznia
u nas tez parno jak nie wiem co jakis czas biore prysznic i tak za chwile jestem mokra u nas w domu ponad 27 stopni ;/ malutka tez spocona i mokra jak ja karmie
ehh dzis jak juz od 2 dni tescciowa kapala malutka i dawalam mleczko z butelki jakos nie moge tego przełknac ;/ :ico_zly: ale chce zeby w ta sobote co mamy isc na wesele mala jej nie plakala wczoraj przy suszarce ja nakarmila i uspila ale dzis plakała i nie moglam tego wytrzymac nie wchodzilam ale przez drzwi powiedzialam zeby właczyla suszarke wlaczyła ale za chwile cisza a mala placze nie wytrzymalam i weszlam okazalo sie ze suszarka sie przepalila a ja i tak z pretensjami do K i do tesciowej i\wie c kazala mi sama mala nakarmic okazalo sie ze malutka boli brzuszek i miala zatwardzenie dobre pol godz plakala jak nie dluzej biedna a ja jej pomagalam zrobic ta brzydka zielona i strzelajaca kupke ;/ to chyba od tej marchewki bo tez jej probowalam dac choc wydwalo mi sie ze nic nie zjadla bo wypluwala biedna tak sie naplakala pozniej 120ml wypila taka umeczona
a ja chisteryczka w kolo wszystkich nakrzyczalam :ico_sorki:
pozniej wstyd mi bylo na dol zejsc wiec umylam sie i polozylam ale mój K jest naszczescie kochany i sie nie zlosci tylko pogada przyszedl przyniusl mi kolacje i pogadal ja go przeprosilam bo w nerwach powiedzial;am mu ze nie jest mi potrzebny i takie tam ;/
bo mala plakala a on sie pakowal bo jutro jedzie do tej szkoly to ja zla ze jak moze taki byc obojetny jak mala placze
ja z nowu przewrazliwiona ;/
co do prezentu ja teraz siostrze daje pieniadze ale czasem wiem ze tez kupuja jakis serwis obiadowy czy garki ale lepiej chyba pieniadze i mlodzi sami sobie kupia bo czasem okazuje sie ze pozniej maja dwa zelazka dwa serwisy ;/
moja mala zasypia o 20 budzi sie zazwyczaj o ok 1 i pozniej po 5 ale jeszcze do 8 pospi

[ Dodano: 25-08-2011, 21:01 ]
a i dzis zauwazylam ze sie przekrecila zpleckow na brzuszek na odwrot chyba jeszcze nie umie ;)
Sejano zdrowka dla dziewcznek
brawa za nowe umiejetnosci juz nie pamietam dla kogo ale kazde cos z dnia na dzien potrafi fajnie tak obserwowac te nasze szkraby jak rosną

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 sie 2011, 21:58

witajcie
miałam cos wiecej napisać ale zła jestem strasznie na to moje dziecko ja kARMIE A ON ULEWA ,wiecie co ja juz mam dosyc tego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i juz nie mam siły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: az mi sie plakac chce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a niby miało być lepiej a tu nic jest coraz gorzej i juz nie wiem co mam z nim zrobic ,jestem wsciekła na niego

I juz wysiadam bo nie mam cierpliwosci do niego,nie wiem jak dalej bedzie jak on tak bedzie robił az się boję bo ja juz z nim nie moge wytrzymać z tym jedzeniem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 sie 2011, 22:31

magda1614 Oj widać,że strasznie się zdenerwowałaś :ico_pocieszyciel: Nie martw się musi być dobrze. Moja też strasznie ulewała tyle ile zjadła to zaraz potrafiła ulać :ico_olaboga: Ale lekarka zaproponowała nam zagęszczacz i już jest ok. Ale dużo trudniej wygląda to pewnie przy karmieniu piersią. Trzymam kciuki żeby szybko wszystko minęlo i wróciło do normy i nie denerwuj się kochana :ico_pocieszyciel: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 sie 2011, 22:37

magda1614biedna Ty jestes :ico_sorki: ja wiem co Ty przechodzisz bo moja ciotka miala refluksowca ...tak ryczal zenawet w szpitalu jak jedna noc zostal na obserwacje to rano pielegnairki z ulga go oddaly i powiedzialy ze caly szpital przez niego nie spal...
z tym ze on sie prezyl przy jedzeniu i nie chcial jak byl na cycu potem dostal Nutramigen i bylo ciut lepeij bo leki (dawka jak u doroslego :ico_szoking: )pomagaly tylko przez tydzien...ale ciagle mu podzhodzilo i ryczal bo go pieklo ...moja ciotka tez juz nie wyrabiala i nawet na niego czasem krzyknela :ico_sorki:
bo wyl od rana do nocy i wnocy i tak naookraglo...2 odkurzacze sie na nim popsuly bo go ten dzwiek uspokajal :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale wyrosl z tego !!!tak to jest z refluksem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w 9 miesiacu ...wiec nawet jesli madzia to juz niedlugo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 sie 2011, 00:03

ale wyrosl z tego !!!tak to jest z refluksem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w 9 miesiacu ...wiec nawet jesli madzia to juz niedlugo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
o matko to ja zwariuje chyba i sama do tego z tym problemem jestem bo mój mąz oczywiscie za granicą w pracy,mówie wam mam straszny kryzys teraz z tym moim dzieckiem
Zamówiłam mu mleko o podwójnej kaloryczności Infatrini :ico_noniewiem: moze to go zaspokoi i jutro mu kupie olej z pestek winogrona i mam mu dolewac do kaszy ble ble ble ble i ciekawe czy on to wypiję,ostatnio juz mu nawet Sinlac nie smakuje a najchętniej to pił :ico_sorki: dzis mu kupiłam deserek i dałam mu a on miał go w d...... :ico_zly: naprawdę az mi się spac nie chce ,połozyłam wyjca do łózeczka i płakał płakał i płakał az zasnął bez smoka pierszy raz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pewnie się zmeczył ale trudno on sobie pocierpiał też :ico_sorki: ale jestem starszna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Normalnie chce mi sie płakać a obrywa przez niego tylko starszy synek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 26-08-2011, 00:06 ]
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
załamka :506: :506: :506: :506: :506: :506: :506:

[ Dodano: 26-08-2011, 00:06 ]
Dobranoc

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 sie 2011, 09:14

magada1614 kiedy Twoj maz wraca z zagranicy ?dobrze by ci zrobil dzien z daleka od malego ...mi ciotka z Petem podrzucali Jerka na weekendy....w sobote rano i wniedziele wieczorem tylko dzwonili czy moga za jeszcze godzinke albo dwie przyjechac po niego :ico_haha_01: ...ale po takiej przerwie i im bylo latwiej i mieli wiecej cierpliwosci...a i u mnie Jerek tal
i specjalnie nie wyl bo wszystko bylo nowe i ja tez bylam swieza w tej roli wiec wyrozumila i cierpilwa i naprawde wszystkim to bardzo dobrze robilo...nie masz kogos bliskiego komu filipka a najlepiej obu chlopakow moglabys podrzucic???


a ztym wyrastaniem to mowia ze refluks kolo 6 miesiaca przechodzi ...ale widac nie zawsze ...ale tak czy inaczej ponad polowe masz za soba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 26-08-2011, 09:43 ]
A szymcio mierzy 68.2cm...ponoc jest duuuuuuzy na swoj wiek i moze osbie tyc... :ico_brawa_01: a tu niespodzianka bo schudl w tydzien 100g :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no nic nadgonimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 sie 2011, 09:43

hej
piszę szybciutko póki dzieci spokojne

magda1614, kochana nie denerwuj sie na Filipka, to nie jest jego wina, na pewno się stara, ale jeśli mu coś dokucza, to nie może jeść. Spokojnie spróbuj go nakarmić, może karm częśćiej, a mniejsze porcje, właśnie a próbowałaś nutriton????i może dobrym rozwiązaniem byłoby mleko dla alergików???np. bebilon pepti, bądź właśnie nutramigen. białko w tym mleku rozbite jest na mniejsze łańcuchy, więc dziecku łatwiej go strawić. A próbowałaś na spaniu go karmić???Przytul go, niech wie, że ma w Tobie oparcie. Dacie radę. To są tylko tymczasowe problemy, masz wspaniałego syna, zobaczysz, że nadrobi wszytsko w swoim czasie, tylko spokojnie. I nie denerwuj się też na starszego, bo pewnie mu przykro.
Inftrini słyszałam, że jest dobre, ale skoro ulewa to może tym nutritonem mu zagęszczać????i mniejsze porcje przede wszystkim, próbuj, spokojnie próbuj!!!

zaraz napisze więcej bo mały kupę zrobił

[ Dodano: 26-08-2011, 09:50 ]
magda1614, a jak u Was wygląda karmienie łyżeczką???podoba się małemu?????może zamiast melka w dzień to kaszki, bądź kleik????warzywka, marchewka, ziemniaczek???wprowadzasz mu już warzywka????a on uleje tyle co zje????
kurcze mały mi marudzi

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 sie 2011, 10:20

Hej :-D

U nas znów będzie upał dziś ale jeszcze jest fajnie chłodno na szczęście. Martynka zje i uciekamy na spacerek póki jest czym oddychać. Ciekawe ile będzie stopni :ico_noniewiem:
A w nocy jaka była burza to masakra :ico_chory: Dziewczyny się obudziły i się bały obydwie,bo jak grzmiało to w domu wszystko się trzęsło :ico_olaboga: i takie błyskawice były,że w pokoju robiło się jaśniutko :ico_olaboga:
Brakło prądu ale na szczęście mam w telefonie latarkę i tak spałyśmy :ico_oczko:

patrycjaaa, wiadomo,że jako mamusia chcesz jak najlepiej dla swojego dziecka ale myślę,że małej tez udzieliło się Wasze zdenerwowanie,a teściowa pewnie nieźle się stresowała,że nie może uspokoić malutkiej. Myślę,że troszkę bardziej na luzie musisz do tego podejść. Teściowa na pewno chce jak najlepiej dla Blaneczki i krzywda jej się nie stanie :-) spokojnie możesz szaleć na weselu i odstresować się troszkę :ico_oczko:
a i dzis zauwazylam ze sie przekrecila zpleckow na brzuszek
wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nową umiejętność :-)

magda1614, jejku współczuję Ci bardzo :ico_pocieszyciel:
naprawdę az mi się spac nie chce ,połozyłam wyjca do łózeczka i płakał płakał i płakał az zasnął bez smoka pierszy raz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pewnie się zmeczył ale trudno on sobie pocierpiał też :ico_sorki: ale jestem starszna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Twoje nerwy też na pewno Filipkowi się udzielają. Ja jak mam nerwa to Martynka od razu jest marudząca, gorzej je i nawet na rękach stęka i starsza też gorzej się zachowuje ale wiem,że muszę być spokojna i nie denerwować się na te moje dziewczyny, bo wiem,że lepiej na tym wyjdziemy :ico_sorki: Ja też mam męża za granicą i czasem mam dość wszystkiego ale mam nadzieję,że już niedługo to się zmieni :ico_sorki:
magada1614 kiedy Twoj maz wraca z zagranicy ?
no właśnie kiedy ??

Wczoraj o Was myślałam i tak się zastanawiam czy nie ma to czegoś współnego z tym,że Filipek już u Ciebie w brzuszku mniej przybierał ??
Wybadali dlaczego tak się działo ??
A szymcio mierzy 68.2cm

super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie duży chłopaczek :-D
Ciekawe ile moja ma cm :ico_noniewiem:

U nas chyba będzie ciężko żeby mała zjadała łyżeczką,bo teraz jak daje jej te leki to niektóre na łyżeczce,a niektóre taką specjalną strzykawką i ona jak je widzi to zaczyna płakać i rękami odpycha :ico_olaboga: Zobaczymy co to będzie.
A kiedy daje się mleko 2 ?? Bo tak się zastanawiam, jak będę jej kiedyś chciała zrobić kaszkę na mleku to jeszcze na 1 czy już na 2 ?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-08-2011, 10:21 ]
tabogucka, fajne zdjęcie Szymusia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

26 sie 2011, 11:13

hej, ja na chwilkę, bo oczywiście jak włączyłam komputer to Mały się obudziłi wyje :/

Ja nie karmię piersią i też mam zawroty głowy, mleko w piersiach jeszcze mam - ich ogrom mnie przeraża za to mężuś nie narzeka :ico_haha_01:

Mój Maluch też ulewa, wczoraj tak mu ziemniak nie smakował że aż zwymiotował, śmiesznie to wyglądało xD

Kurde, nie wiem już co ze mną, tyje i tyje :/ od poniedziałku przechodzę na jedzenie na parze i wodę, zobaczymy, może po prostu źle się odżywiam, choć ostatnio prawie nic nie jem, bo nie ma czasu.. a męczy mnie ta nadwaga już :ico_placzek:

[ Dodano: 26-08-2011, 11:17 ]
naprawdę az mi się spac nie chce ,połozyłam wyjca do łózeczka i płakał płakał i płakał az zasnął bez smoka pierszy raz
ja też miałam takie załąmanie, jak jeszcze piersią próbowałąm karmić.. Mały wył w łóżeczku a ja na podłodze siedziałąm i też wyłam :/ :ico_pocieszyciel: Musisz być silna!

[ Dodano: 26-08-2011, 12:12 ]
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 59#5561938

:ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość