Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sie 2011, 18:54

markotka, tak to są z ankiet w szpitalu,a czemu dostałaś tylko 1? :ico_noniewiem:
Kupiłam mu dzisiaj fotelik kąpielowy i zamierzam wykąpać w naszej wannie, bo jak kąpię go w pokoju, to strasznie chlapie :ico_oczko:
u nas też chlapanie :ico_oczko:
a co to za fotelik?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sie 2011, 19:11

Hej dziewczątka!

Fajny dzionek mieliśmy- dziewczynki koleżanki są świetne, ale zupełnie od siebie różne. A wiecie, że one same wcinają mleko z butelki? :ico_szoking: Kamila ( ta moja kumpela) je tak nauczyła. Trzymają rączkami butelki, podspód podkłada im pieluszkę by miały wyżej i tak ciągną póki się nie skończy :ico_haha_01: Świetnie to wygląda. Są z tego samego dnia co Maksio, ale widziałam różnicę między nimi- Maksio jest bardziej bystry, rozgląda się i tak mądrze patrzy, a one patrzyły ciągle w jednym kierunku :ico_oczko:

Patrycja, jejku co za straszna tragedia :ico_olaboga: ja bym chyba umarła, biedna ta kobitka, wyobrażam sobie co czuje.

Markotka, do mnie też jeszcze żadne paczuszki nie dotarły, a ankiet w szpitalu wypełniłam kilka :ico_sorki: Dostałam dwie paczki- w różowym i niebieskim kartoniku.

emilia, musisz być silna i nie pokazywać Małemu swoich emocji, bo pewnie mu się udziela ten nastrój. Może z czasem się przekona do przedszkola :ico_sorki:

Aniu, ja też uważam, że mleczka masz mniej przez dokarmianie. Może się też tak stać, że Milenka zupełnie odrzuci cycusia, bo z butli jej lepiej leci

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sie 2011, 19:24

Koroneczka, zawsze widać róznice między dziećmi w tym samym wieku bo każde inaczej się rozwija :ico_sorki: fajnie,że dzień się udał :-)
Aniu, ja też uważam, że mleczka masz mniej przez dokarmianie. Może się też tak stać, że Milenka zupełnie odrzuci cycusia, bo z butli jej lepiej leci
i chyba dla mnie nawet lepiej bo wiem ile zje i wiem,że się naje bo z cycem to co godzinę do niej latałam :ico_sorki: z Hanią byłam bardziej wytrwała w karmieniu piersią a teraz jakoś bardziej chcę szybciej je skończyć :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sie 2011, 19:28

z Hanią byłam bardziej wytrwała w karmieniu piersią a teraz jakoś bardziej chcę szybciej je skończyć :ico_wstydzioch:
Może dlatego, że teraz masz dwójkę dzieci którymi musisz się zająć i już nie możesz się tak Milence oddawać bezgranicznie jak to było z Hanią. Karmienie z butelki też może być wspaniałą chwilą dla Was obu, najważniejsze jak dziecko i mama są szczęśliwe :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sie 2011, 19:33

Koroneczka, no tak z Hanią to mogłam cały dzień leżeć i karmić co godzinę bo z nią było podobnie i jakoś mniej obowiązków a teraz ciągle coś jest do zrobienia,Hania też chce się popieścić,już nawet wpadła na pomysł żeby jej też dać cycka do jedzenia :ico_haha_01: a na butli to żadna na tym nie straci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 sie 2011, 20:27

z Hanią to mogłam cały dzień leżeć i karmić co godzinę bo z nią było podobnie i jakoś mniej obowiązków a teraz ciągle coś jest do zrobienia,Hania też chce się popieścić,już nawet wpadła na pomysł żeby jej też dać cycka do jedzenia
u nas podobnie, przy Poli było zupełnie inaczej, głównie o czas chodzi, ale u nas się z karmieniem normuje, takze nie jest to aż tak uciazliwe, ale powolutku mysle nad wprowadzeniem Liwii mm po kąpieli, ale to za jakiś czas.
a co to za fotelik
taka plastikowa wyprofilowana wkłada-przynajmniej ja takie cos parę dni temu kupiłam, no i d....a, mała sie rozryczała jak ja wsadziliśmy i od tego czasu płacze w kąpieli, jednak czuje sie pewniej jak sie ja trzyma.
W ogóle z mojego dziecka to taki wrażliwiec.
a na butli to żadna na tym nie straci
racja :-) :ico_sorki:

U nas od dziś nauka samodzielnego zasypiania po kąpieli, mała usnęła po dwóch moich wejściach, czyli jakichś 15 min.płaczu jeszcze trochę i bym nie wytrzymała , straszny był ten płacz :ico_placzek: , zobaczymy jak będzie jutro :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 sie 2011, 22:11

dzieki dziewczyny, juz ochlonelam i wiem, ze poprostu trzeba malego zostawic, w koncu mu sie spodoba, P go bedzie prowadzal w przyszlym tygodniu
ja chcialam sie z nim dogadac, bylam spokojna i opanowana, dopiero jak wracalismy nerwy mi puscil
Marcel ogolnie jest bardzo mamusiny, ale co sie dziwic jak ciagle ze mna :ico_noniewiem:
trzymajcie kciuki oby szybko sie przyzwyczail

ide spac, dobranoc

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 sie 2011, 08:35

I znowu upał- ubieram się i idziemy na targ na zakupy. Muszę troszkę warzyw kupić, bo chcę trochę zaprawić w słoiczki :-)
a na butli to żadna na tym nie straci :ico_sorki:
Zgadzam się :-)
U nas od dziś nauka samodzielnego zasypiania po kąpieli, mała usnęła po dwóch moich wejściach, czyli jakichś 15 min.płaczu jeszcze trochę i bym nie wytrzymała , straszny był ten płacz :ico_placzek: , zobaczymy jak będzie jutro :ico_noniewiem:
Trzymam kciuki by Mała jak najszybciej się nauczyła :-) Masz rację taki płacz jest okropny, od razu chce się lecieć do dziecka i przytulić!

emilia7895, będzie dobrze :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 sie 2011, 09:31

I znowu upał-
u nas tez, na szczescie od jutra bdzie mozna odetchnac :ico_sorki:

u nas nocka chyba z 4 pobudkami :ico_olaboga:

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 sie 2011, 09:56

witam
ja padam...fakt Milena miała pobudkę o 4 i potem o 6 jak wstała tak do tej pory nie śpi :ico_sorki: :ico_sorki: wypiła rano 170 ml MM,dałam jej piersi bo mleko ciekło to pociągnęła tylko tyle aby nie leciało z jednej i drugiej i zostawiła :ico_noniewiem: ciekawe o której zaśnie :ico_noniewiem:

emilia7895, na pewno się szybko przyzwyczai :ico_sorki: takie maluchy to w pkolu płaczą może 5-10 min i potem już zapominają :ico_oczko:

u nas też gorąco ale na szczęście trochę wiatru też jest :ico_sorki:

w pogodzie słyszałam dzisiaj że burze mają być i nawet grad :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość