Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 kwie 2008, 23:32

Jestem kochane!!
JA mam na imię Kasia, zresztą po moim nicku można się skapnąć!! :-D
Zrobiłam zdjęcie sukienki ale muszę jeszcze zgrać, a dzis mi się już nie chce. Mój mąż okupował komputer, robił jakieś projekty i nie miałam jak sie dorwac zeby coś napisać. :ico_zly:
kajunia prześliczne zdjęcia Milenki!! Cudna dziewczynka!!
kelly kupilam dziś "mamo to ja". Niestety nie udało nam sie wygrać okładki!! W pierwszej części laureatów też nie jesteśmy, może w dwóch kolejnych bartuś i tymek się pojawią, oby... bo powiem Ci ze dzieci niektóre wcale nieciekawe z urody, a nasi chłopcy to są modelami przy niektórych1!!

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

10 kwie 2008, 23:33

olalanie orientujesz sie przypadkiem czy znow nie usuneli jakis zdjec??

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 kwie 2008, 23:33

Małgorzatka, odpoczywaj "księżniczko" jak najwięcej!!!!! :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-10, 23:48 ]
anilewe77, chyba usunęli tego chłopczyka który miał te ponad 5000 głosów, on miał na imię chyba michaś i szukałam go po imieniu i nie ma tego zdjęcia!!
A powiem Ci ze to chyab znowu jakiś szwindel z tą Emilką która teraz ma najwięcej głosów, bo wczoraj miała o conajmniej 1000 głosów mniej i co??!! Legalnie je zdobyła??? Niesądzę!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

11 kwie 2008, 08:51

kajunia ja tez kupiłam "RODZICE" ze znikopisem. Asia super sie tym bawi i rysuje ale po namysle zabrałam jej to i schowałam, bo chodzila z tym 'długopisem' w ręce a tam jest taka ostra końcówka i boje sie ze moze upaść i sobie oko wydłubać.

konkurs pampersa: tak, widziałam, ze usuneli kolejne kilkadziesiąt zdjeć ale pojawił sie kolejny nabijacz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 kwie 2008, 09:08

Hej!

Mały się bawi ładnie w łóżeczku, ja jem śniadanie i czekam na kolejną dawkę leków, które mam wziąść o 9:30 i pisze...!

Dziś miałam ciężką noc... myślałam, że padnę. Wojtuś się obudził o 23 i tak przeraźliwie płakał, nic nie pomagało, nawet próbowałm już w akcie desparacji wziąśc do na ręce ale nic :ico_noniewiem: płakał i płakał ... A ja sama bo T. na nocce :ico_olaboga: Ale pooukładałm sobie dużo poduch pod plecy i tak się usadowiłam w dogodniej pozycji- pół leżącej- i lulałam małego i tak nam zeszło to szkochanie do 1:30 w nocy aż mały zasnął ....Dobrze, że go na chodząco lulać nie musiałm ... no ale już nie odkładałm go do łóżeczka tylko połozyłam go u siebie ... Męczy mnie to nocne wstawanie ...

Jedzonko Wojtuś ma faze nic nie jedzenia- no prawie- głupie to troche tak wymuszać ale obiadek chociaz ciepły musi troche dziabnąć... ale reszty nie wmuszam ..Już nie wiem co zrobić, żeby jadł ..ale to zęby pewnie... Czy Wy tez tak macie teraz?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 kwie 2008, 09:19

Hejka
U nas znów ciężka nocka :ico_olaboga: 1,5 godziny płaczu i Nurofen podałam i tak się biedak męczył :ico_olaboga:
Potem już chyba ze zmęczenia usnął.
A wczoraj i tak miałam nerwowy dzień bo mój Radzio zamiast pójść do szkoły to wrócił się do domku :ico_szoking: po prostu wagary sobie zafundował :ico_szoking: :ico_zly: Smarkacz jeden jest w pierwszej klasie i taki numer wyciął. Twierdził, że go brzuch bolał ale ja jakoś w to nie wierzę :ico_nienie: Tylko z drugiej strony nie znam powodu dla którego nie chciałby pójść do szkoły :ico_noniewiem: Chodzi tam chętnie tylko czasem mówi ze mu się nudzi. Ja juz nie wiem co z nim robić :ico_olaboga: Pani nawet sugerował żeby go do 3 klasy przenieść ale jak dla mnie to już za duży przeskok, choć czasem patrząc na niego i jego zachowanie mam wrażenie jakby miał z 9 lat a nie 7.
Normalnie to wszystko mnie zdołowało :ico_placzek: Oczywiście skruchę okazał i upiera się ze się źle czuł ale kara go nie minie ma zakaz wychodzenia z domu i zakaz komputera do odwołania.
I niby zna się swoje dziecko a tu taki numer....
JA mam na imię Kasia, zresztą po moim nicku można się skapnąć!! :-D
:ico_smiechbig: no faktycznie proste do domyślenia się :ico_oczko:

Małgorzatko odpoczywaj, odpoczywaj, bo potem przy dwójeczce dzieci to o odpoczynku pomarzyć będziesz tylko mogła. A twoja Kruszynka jeszcze musi u Ciebie w brzuszku troszkę pomieszkać. My tu będziemy pilnować czy aby się nie forsujesz :ico_nienie:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

11 kwie 2008, 09:23

małgorzatka Asia tez czasami ma takie dni, że prawie nic nie je ale ja w nią nie wmuszam, jak nie chce to nie.

katelajdka
tamci liderzy nadal są, jeden to mikołajek tytuł " ... pilot" a drugi lider to było "delfinek..." chyba Emilka i są nadal.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 kwie 2008, 09:55

Małgorzatka, aga0406, co dzis sie działo??? :ico_szoking: :ico_olaboga: Nina to samo!
Płacz i krzyk, i pisk az Zuzie obudziła :ico_noniewiem: godzine sie meczyła zanim zasneła - ona wogóle nie lubi byc noszona to tylko sie przytulała do piersi - ale jej to nie pomogło - wkońcu zasneła na mnie wtulona i trzymając mnie za rękę...
Normalnie to wszystko mnie zdołowało :ico_placzek: Oczywiście skruchę okazał i upiera się ze się źle czuł ale kara go nie minie ma zakaz wychodzenia z domu i zakaz komputera do odwołania.
I niby zna się swoje dziecko a tu taki numer....
no to fajnie... Dzieci rosną i kłopoty coraz większe...Nie wyobrażam sobie na przykład buntu nastolatka - kiedy patrzę na słodkie maluszki a i to pewnie nas czeka...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 kwie 2008, 10:04

Qunick dzis zaglosowalam na Ninusi:) nie ma za co:)

Kajunia bardzo ladne zdjecia

ML wielkie brawa dla Tobisia

jedzenie ja mam szczescie bo Tymek bardzo ladnie je. szeroko otwiera buzie i nic nie wypluwa. nigdy jeszcze nie bylo sytuacji ze musialam sprzatac jedzenie z podlogi. a co do ilosci t tez nie narzekam, ale jak zje malo i nie chce wiecej to tez go nie zmuszam. po co. zglodnieje to na pewno sie upomni

imiona najwiecej jest chyba magd- Magdzinka oczywiscie i madzia22, ja no i jeszcze KOstunia to Magda i na dodatek tez ma Tymoteusza:)

aga0406 no to ładny numer Radzio wywinal

ale ja mialam wczoraj straszna historie. my mamy w domu jeszcze takiego starego junkersa do podgrzewania wody (nie wymienialismy przy remoncie bo wspolnota ma niedlugo je wszystkim polikwidowac). no i wczoraj przy zmywaniu zgasl nam gaz i przed kapiela musialam go zapalic. troche dlugo nie chcial zatrybic, ale w koncu sie udalo. weszlam pod prysznic, odkrecilam wode i nagle wielki huk, dolem poszedl ogien. normalnie wybuchlo. moj maz stal w kuchni zaraz przylecial i pyta co sie stalo. ja bylam tak przestraszona ze sie poryczalam, serce bilo mi jak szalone. maz mowi ze w oknach szyby zadrzaly i czul jakby podloga sie nawet poruszyla. no i wczoraj juz nie moglam sie wykapac, wcale tego pieca nie ruszalismy i juz nie bedziemy ruszac. rano F. pojechal kupic nowy a ten pojdzie na kibel. i zas wydatek... ale dobrze ze tylko tak sie skonczylo

[ Dodano: 2008-04-11, 10:07 ]
juz zupelnie zapomnialysmy o skladaniu zyczen a dzisiaj 13-miesiecznice obchodza Agatka Doroty.M. Alusia mamy Kasi i Joasia olali. wszystkiego najlepszego dziewczyny :ico_tort:

[ Dodano: 2008-04-11, 10:14 ]
katelajdka a co do tego konkursu to ja juz sama nie wiem. juz w ostatniej edycji jak patrzylam na niektore dzieci to zastanawialam sie jakim cudem one sie tam znalazly. to musi byc w tym jakis walek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 kwie 2008, 10:18

Małgorzatko u mnie przy tych zębach jest dokładnie tak samo jak u Ciebie, płacz i brak apetytu :ico_olaboga: ale nie zmuszam do jedzenia jak kelly twierdzi jak tak samo stosuje zgłodnieje to sam poprosi hihi

qunick te dzieciaki teraz ta szybko dorastają ze aż strach pomyśleć :ico_olaboga: I nie ma znaczenia czy to chłopak czy dziewczynka

kelly u nas też jak mieliśmy stary junkers to tak się stało z tym że okazało się ze to nie my mielismy zły junkers tylko pod nami. Bo ten cały gaz zbierał się w tych rurach i u nas znalazł ujść. Ja myślałam jak to gruchło że drzwi ktoś z kopa do domu wyważył ,ale dla pewnosci też wtedy wymieniliśmy junkers.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość