Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

31 lip 2011, 18:54

Bry :)

donatka26, aniawlkp86, dziekuje bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:

we wtorek mam wizyte, mam nadzieje ze wszystko jest i zaczne sie cieszyc tak juz naprawde, bo narazie ostroznie podchodze :ico_noniewiem:

ale rodzice oszaleli i juz planuja zakupy :ico_oczko:

u nas dzis troszke lepsza wiec zrobilam 2 prania bo przez ten deszcz kupa prania sie zebrala :ico_puknij:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

31 lip 2011, 19:51

witam :)

u nas też lepsza pogoda, byliśmy dziś na obiedzie u mojej mamy, a przed chwilą wróciliśmy od babci, była tam cała rodzinka, było ładnie , więc siedzieliśmy w ogrodzie,

Gusia na pewno będzie wszystko dobrze, czekamy na wieści :ico_oczko: ,

też muszę się wybrać do gina na wizytę, bo nie byłam ponad 2 lata :ico_wstydzioch: ,

zmykam kąpać Szymka :ico_oczko:

[ Dodano: 04-08-2011, 14:35 ]
ale tu pustki :ico_szoking: ,

u nas pogoda, więc korzystamy,
Szymek śpi ja zmykam piec placek, bo babcia chciała :ico_oczko: ,

piszcie co tam u Was i maluszków?

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 sie 2011, 13:43

hej

jejciu faktycznie pustki...

we wtorek bylam u ginki i stwierdzila ze to na 80% wczesna ciąża, mowila ze jest cos ale za wczesnie zeby stwierdzic :ico_olaboga: teraz chodze cala zdenerwowana :ico_noniewiem:

teraz mam wizyte 23 zeby mogla potwierdzi na 100%, mowila ze wszystko bedzie dobrze i jest przekonana do ciazy ale musi poczekac, no i w razie silnych bolow brzucha lub omdlen mam jechac do szpitala.. :ico_olaboga:

a jak u Was?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 sie 2011, 15:14

witam :)

a tu jak zwykle pusto :(, szkoda :(
we wtorek bylam u ginki i stwierdzila ze to na 80% wczesna ciąża, mowila ze jest cos ale za wczesnie zeby stwierdzic :ico_olaboga: teraz chodze cala zdenerwowana :ico_noniewiem:
a co to znaczy wczesna ciąża???

[ Dodano: 05-08-2011, 15:15 ]
teraz mam wizyte 23 zeby mogla potwierdzi na 100%, mowila ze wszystko bedzie dobrze i jest przekonana do ciazy ale musi poczekac
to na pewno będzie wszystko dobrze :ico_sorki:

[ Dodano: 09-08-2011, 12:28 ]
haloooooooooooooo


gdzie się podziewacie??????????

nawet nie ma z kim pogada :ico_placzek: :ico_placzek: szkoda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 sie 2011, 09:28

witam my juz po urlopie, zleciało szybciutko :ico_olaboga: :ico_olaboga:

widze ze wakacyjne pustki u nas- mam nazieje ze jednak cos sie nam wątek rozrusza :ico_sorki: :ico_sorki:

nam pogoda dopisała w pierwszym tygodniu wiec Mielnka miała zabawe na plazy i nawet do morza dało sie wejsc :ico_oczko:

teraz oczywiscie góra prania wiec jak sie ogarniemy to wpadne na dłuzej :ico_oczko:

miłego dzionka

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

14 sie 2011, 11:47

bry

jejciu ale pustki :ico_olaboga:

my chcielismy isc z malym do zoo ale jakos zero sil mam ostatnio...moze w przyszly weekend pojdziemy :ico_noniewiem:

rob jest na strzelance, maly sie bawi wiec ja moge poleniuchowac a jutro bym musiala takie mega porzadki porobic zeby zobaczyc co Krisowi kupic na jesien i zime no i nam..

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 sie 2011, 08:17

hej hej
witam i ja........
gusia GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzymam kciuki zeby bylo wszystko OK, na pewno bedzie:))

u nas po staremu, praca, praca i tak w kolko, troche pogrilowalismy, Ł musial zarejestrowac nasza nowa bryke i kasy brak, tak wiec odpuszczamy sobie wypad nad morze, niestety..........w przyszlym roku moze uda nam sie w koncu wybrac.

a ja juz 2x nie zdalam prawka, normalnie paranoja jakas, wszyscy mi mowia ze dobrze jezdze, sama sie swietnie czuje za kolkiem a zdac nie da rady, wiecznie cos zle, normalnie ksiazkowo trzeba jezdzic i juz, a przeciez wiadomo ze rzeczywistosc jest inna....moja ciotka zdawala 11x, inna babka co ze mna jezdzila juz 8x nie zdala, a mnie noga tak na sprzegle z nerwow skakala ze nie moglam jej opanowac, no i klapa...
teraz jade w piatek znowu sobie ustalic egzamin, ehhh juz 3x normalnie powoli trace cierpliwosc...

my teraz myslimy nad wzieciem kredytu i wybudowaniu domku, bardzo bym chciala ale czy nam sie uda....

Donatka widzialam na NK ze mieliscie spotkanie klasowe, pewnie fajnie tak zobaczyc sie z wszystkimi z klasy po tylu latach:))

ja dzis robie wielkie sprzatanie, ide do pracy dopiero na 15 na 4h wiec mam troche czasu, a jutro mam wolne, za to w ostatnim tygodniu sierpnia bede robic po 12h codziennie, wykonczyc sie idzie, a nie ma szans zeby zmienic na cos lepszego. tak to jest w malej miescinie :ico_placzek:

dobrego dnia wszystkim :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

16 sie 2011, 11:00

hej witam My juz po wakacjach Wpadłam sie tylko przywitac a potem jak sie troche odrobię to wpadne i doczytam co tam u was :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 sie 2011, 14:10

witam :)

my byliśmy od niedzieli do wtorku nad morzem,
spaliśmy u mojej cioci w Koszalinie, pogoda dopisała, we wtorek trochę się chmurzyło, ale nie padało, w niedzielę byliśmy w Mielnie, ale tak masakra, tyle ludzi, że przejść nie szło, a ja nienawidzę tłoku, w poniedziałek byliśmy w Sarbinowie, we wtorek pojechaliśmy do Gąsek a z Gąsek do Chłopów i w Chłopach najbardziej nam się podobało,
Szymek biegał po plaży, bawił się w piasku i wodzie, bardzo mu się podobało, uśmiech nie schodził mu z twarzy :),
w dzień nie spał, ale widać, że ok 17 już był zmęczony, więc wieczorem szybko padał, choć pierwszą noc było ciężko, bo nowe miejsce i chciał wracać do domu, ale jakoś go położyłam i zasnął, a potem było OK, wczoraj wyjechaliśmy o 19 całą drogę spał a byliśmy na miejscu o 21.15, Szymka położyłam do łóżka i spał do 7 rano.

a dziś smok mały nie wiem co robił, bo byłam w łazience, a mąż spał, słyszałam tylko huk i płacz, lecę, a mu z buzi krew leci :ico_olaboga: , patrzałam czy zęby wszystkie ma, w końcu jak krew ustała, to zauważyłam, że przegryzł sobie zębami język, ma trzy rany w tym 2 głębokie, płakał i płakał,po godzinie było lepiej, ale poszłam z nim do lekarza i nie jest źle, kazał sparować dentoseptem A, mam nadzieję, że będzie dobrze :ico_sorki: , teraz śp iprawie godzinę,
o 16 umówiłam się z kuzynka i jej córką i idziemy na plac zabaw,

ale się rozpisałam :ico_haha_02:
a ja juz 2x nie zdalam prawka
ja zdałam za 4razem, strasznie się denerwowałam, to chyba był mój najgorszy egzamin w życiu,
trzymam kciuki, żebyś teraz zdała :ico_sorki:
my teraz myslimy nad wzieciem kredytu i wybudowaniu domku, bardzo bym chciala ale czy nam sie uda....
może się uda, spróbujcie :ico_oczko: ,
ahhh ciężko jest z tymi kredytami,a jak się uda to raty spore, nie mówiąc ile czasu będzie trzeba go spłacać, ee byle tylko to przeżyć, no ale ma się wtedy swoje mieszkanko i jest fajnie :)
Donatka widzialam na NK ze mieliscie spotkanie klasowe, pewnie fajnie tak zobaczyc sie z wszystkimi z klasy po tylu latach:)))
tak mieliśmy :-) , fajnie było, mimo iż tylko połowa klasy przybyła

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

23 sie 2011, 12:33

Hej dziewczyny :-D

ja jestem szczesliwa, widzialam dzis malenstwo na usg :ico_brawa_01: wszystko jest ok, serduszko bije :ico_brawa_01:

teraz lece sprzatac wieczorkiem doczytam co pisalyscie :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość